بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
دوستان ی بازی انلاین که هم شلوغ باشه هم مدت زیادی سرگرم کنه بجز bf1 و overwatch معرفی کنید ممنون :)
Paladins با توجه به اینکه فریه محتوای خوبی داره و سروراشم خوبه. می تونی سراغ Planetside 2 و Blacklight هم بری که اینا هم جفتشون فریه.

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
Paladins با توجه به اینکه فریه محتوای خوبی داره و سروراشم خوبه. می تونی سراغ Planetside 2 و Blacklight هم بری که اینا هم جفتشون فریه.
بازی کردم !!
mw1 شلوغه ؟ ایرانی زیاد هست ؟
fifa17 خوبه الان بگیرم تا 18 میاد ؟
یا rocket league ?
اینا مدنظرمه !! نظر بدین tnx

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
بازی کردم !!
mw1 شلوغه ؟ ایرانی زیاد هست ؟
fifa17 خوبه الان بگیرم تا 18 میاد ؟
یا rocket league ?
اینا مدنظرمه !! نظر بدین tnx
چون دو تا fps مثال زدی فکر کردم منظورت اون سبکه.
به نظر من اگه بخوای مچای کوتاه بزنی RL بد نیست. فیفا هم خوبه. mw1 اگه ریمسترشو بگیری چون پلیر زیاد داره سروراش شلوغن ولی خب شاید تاریخ مصرف گذشته به نظر بیاد.

• Like
Reactions: mortal10

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
دوستان بازی fallen legion sins of an empire کسی در جریانش هست و اینکه بازی fallen legion flames of rebellion که برای ویتا میاد چه تفاوتایی داره

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
دوستان من تقريبا نسل قبل هيچ بازي rpg رو بازي نكردم. اما اين نسل اول witcher 3 رو رفتم و بعدش كل سري souls و bloodborne.
الانم دارم nioh بازي ميكنم. ميخواستم بدونم بازي ديگه اي توي اين سبك هست كه بعدش برم سراغ اون؟ اگر نسل قبل هم باشه مهم نيست. ممنون ميشم اگر كسي بازي خوبي تو اين سبك ميشناسه بهم معرفي كنه( فقط با اسكايريم حال نكردم اصلا)

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان من تقريبا نسل قبل هيچ بازي rpg رو بازي نكردم. اما اين نسل اول witcher 3 رو رفتم و بعدش كل سري souls و bloodborne.
الانم دارم nioh بازي ميكنم. ميخواستم بدونم بازي ديگه اي توي اين سبك هست كه بعدش برم سراغ اون؟ اگر نسل قبل هم باشه مهم نيست. ممنون ميشم اگر كسي بازي خوبي تو اين سبك ميشناسه بهم معرفي كنه( فقط با اسكايريم حال نكردم اصلا)

فکر کنم از اینا خوشت بیاد :D
Dragon's Dogma
The Surge
Lords of the fallen
Bound by Flame
Salt and Sanctuary
Kingdoms of Amalur: Reckoning

• Like
Reactions: mostafaamiri

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,611
نسل قبل؟ خب ويچر ٢ رو بازى كن:D
.....
دوستان بين مس افكت اندرومدا و فاينال فانتزىxv ، كدومش شخصيت پردازى ، داستان و دنياى در گير كننده ترى داره؟
پ.ن: هيچ كدوم نسخه هاى قبلشونو بازى نكردم.
پ.ن٢: بنظر خودم فاينال فانتزى! ميدونم هر دو زياد خوب عمل نكردند توى نسخه جديد ولى فكر ميكنم فاينال باز بهتره

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,268
نام
مهدی
نسل قبل؟ خب ويچر ٢ رو بازى كن:D
.....
دوستان بين مس افكت اندرومدا و فاينال فانتزىxv ، كدومش شخصيت پردازى ، داستان و دنياى در گير كننده ترى داره؟
پ.ن: هيچ كدوم نسخه هاى قبلشونو بازى نكردم.
پ.ن٢: بنظر خودم فاينال فانتزى! ميدونم هر دو زياد خوب عمل نكردند توى نسخه جديد ولى فكر ميكنم فاينال باز بهتره
این دو بازی تنها توی rpg بودن اشتراک دارن وگرنه اصلا مقایسشون درست نیست.
به نظر منم فاینال بهتره مخصوصا اگر خودت آدم بگردی باشی چون هی با ماشین اینور اونور میری با شهرها و جاده های مختلف با توع آب و هوایی خیلی حال میده

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,419
نام
Nightwing
آقا قیمت کرش واقعا غیر منطقیه و دچار یه حباب خیلی بدی شده:D یکی ۲۱۰ میده آکشو دست دو رو میدن ۱۸۰ بازی واقعا یه دیسک
نه آرتی داره نه کدی چیزی واقعا این قیمت نباید باشه

• Like
Reactions: sharoshor

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
چون دو تا fps مثال زدی فکر کردم منظورت اون سبکه.
به نظر من اگه بخوای مچای کوتاه بزنی RL بد نیست. فیفا هم خوبه. mw1 اگه ریمسترشو بگیری چون پلیر زیاد داره سروراش شلوغن ولی خب شاید تاریخ مصرف گذشته به نظر بیاد.
ایرانی توش خیلی کمه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,268
نام
مهدی
دوستان یونیتی ارزش خرید داره؟
باگ هاش رفع شده؟
سلام.
در صورتی که حتما آپدیتش کنی بله قطعا بسیار با ارزش هست و مشکلاتشم رفع شده.
فقط بازی رو شروع کردی کمی باید حوصله کنی تا اسکیل جمع کنی و کارکترت آپگرید شه چون اولش ضعیفی شاید حوصلتو سر ببره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر