مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
والا، از نظر من بازی که 60 فریم نده، نمی چَسبه! :D لذت بازی به اون فریم و رَوون بودنشه! :D 30-40 فریم نمی گیره آدمو! :D
ولی تعجب من از اینه که، کارت GTX 950 با هیچ بازی مشکل نداشت، چرا یهو وِلُو شد، الله اعلم! آخه انقلابی هم تو گرافیک بازی ها نمی بینم که بگم واس خاطر این بوده! :D

نسخه MSI از ASUS بهتره؟
100 درصد msi خنک کننده فوق العاده داره شما که عشق 60 فریم هستی حتما نسخه 6 گیگ بگیر نسخه 3 گیگ نمیصرفه 200 تومن ارزون تر بخری بعد با مشکل مواجه شی

• Like
Reactions: Dr.Trax

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
دوستان بنده قصد خرید GTX 1060 6G دارم. رفتم یه سرچی کردم، دیدم مدل های مختلف با فرکانس های متفاوت ازش هست! قیمت هاشونم فرق می کنه! خواستم بدونم، آیا واقعا تفاوت فاحشی بین این مدل هاست؟

ام اس آي مدل GTX 1060 6GT OC V1
ايسوس مدل TURBO-GTX1060-6G
ام اس آي مدل GeForce GTX 1060 ARMOR 6G OCV1
ايسوس مدل STRIX-GTX1060-O6G-GAMING

کدومش؟؟؟؟؟
این نسخه گیمینگش حدودا 200 تومن قیمتش بیشتره! یعنی واقعا تفاوت چشمگیری نسبت به بقیه داره؟؟

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
دوستان بنده قصد خرید GTX 1060 6G دارم. رفتم یه سرچی کردم، دیدم مدل های مختلف با فرکانس های متفاوت ازش هست! قیمت هاشونم فرق می کنه! خواستم بدونم، آیا واقعا تفاوت فاحشی بین این مدل هاست؟

ام اس آي مدل GTX 1060 6GT OC V1
ايسوس مدل TURBO-GTX1060-6G
ام اس آي مدل GeForce GTX 1060 ARMOR 6G OCV1
ايسوس مدل STRIX-GTX1060-O6G-GAMING

کدومش؟؟؟؟؟
این نسخه گیمینگش حدودا 200 تومن قیمتش بیشتره! یعنی واقعا تفاوت چشمگیری نسبت به بقیه داره؟؟
ام اس ای کولینگ فوق العاده داره بعد فوق العاده بی صدا صدا ازش درنمیاد من تجربه داشتم که به شما میگم قیمت الان ام اس ای 1230 هست با گارانتی اصلی 3 سال

البته
ام اس ای کولینگ فوق العاده داره بعد فوق العاده بی صدا صدا ازش درنمیاد من تجربه داشتم که به شما میگم قیمت الان ام اس ای 1230 هست با گارانتی اصلی 3 سال
البته بگم سری g1 گیگا هم عالیه کلا به نظرم دو تا برند بهترین هستن یکی ام اس ای یکی گیگا

Last edited by a moderator:

piman

کاربر سایت
Jul 5, 2017
1
سلام
کسی از دوستان میدونه قیمت GIGABYTE GeForce GTX 980 Ti G1 Gaming 6GB GDDR5 چنده؟ و از کجا تهیه کنم که ارزون باشه؟
اصلاً به نظرتون خوبه یا بد؟

با تشکر از راهنمایی شما دوستان عزیز
-------------------------------------------------------------
افزونه وردپرس و قالب وردپرس راست چین

آخرین ویرایش:

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
سلام
کسی از دوستان میدونه قیمت GIGABYTE GeForce GTX 980 Ti G1 Gaming 6GB GDDR5 چنده؟ و از کجا تهیه کنم که ارزون باشه؟
اصلاً به نظرتون خوبه یا بد؟

با تشکر از راهنمایی شما دوستان عزیز
به هیچ وجه سراغ این کارت نرید چون نسل قبل هست شما بهتره 1070 بگیری که قدرتش بیشتر از این کارته قیمت 1070 الان جوری شده که یمت ها بالا پایین داره چون موجودی محدود شده اما بهترین قیمت 1729 تومن

• Like
Reactions: piman

NewEvil

کاربر سایت
Nov 10, 2012
200
نام
محمد
نسل بعدی کارتهای گرافیک انویدیا کی عرضه میشه؟
یکی میگفت نیمه دوم 2018
راسته؟
لینک خبرشو کسی داره؟ خودم پیدا نکردم

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام دوستان من قصد خرید gtx 1070 دارم.
این خبری که یک سری از کارت های evga آتیش گرفته بودن صحت داره؟
بر طرف شده مشکلش در حال حاضر؟ یا بازم هنوز ریسکش وجود داره؟
قصد خرید این مدل رو دارم:
EVGA GTX 1070 OC Superclocked Gaming ACX 3.0 8GB

mephist33

کاربر سایت
Nov 21, 2016
79
سلام دوستان من قصد خرید gtx 1070 دارم.
این خبری که یک سری از کارت های evga آتیش گرفته بودن صحت داره؟
بر طرف شده مشکلش در حال حاضر؟ یا بازم هنوز ریسکش وجود داره؟
قصد خرید این مدل رو دارم:
EVGA GTX 1070 OC Superclocked Gaming ACX 3.0 8GB
درود

دوست عزیز چرا باید سمت کارت حاشه دار رفت؟
در ضمن تو سری 1000 بهترین عملکرد متعلق به کارت های msi هست. هم قیمت ارزونتری دارن، هم بهترین خنک کننده و کاملا بی صدا هستن.

زیاد هم تو نخ 4-5 تا اختلاف سرعت کلاک نرید و با خیال راحت msi رو بخرید

• Like
Reactions: LMFAO 0oo0

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوستان سلام...کیفیت کارتهای کمپانی galaxy چجوره؟ارزش خرید داره؟
یدونه galaxy 750 ti slim(mini) کارکرده پیدا کردم..میخوام ببینم کارتش مشکلی نداره؟

mephist33

کاربر سایت
Nov 21, 2016
79
سلام
بهترین مارک gtx 1080 ti چیه؟
برای این کارت چه cpu بگیرم که گلوگاه نشه؟
درود به ترتیب قدرت
Asus strix
Evga sc2
Giga aorus
Inno3d ichil 3x
Msi gaming x

اما از نظر من msi هم قیمت معقول تری نسبت به بقیه داره و اینکه فن هاش یه سر و گردن از تمامی مدل ها بهتره.

در مورد cpu هم شما از سری Haswell به اینور تمامی cpu های سری i7 رو بگیری به مشکل بر نمیخوری.
اگر هم بخای با i5 کار کنی یکم هزینت میره بالا، چون هم حتما باید ماردبرد های قوی بگیری که جوابگوی اورکلاک باشه و هم یه خنک کننده در حد h100i v2 لازم داری.

دوستان سلام...کیفیت کارتهای کمپانی galaxy چجوره؟ارزش خرید داره؟
یدونه galaxy 750 ti slim(mini) کارکرده پیدا کردم..میخوام ببینم کارتش مشکلی نداره؟
درود

کلا برند خوبیه، بخصوص مدل های hall of fame و exotic که تجربه کار با هر دوشون رو داشتم.

در مورد مدل های mini چه از برند galax یا هر چیز دیگه، شما نباید توقع زیادی داشته باشی (صدای فن زیاد، کلاک کمتر نسبت به مدل های بزرگ و..)

شما کارت و یه تست بزن اگر asic خوبی (55% به بالا خوبه) داشت و صدای فن هم رو مخ نبود با خیال راحت بگیر

Last edited by a moderator:

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
درود به ترتیب قدرت
Asus strix
Evga sc2
Giga aorus
Inno3d ichil 3x
Msi gaming x

اما از نظر من msi هم قیمت معقول تری نسبت به بقیه داره و اینکه فن هاش یه سر و گردن از تمامی مدل ها بهتره.

در مورد cpu هم شما از سری Haswell به اینور تمامی cpu های سری i7 رو بگیری به مشکل بر نمیخوری.
اگر هم بخای با i5 کار کنی یکم هزینت میره بالا، چون هم حتما باید ماردبرد های قوی بگیری که جوابگوی اورکلاک باشه و هم یه خنک کننده در حد h100i v2 لازم داری.
فن های ام اس آی خیلی خوبن.
اما ایسوس از نظر قدرت خیلی عالیه.حیف که فنش صداش زیاده و گرمای کمتری میگیره.که تا حالا مشکلی در این مورد نداشتم.در دمای بالا و پایین یه اندازه کار میکنه.

Sent from my K00E using Tapatalk

• Like
Reactions: amir 4829

mephist33

کاربر سایت
Nov 21, 2016
79
فن های ام اس آی خیلی خوبن.
اما ایسوس از نظر قدرت خیلی عالیه.حیف که فنش صداش زیاده و گرمای کمتری میگیره.که تا حالا مشکلی در این مورد نداشتم.در دمای بالا و پایین یه اندازه کار میکنه.

Sent from my K00E using Tapatalk
از نظر کارایی همه برند ها خیلی نزدیک به هم هستن.

من از چند تجربه ای که دارم، تقریبا تمام مدل های گیگا دور فن 100% یه صدای تیز میدن، صدای ایسوس به مراتب بهتره ولی به مرور زمان ممکنه اذیت کنه(البته من خیلی حساسم رو صدا)

اما msi..... یه 290x ازش داشتم, هم تو فول لود بالا تر از 65 نمیرفت، هم فوق‌العاده بی صدا (البته من دلیل بی صدایی رو بیشتر بزرگ بود فن ها میدونم)

یکی از بهترین دلایل برای اتخاب ایسوس معمولاً asic بالای 75% هست که خودش قانع کننده ترین دلیله

• Like
Reactions: Vonarian

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر