FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
ببین من معمولا نظرات کارشناسی نمیخونم چرا؟ چون این شرکت های سازنده بازی میان رپورتاژ میدن و نمیشه خیلی اعتماد کرد منتها من واقعا از فیفا لذت میبرم با همه ایراداتش اگر چند صفحه قبل رو بخونی میبینی که انتقاد هم کردم و تعصبی درکار نیست بحث ارزشیه که در مقابل پول پرداختی دریافت میکنیم در مورد پرو یا پس:D من به کل کل اعتقادی ندارم چون معتقدم فیفا با فاصله بهترین بازی ورزشی دنیاست و پرو یا پس:D حتی تو لایسنس تیمها هم مشکل داره! با این همه من واقعا از فیفا لذت میبرم و اینقدر نقاط قوتش زیاده که نقاط ضعفش چندان به چشم نمیاد در مورد گرافیک و .... سلیقه ایه من معتقدم فیفا گرافیکش واقعا خوبه و مخالفم با نظرت که میگی نسل هشتمیه یارگیری حتی تو همون پس:D هم چندان کاربردی نیست و تو فیفا هم قبلا جواب نمیداد در حال حاضر ضمن احترام به نظر و سلیقه ات هرگز لیفان x50 رو با تویوتا لندکروز مقایسه نکن:D
آفرین معراج. این شد یه چیزی. تو یه سری خواسته داری که در مقابل 60 دلاری که بابت فیفا, اون خواسته هات برآورده میشه. من نوعی هم یه سری خواسته دارم که با 60 دلاری که بابت لجن کونامی (:D) پرداخت میکنم, نسبتا راضیم میکنه. به همین سادگی.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
معراج یعنی این منتقدا که چنین تعریفهایی از نسخه 17 بازی کردن یه مشت الاف بودن و از لجن تعریف کردن؟؟؟

the moment to moment gameplay is just so fucking good.

Play a match in PES 2017 and you'll immediately be hit with how real it all feels.

Tackles and physical battles crunch, and players argue and squabble whenever the referee gets involved.

The ball has a real weight to it

قبول کنی یا نه, PES در زمینه فیزیک, وزن توپ, انیمیشن ها, بالانس بودن گیم پلی, تاثیر تاکتیکها در بازی از فیفا چند سر و گردن بالاتر هست. این سایتهایی هم که از بازی تعریف کردن بیشعور نبودن که فرق لجن و غیرلجن رو نفهمن. این همه پلیر هم الاف و بیکار نیستن که با این بازی دارن زندگی میکنن. من و تو چند سال تو این سایت رفیق بودیم؟ مگه تو نمیدونی من فن فیفا بودم؟ ولی وقتی می بینم PES به شدت پیشرفت کرده و فیفا هم دائم داره درجا میزنه, چرا نباید کوچ کنم سمت PES؟ والا بابای کسی سهامدار این 2 تا شرکت نیست که کسی بخواد صرفا از روی فن بازی طرفداری این 2 عنوان رو کنه.

تو آدم منطقی هستی. تو به من بگو. آیا موقع ضربات ایستگاهی, کرنر, پنالتی از انیمیشن های تیکه تیکه فیفا حالت بهم میخوره یا نه؟ آیا چنین انیمیشنی که هنوز نسل هفتمی هست, فاجعه حساب میشه یا نه؟ اگر مثل بقیه معتقدی که این انیمیشن ها خوبه که خب بحثی دیگه باقی نمی مونه. از انیمیشن تیکه تیکه داور حالت بهم میخوره یا نه؟ از فیزیک بازیکنا و توپ که انگار توپ پینگ پنگ وسط زمین هست, حالت بهم میخوره یا نه؟ اینا مشکلاتی هست که تو فیفا وجود داره و در این سالها هیچ تلاشی برای رفع این مشکلات انجام نشده. اما به لطف تبلیغات وسیع و سابقه بسیار خوب و همچنین لایسنس بی نظیر لیگ جزیره خیلی از این مشکلات دیده نمیشه.

بازی ایی که هنوز نمی تونی یارگیری بکنی معلومه چقدر شبیه ساز و خفن هست:))
تا حدودی باهات موافقم رفیق...
ولی خیلی دیگه کوبیدی بازیو.
یچیزی که برای من تو فیفا لذت بخش نیست.قفل شدن بازی هستش.مثلا دقیقه 20 هست توپ فقط وسط زمینه یهو میبینی دقیقه 90 هستش.یک هیچ هم عقبی.حرس آدم درمیاد.
بنظر من فیفا 17 اصلا جالب نبود.درعوض pes17 خیلی بیشتر بهم چسبید.
من خودم قدیما خیلی فن بازی درمیاوردم.ولی هرکدوم بهتر باشه من میرم سمتش.
سهامشونم بقول خودت برای ما نیست.
البته بعد NBA2K
عزیز NBA 2K تازه چند ساله داره خودی نشون میده وگرنه درکل فیفا با توجه به سابقش فیفا خب بهتره.

• Like
Reactions: u.s.a

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
ببین من معمولا نظرات کارشناسی نمیخونم چرا؟ چون این شرکت های سازنده بازی میان رپورتاژ میدن و نمیشه خیلی اعتماد کرد منتها من واقعا از فیفا لذت میبرم با همه ایراداتش اگر چند صفحه قبل رو بخونی میبینی که انتقاد هم کردم و تعصبی درکار نیست بحث ارزشیه که در مقابل پول پرداختی دریافت میکنیم در مورد پرو یا پس:D من به کل کل اعتقادی ندارم چون معتقدم فیفا با فاصله بهترین بازی ورزشی دنیاست و پرو یا پس:D حتی تو لایسنس تیمها هم مشکل داره! با این همه من واقعا از فیفا لذت میبرم و اینقدر نقاط قوتش زیاده که نقاط ضعفش چندان به چشم نمیاد در مورد گرافیک و .... سلیقه ایه من معتقدم فیفا گرافیکش واقعا خوبه و مخالفم با نظرت که میگی نسل هشتمیه یارگیری حتی تو همون پس:D هم چندان کاربردی نیست و تو فیفا هم قبلا جواب نمیداد در حال حاضر ضمن احترام به نظر و سلیقه ات هرگز لیفان x50 رو با تویوتا لندکروز مقایسه نکن:D
شوخی میکنی دیگه؟؟!!!! بهترین بازی ورزشی بدون شک یری nba 2k هستش ولی خو در مورد فوتبال من هم فیفا۱۷ رو زدم (البته کل سالو:D) هم pes2017 (در حد سه ماه)انصافا پیشرفت داشته سری PES ولی هنوز بازیکنا قوز مانند هستن ،استایل دوییدن عروسکی دارن:D
دروازبان وقتی شیرجه میزنه رو توپای آروم رو هوا با تاخیر میاد پایین،یسری شوتا کات عجیب دارن ولی گرافیک، وزن توپ و فیزیکش خوبه و بهتر از فیفا انصافا ولی به هم پیوستگی انیمیشنا تو فیفا میچربه به PES
بحث لایسنس هم که اصلا ورود نمیکنم چون بازنده مشخصه،در کل فیفا رو ترجیح میدم ولی اصلا تا اینجا حداقل از فوتبالای این نسل و پیشرفتشون راضی نیستم

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بحث قياس فيفاو PES از اون بحثاي قديمي كه هيچ وقت مثل كل كل استقلال و پرسپوليس و خيلي از اين موارد تمومي نداره :دي
فقط يه نكته اي رو بگم، فيفا و مود هايي كه اون داره با تمامي نكات منفي اي كه ممكنه از رقيب خودش عقب باشه، بازم اونو در عمل پيروز ميكنه، نميدونم ميتونم اين ادعا رو بكنم يا نه، اما فك نكنم حتي خفن ترين فن PES هم با تمام پيشرفت هايي كه اين نسخه هاي جديد داشته و لذت بخش بودنش، به اندازه ي يه فن معموليه فيفا اونو بازي كرده باشه و واقعا بهش اعتياد پيدا كرده باشه،
بحث كه از مود ميشه، يني چيزي كه ادمو با فوتبال نگه داره، من نسخه ١٧ هر دو بازي رو بازي كردم، با خودم عهد بسته بودم كه بدون تعصب نگاه كنم، اما همون اول، وقتي كه قياس بين مود ها رو ادم ميبينه، مخصوصا براي من كه اكثرا تمايل دارم انلاين بازي كنم، PES واقعا چي ميتونه ارائه بده؟
يه نگاه ى مقايسه خيلي راحت :
شما فقط كافيه مود التيميت فيفا رو با مودي كه در PES با اين عملكرد قرار دادن يه قياس كنين، اصن همين وارد شدن به فضاي التيميت شما رو از هر بازيه ديگه اي بي نياز ميكنه، تعداد التيميت بازا روز به روز در حال افزايشه و جوري شده كه كاپ هارو حتي تحت تاثير قرار داده و مسابقات مطرحي كه فيفا برگزار ميكرده رفته به اين مود! از جمله fiwc .. و انقد اين مود معتاد كنندس كه بعد هزارن بازي هم حتي حاضر به كنار گذاشتنش نيسي! ( به شخصه خودم ٢٥٠٠ گيم تو اين مود انجام دادم )
حالا يه دوستي بحث ٦٠ دلار رو كرد، من براي اين كه يكم وزن توپ وسط زمينم بهتر شه ، ٦٠ دلار بدم؟ يا واسه اين كه ساعت ها از هر بازي اي منو بي نياز كنه يه بازي فوتبالي؟
چون اصولا در موضع بحث با طرفداري PES ، اصولا ميگن ك شما طرفدار فيفا شدين بخاطر زرق و برقش، بخاطر لايسنسش، اما انصافا مود زرق و برقه؟ چون بنظرم اصلا نميتونه مثل گيم پلي سليقه اي باشه و هر ادم منطقي اي ميتونه بهش اذعان داشته باشه..
حتي من كه طرفدار دو اتيشه ي بسكتبال و سري NBA2k هستم و اونو بهترين بازي ورزشي ميدونم از لحاظ كيفي، اما نبود يه گزاره ي اعتياد اور واقعي من طرفدار بيشتر بسكتبال رو به ساعت ها بازي به سمت فيفا ميكشونه جوري كه تو ميونه ي راه عملا بسكتبال رو محو ميكنه.. بازم ميگم با تمام سطح كيفي بالاش..

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
به نظر من نیابد fifa رو با nba 2k مقایسه کرد...همونطور که فوتبال رو نمیشه با بسکتبال مقایسه کرد چه توی دنیای گیم و چه توی دنیای واقعی...

راستی دوستان دموی بازی NBA 2K 2018 اومده میتونین بزنین دانلود کنین بازی کنین...

من که تا حالا هیچ کدومو بازی نکرده بودم زدم تا دانلود بشه نصب کنم...

در تایید لبرون باید بگم که من فیفا بازی میکردم ولی طرف آلتیمت نرفته بودم...ولی این سری توی 17 وقتی رفتم دیگه باقی بازیامو اصلا طرفش نمیرم...معتاد شدیم رفته.... :-t توی سه ماه بالای 1000 تا بازی انجام دادم... ناموسا نمیدونم چجوری ولی بازیش کردم... :-??

• Like
Reactions: aminda

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
3YKAM5tl.jpg

• Like
Reactions: 4058423 and Hodor

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
عزیز NBA 2K تازه چند ساله داره خودی نشون میده وگرنه درکل فیفا با توجه به سابقش فیفا خب بهتره.
درسته فیفا قدمت داره ولی اوج پیشرفتش تو 08و12 بود (تو این 2 نسل)
و اصلا ربطی نداره الان بهترین بازی ورزشی NBA 2K که اگه اشتباه نکنم کاری کردی که NBA شرکت EA دیگه عرضه نمیشه (یا شایدم عرضه میشه ما خبر نداریم)
و تو این چند سال NBA2K خیلی خوب بوده

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
به هيچ وجه نميخوام كيفيت فوق العاده nba2k رو زير سوال ببرم اما مقايسه اين دو بازي از بيخ و بن اشتباهه!
تعداد نفراتي كه موقع بازي پردازش ميشه و رو هوش مصنوعي و گرافيك تاثير مستقيم داره، وسعت محيط بازي كه به تنهايي تاثيري زيادي تو گرافيك بازي داره، تعداد تيمها و بازيكنهايي كه لايسنس و اسكن ميشن، فيزيك برخورد بازيكنها با توجه به قوانين بسكتبال و تاثير همين موضوع رو انميشنها، تنوع گيم پلي در دو بازي كه فوتبال اساسا نسبت به بسكتبال تنوع و حالات مختلفي ميتونه داشته باشه و...
تنها موردي كه مقايسه اش عادلانه ميشه گزارشگر و جو بازيه كه واقعا nba2k تو اين زمينه خيلي خوبه! خوشبختانه فيفا هم هر سال تو اين زمينه كار ميكنه، تنها اشكالش كم بودن ديالوگها و تكراري شدنه؛ كاش مثل قبل يه گزارشگر ديگه هم بازي داشت كه گاهي عوض ميكردي و تنوع ميشد.
خوشبختانه بخش صداگذاري و گزارشگري فيفا از نكات مثبتش بوده و كاملا نسبت به رقيب برتري داره. اينكه از گزند انتقادات دوستان pes فن فعلا مصون مونده، گواه همين موضوعه! :D

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
به نظر من نیابد fifa رو با nba 2k مقایسه کرد...همونطور که فوتبال رو نمیشه با بسکتبال مقایسه کرد چه توی دنیای گیم و چه توی دنیای واقعی...

راستی دوستان دموی بازی NBA 2K 2018 اومده میتونین بزنین دانلود کنین بازی کنین...

من که تا حالا هیچ کدومو بازی نکرده بودم زدم تا دانلود بشه نصب کنم...

در تایید لبرون باید بگم که من فیفا بازی میکردم ولی طرف آلتیمت نرفته بودم...ولی این سری توی 17 وقتی رفتم دیگه باقی بازیامو اصلا طرفش نمیرم...معتاد شدیم رفته.... :-t توی سه ماه بالای 1000 تا بازی انجام دادم... ناموسا نمیدونم چجوری ولی بازیش کردم... :-??
داداش مطمئنی دموی NBA 2K 2018 اومده؟تا جایی که میدونم دموی NBA live 2018 شرکت ea اومده که منم نصبش کردم
اگه باز مطمئنی که دموی NBA 2K 2018 اومده میشه لینکشو محبت کنی بدی؟چون من سرچ زدم پیدا نکردم.ممنون

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان عزیز هرکی قصد خرید بازی رو داره به صورت دیجیتالی و شریکی به من پیغام بده تو تلگرام تا بازی رو با هم بخریم من از 12 فیفا میزنم اکثر دوستان هم من رو میشناسن منتظر پیغامتون هستم
09198068380

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان عزیز هرکی قصد خرید بازی رو داره به صورت دیجیتالی و شریکی به من پیغام بده تو تلگرام تا بازی رو با هم بخریم من از 12 فیفا میزنم اکثر دوستان هم من رو میشناسن منتظر پیغامتون هستم
09198068380
داداش قیمت مناسب کجا میشه پیدا کرد؟اکانت کامل
همه گرون کردن جدیدا.حدود 240-250 میدن

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
چنتا ویدیو دیدم از یوتوب
نمیدونم توهم میزنم یا واقعا استایل بازیکنا رو درست کردن و دیگه مثل قبل همشون درشت هیکل نیستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر