سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
مربوط به صحنه های جنسی سریال فقط اینو بگم که اصلا قابل مقایسه با فصل های اول نیست. الان من سریال رو با مامانم میبینم:D در این حد
دیگه یکم صحنه رو داره مثل قسمت قبل توی کشتی که اون دوتا زن بودن.اونا رو چی کار میکنی؟!

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
خیلی کار خوبی میکنن.حالا یه هفته زودتر پخش شه که اتفاقی نمیفته.
برای ما فرقی نداره ولی شبکرو نابود کردن
سر فصل 8 باید حرکتی کنن اینطوری داستان پیش نیاد ... فقط این مشکل واسه HBO هست .. شبکه هایی مثل نتفلیکس . nbc و CBS و cw درگیر این داستانا نمیشن

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
HBO نمیخواد یه فکری بابت امنیتیش بکنه؟اگه قسمت 7م لیک بشه 3 تا از مهمترین قسمتای یه فصل 7 تایی که کلیم براش خرج کردن الکی پخش میشه و کلی ضرر میکنن اطلاعات شخصی و اسپویلای فصل 8 به کنار!
عجیبه همچین شبکه بزرگ و قدرتمندی اینجوری وا داده!

• Like
Reactions: TheGodfather

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
هکرها تهدید به پخش قسمت 7 کردن :-s
من از هفته پیش شروع کردم به نگاه کردن از اول. روزی 3 4 ساعت و شاید بیشتر میدیدم تا دیروز که رسیدم به اخرین قسمت منتشر شده! حالا واقعا دارم عذاب میکشم اصلا نمیتونم با هفته ای یک قسمت کنار بیام . خدا کنه کل فصل رو منتشر کنن:D

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,515
سر فصل 8 باید حرکتی کنن اینطوری داستان پیش نیاد ... فقط این مشکل واسه HBO هست .. شبکه هایی مثل نتفلیکس . nbc و CBS و cw درگیر این داستانا نمیشن
به خاطر اینکه اون شبکه ها سریالی در این حد ندارن که این قدر مهم باشه که هکرا بخوان زودتر پخش کنن :D

• Like
Reactions: Deliverer

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
به نظر نمیاد با پخش کردن یه قسمت سریال مشکل خاصی برای شبکه پیش بیاد .در هر صورت من خودم اصلا اهل سریال نیستم و از بین تمام سریال های جهان فقط همین میبینم و تازه اونم از همین فصل ۷ میبینم.بقیه سریال هاشونو نمی شناسم و اگرم ضربه بخوره چندان مهم نیست برام .فقط این سریال رو کامل کنن بعدش دیگه هرچی سرشون بیاد تقصیر خودشونه.ولی چیزی که می دونم اینه که هکرهای اونور باهوشن احتمالا با این تهدید قصد گرفتن پول دارن .

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
سه نفر پست من رو نقل قول کردید هر سه تاتون هم توهین کردید. می دونستید توهین نشون میده که منطق میلنگه؟

اما در مورد سریال بنده از فصل اول دیدم و صحنه هاش رو هم کم و بیش اگر شدید باشند معمولا جلو میزنم. اما بحثی که من کردم اصلا سر سریال نیست به هر حال فرهنگ خودشونه چه بد چه خوب(که روی این بحث نمی کنم) طبق همین فرهنگ سریال میسازند. اعتراض من تبلیغ این سریال توی شهر بود که حتی خود خارجی ها هم اینجوری بدون در نظر گرفتن درجه سنی و... یک سریال رو تبلیغ عمومی نمی کنند.

من به شما توهین نکردم -اینقد همه چیز و به خودتون نگرید - عجب حرفی زدی تو یک اصطلاحه مبنی بر اینکه من حرف شما رو قبول ندارم .
الان این جمله ای هم که گفتین که خارجیا هم ... اینم بگم ممکنه هم دیده شده باشه ولی الزامی نیست واسه پوستر درجه سنی بزنن .چون که پوستر محتوایی نیست
که بخواد اون محتوای جنسی داخلش نشون بدن -مثلن اول تریلر می نویسن چون تریلر یحتمل حاوی اون محتواست . البته من برای اعتقادات شما تا حدود زیادی احترام قایلم
(البته واسه تعمیم دادنش به واقعیت خیر) ولی میخوام بگم از حساسیت زیاد شما سر این موضوع مشخصه اطلاع زیادی در این زمینه ها توی جامعه ما ندارید . بحث من هم سر سنین 18 به بالا
نیست ، سر سنین 12 تا 17 هستش .
واسه اینکه نسبتا اسپم نشه پستم .
آقا من هنوز به فیک بودن قسمت 6 امیدوارم .
hbo گفته بود 70 دیقه هست این قسمت ولی 66 دیقه بود .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
زودتر قسمت بعدی رو هم با کیفیت خوب بدن که حالش رو ببریم! :D

آقا من هنوز به فیک بودن قسمت 6 امیدوارم .
hbo گفته بود 70 دیقه هست این قسمت ولی 66 دیقه بود .
از چه نظر فیک باشه؟! :D نمیان که یه خرج نجومی بکنن و یه چیز الکی بسازن که به هکرها بخندن!
اون مدت زمان چیز خیلی مهمی نیست. این نسخه ای که اومده از تیتراژ شروع میشه و خلاصه قسمت های قبلی و بخش هایی از قسمت بعد رو نداره و Creditsـش هم ناقصه. معمولاً خلاصه قسمت های قبل و بعد روی هم 1.30 تا 2 دقیقه میشه و Credits رو هم بهش اضافه کنیم، میشه همون 4 دقیقه که با 66 میشه 70. :D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764

از چه نظر فیک باشه؟! :D نمیان که یه خرج نجومی بکنن و یه چیز الکی بسازن که به هکرها بخندن!
اون مدت زمان چیز خیلی مهمی نیست. این نسخه ای که اومده از تیتراژ شروع میشه و خلاصه قسمت های قبلی و بخش هایی از قسمت بعد رو نداره و Creditsـش هم ناقصه. معمولاً خلاصه قسمت های قبل و بعد روی هم 1.30 تا 2 دقیقه میشه و Credits رو هم بهش اضافه کنیم، میشه همون 4 دقیقه که با 66 میشه 70. :D
اسم اپیزودو چی میگی؟ چند صفحه پیش متوجه تفاوتشون شدم که اسم اپیزودی که لیک شده با اسم اپیزود رسمی فرق داره!
نمیگم کلش فیکه. ولی ممکنه قسمتاییش یا یه سری دیالوگاش با نسخه ای که امشب قراره ایر شه فرق کنه :D
خدا کنه اون صحنه دنریس و جان فیک بوده باشه :)) میشه یعنی؟ چون به شدت ضایع و سطحی بود

• Like

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN

حالا چی بگم باید منتظر بودو دید -منم نمیگم سکانس ها فرق کنه به اون شکل- میگم شاید یه تغییراتی بدن تو نحوه اتفاق ها .
میگم خدایی این قسمت got با بقیه قسمتاش همخونی نداشت
از اون مات و مبهوت موندن مرده ها و بعد هم الکی سنگ انداختن سگ شکاری
بعد اون دنی گفتن جان (خدایی خیلی ضایع بود:D)و...
البته بازم قسمت قشنگی بود ولی
اون سنگینیه got که از بقیه فیلما متمایزش میکرد وجود نداشت .

• Like

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اسم اپیزودو چی میگی؟ چند صفحه پیش متوجه تفاوتشون شدم که اسم اپیزودی که لیک شده با اسم اپیزود رسمی فرق داره!
نمیگم کلش فیکه. ولی ممکنه قسمتاییش یا یه سری دیالوگاش با نسخه ای که امشب قراره ایر شه فرق کنه :D
خدا کنه اون صحنه دنریس و جان فیک بوده باشه :)) میشه یعنی؟ چون به شدت ضایع و سطحی بود
کیت هرینگتون(جان اسنو) تو برنامه کیمل میگفت مجبوریم بخاطر پاپاراتزیا سکانس های فیک بسازیم که نکنه مثلا لوکیشن ها لو بره! اونم بخاطر عکسهایی که شاید قبل از فصل پخش بشه دیگه این قسمت که دیدیم ادیت شده ، تدوین شده و کلی کار روش شده. همون فیلم برداری سکانس های فیک هم عجیبه در نوع خودش! اسم رو حتما بعدا تغییر دادن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر