Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

hossein8806

کاربر سایت
May 26, 2018
1
سلام ضمن خسته نباشید
من به تازگی یک ps4 خریداری کردم میخوام بدونم چطور میتونم بازی NEED FOR SPEED RLVALS دونفره بازی کنم هر کار میکنم نمیتونم ممنون میشم کمک کنید اگه زودتر جواب بدین بهتر
ممنون با تشکر

sfs

کاربر سایت
Mar 4, 2019
1
بچه ها من نمیتونم به سرور EAاز داخل بازی وصل شم چرا؟؟
نسخه کرک رو دارم
اگه ممکنه جواب بدین اخه خیلی دوس دارم انلاین بازی کنم
چه راهی داره انلاین بازی کردن؟؟

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
بچه ها من نمیتونم به سرور EAاز داخل بازی وصل شم چرا؟؟
نسخه کرک رو دارم
اگه ممکنه جواب بدین اخه خیلی دوس دارم انلاین بازی کنم
چه راهی داره انلاین بازی کردن؟؟

خب عزیزم کرک وقتی بازی میکنی دیگه آنلاین که نمیتونی بزنی
باید نسخه ارجینال بخری تا آنلاین بازی کنی

Majid.yadegari

عضو جدید
Mar 26, 2019
2
سایت overwatch واسه خودش level داره, الان یادم نیست ولی فکرکنم هر 10 تا لول یک challenge به autolog playlist اضافه می کرد که اگه انجامش بدید یکیش مازارتی میده و یکیش هم بنتلی پلیس میده. کلا آخرش لول 50 هست. لول هم اول با انجام ماموریت ها بالا مبره بعدش میتونی با تعمیر کردن ماشین ملت و شارژ کردن نیتروژن و .... خیلی سریع تر لول آپ کنی.

سلام میشه خواهش کنم به زبان ساده برای من هم توضیح بدی خیلی گیر اور واچ هستم پسرم داره بازی میکنه

Majid.yadegari

عضو جدید
Mar 26, 2019
2
س
بله از طریق over watch باز میشه...بطور خلاصه... اول باید تو سایت nfsnetwork.com لوگین کنید و بعد روی اور واچ کلیک کنید و یکی از اون ماموریتارو استارت کنید بعدشم از منوی autolog playlist توی بازی (اگه اشتباه نکنم)‌ ماموریتو باز میکنیم و بعد از اتمام باید باز بشه اگرم نشد یبار دیگه :d البته چون خودم پلاس ندارم نذاشت برم تو اور واچ اما نتیجشو اعلام کنید لطفا
سلام و وقت بخیر دوست عزیز من اپ رو دانلود کردم ولی نمیتونم وارد بشم ی نوشته ای میاد مثل ارور دادن میمونه میگه در دسترس نیست

Attachments

• 455026304_295550.jpg
    455026304_295550.jpg
    38.8 KB · مشاهده: 4

ebrahim_ghasemi

عضو جدید
Aug 14, 2019
1
من یه مشکلی دارم لطف کمک کنید
وقتی بازی شروع میشه درست زمانی که ماشین چند متر حرکت میکنه یه صفحه میاد مینویسه استارت رپید ریزن هر کاری میکنم درست نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر