پرسش و پاسخ Xbox One

karamzadeh

کاربر سایت
Oct 16, 2017
2
سلام
من یه اکانت داشم و باهاش بازی دانلود کرده بودم.یه سری دمو و یه سری باندل و یه سری سی دی(که درمورد سی دی ها مشکلی وجود نداره).یه بار من دستگاهمو که آپدیت کردم دیگه sign in نشد و خیلی باهاش ور رفتم از جمله اینکه دستگاهمو ریست کردم که طبیعتا اکانتم پاک شد.....حالا به دردسر مشکلم حل شد و یه اکانت ساختم....اما بازی هارو چون با اون اکانت دانلود کرده بودم باز نمیکنه حتی دموهاشو!ایمیل و مشخصات اون اکانت رو هم نمیدونم چیه:|
حالا چیکار میتونم بکنم؟؟:-?از همه بیشتر نگران باندلام.چون دمو هارو میشه دوباره دانلود کرد.
روی بازی ها که میزنی میگه شما باید سی دی یا کدی یا چیزی داشته باشید حتی برا دمو ها!!!!@-)
بعد سه تا گزینه داره : cancel و see in storeو help
یعنی فقط میشه see in store رو زد که برا دمو ها تو استور نوشته play که وقتی روش میزنی دوباره همین ارور میاد!!!!برای باندل ها هم lunch که گزینش اصن عمل نمی کنه~X(~X(
چیکار کنم؟!!!:-?

iman785

کاربر سایت
Mar 7, 2017
36
سلام ببخشید سوالمو اینجا مطرح میکنم من تازه xbox خریدم قیمت بازیهاشو دیدم وحشت کردم . دنبال بازی اشتراک افلاین میگردم . کسی یا جایی رو میشناسین ک اشتراک افلاین بفروشه؟

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
سلام ببخشید سوالمو اینجا مطرح میکنم من تازه xbox خریدم قیمت بازیهاشو دیدم وحشت کردم . دنبال بازی اشتراک افلاین میگردم . کسی یا جایی رو میشناسین ک اشتراک افلاین بفروشه؟
داداش‌از کجا قیمت کردی والا دیسک تقریبا هم قیمت ps4 بعضی گیما گرونترن

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
آقا یه بازی حتما باید اپدیت بشه تا بشه بازیش کرد؟
الان گیرز اف وار ۴ گرفته بودم.
کنسول رو آنلاین کردم.۵۰گیگ اپدیت داشت.رفت برای دانلود، اینترنت رو قطع کردم.
الان دیگه نمیره توی بازی

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
آقا یه بازی حتما باید اپدیت بشه تا بشه بازیش کرد؟
الان گیرز اف وار ۴ گرفته بودم.
کنسول رو آنلاین کردم.۵۰گیگ اپدیت داشت.رفت برای دانلود، اینترنت رو قطع کردم.
الان دیگه نمیره توی بازی
کنسلش کن گیم پاک میشه از اول نصب کن براحتی بصورت افلاین می تونی بازی کنی
اگه می خوای افلاین بازی کنی لازم نیست اپدیت کنی

• Like
Reactions: esemech

iglesias

کاربر سایت
Sep 4, 2012
38
آقا آپدیت بازی ها رو هم میشه با برنامه bay life دانلود کرد انتقال داد به ایکس باکس؟ ما خونمون همراه اول و ایرانسل تعطیله کلا

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
آقا آپدیت بازی ها رو هم میشه با برنامه bay life دانلود کرد انتقال داد به ایکس باکس؟ ما خونمون همراه اول و ایرانسل تعطیله کلا
بله دوست عزیز فقط کل دیتا باید دانلود کنین (آخرین ورژنش)بعدش از طریق bay life میتونین آپدیت کنین من gears of war با این روش آپدیت کردم

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
دوستان من تازه اکس باکس گرفتم تفاوت full shutdown با گزینه خاموش کردن ک از طریق کنترلر میشه انجام داد چیه ؟
وکدوم روش برای خاموش کردن کنسول بهتره؟

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
دوستان من تازه اکس باکس گرفتم تفاوت full shutdown با گزینه خاموش کردن ک از طریق کنترلر میشه انجام داد چیه ؟
وکدوم روش برای خاموش کردن کنسول بهتره؟
اگه توی تنظیمات پاور مود خاموش شدن روی Instant on باشه. وقتی با کنترلر یا دکمه ی خود کنسول خاموش میکنی کنسول کامل خاموش نمیشه بلکه میره رو یه جور حالت استند بای. خوبی این حالت اینه که برای دانلود کردن بازی لازم نیست کنسول رو روشن بزاری تو حالت instant on خودش دانلود رو ادامه میده. خوبی دیگش هم اینه که موقع روشن کردن سریعتر روشن میشه.
دکمه Full shutdown توی تنظیمات فارق از تنظیمات پاور کنسول رو کامل خاموش میکنه و برای روشن کردن دوباره باید وایستی کامل بوت بشه که شاید یه دقیقه بیشتر از حالت قبل طول بکشه.
اگه تنظیمات پاور روی حالت Power saving باشه دیگه فرقی نداره Full shutdown کنی یا با دسته خاموش کنی در هر صورت کامل خاموش میشه.

از نظر بهتر بودن فرقی نمیکنه هر جوری خودت راحت تری. Full shutdown رو برای موقعی گذاشتن که میخوای برق دستگاه رو قطع کنی یا به مدت طولانی مثلا چند هفته ازش استفاده نکنی. من خودم همیشه روی Instant on میزارم

• Like
Reactions: gladiator12

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر