Cemu | Wii U Emulator

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام دوستان ببخشید شما بازیها رو از کجا دانلود میکنید ؟ میشه سایتی معرفی کنید بشه دانلود کرد و اینکه بازی های تست شده رو این شبیه ساز چیا هستن که دانولدشون کنیم .
من ماریو کارت 8 و ماریو 3 دی و ماریو بروس بازی میکنم مشکلی نیست ولی زلدا رو نمیشه بازی کرد خیلی کنده . ممنون

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
سلام دوستان ببخشید شما بازیها رو از کجا دانلود میکنید ؟ میشه سایتی معرفی کنید بشه دانلود کرد و اینکه بازی های تست شده رو این شبیه ساز چیا هستن که دانولدشون کنیم .
من ماریو کارت 8 و ماریو 3 دی و ماریو بروس بازی میکنم مشکلی نیست ولی زلدا رو نمیشه بازی کرد خیلی کنده . ممنون
سیستم شما چیه؟
از چه نسخه شبیه ساز استفاده می کنید؟
از شیدرکش استفاده می کنید یا نه؟
پلاگین cemuhook رو نصب کردید؟

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سیستم شما چیه؟
از چه نسخه شبیه ساز استفاده می کنید؟
از شیدرکش استفاده می کنید یا نه؟
پلاگین cemuhook رو نصب کردید؟
سیستم من
8 گیگ رم
گرافیک r9 270
سی پیو i5 4440
پلاگین cemuhook چی هست اصلا من نصب نکردم!!!!!!!!!
من از این شبیه ساز استفاده میکنم
cemu175_066f500d8bce488

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
سیستم من
8 گیگ رم
گرافیک r9 270
سی پیو i5 4440
پلاگین cemuhook چی هست اصلا من نصب نکردم!!!!!!!!!
من از این شبیه ساز استفاده میکنم
cemu175_066f500d8bce488
از اینجا دانلودش کن:
Cemu hook - a plugin for the Wii U emulator
یه فایل DLL ـه که باید بریزیش اونجایی که cemu هست. بعد گزینه توی GX2SetGPUFence رو هم توی منوی برنامه تیک بزن.
یه مقدار فریم رو بالاتر میبره.

راستش نمی دونم با این سیستم چند فریم باید بگیری، ولی انتظار 30 فریم رو فکر نمی کنم بتونی داشته باشی.

• Like
Reactions: zadis

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
از اینجا دانلودش کن:
Cemu hook - a plugin for the Wii U emulator
یه فایل DLL ـه که باید بریزیش اونجایی که cemu هست. بعد گزینه توی GX2SetGPUFence رو هم توی منوی برنامه تیک بزن.
یه مقدار فریم رو بالاتر میبره.

راستش نمی دونم با این سیستم چند فریم باید بگیری، ولی انتظار 30 فریم رو فکر نمی کنم بتونی داشته باشی.
ممنون راستی بازی ها رو از کجا دانلود میکنید ؟ من هرچی میگردم پیدا نمیکنم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,925
maple seed رو چطور میشه اجرا کرد؟
ورژن 2ش رو دانلود کردم یه فایل exe بود و کپیش کردم تو پوشه شبیه ساز ولی باز نمیشه و ارور میده

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
maple seed رو چطور میشه اجرا کرد؟
ورژن 2ش رو دانلود کردم یه فایل exe بود و کپیش کردم تو پوشه شبیه ساز ولی باز نمیشه و ارور میده
بعضی وقتا آره نمیدونم چی میشه واسه منم ارور میده!!
فک کنم اگه cemu رو اجرا کنی بعدش mapleseed رو ارور بده!
یه بار سیستم رو ریست کنی درست میشه به احتمال زیاد

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
دوستان من با cemu 1.8.0 و آپدیت بازی زلدا دیگه هیچ مشکلی تو اجراش ندارم.به راحتی بازی رو اجرا میکنم و 30 فریم رو میگیرم.بازی خیلی روان داره اجرا میشه.
البته شیدرکشم بی تاثیر نبوده.یه شیدرکش دانلود کردم که کارو خیلی راحت کرده.فک کنم همه محیط و اجزا رو قبل بازی رندر میکنه بعد میره تو بازی.
بدون شیدرکشم میشه بازی رو اجرا کرد ولی اولش و اینکه برای اولین بار وارد هر محیطی بشین یکم با افت فریم مواجه میشین تا اون محیط و اجزای اون رو براتون لود کنه ولی با یه شیدر کش مناسب اکثر این موارد قبل شروع بازی براتون لود میشه

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
دوستان من با cemu 1.8.0 و آپدیت بازی زلدا دیگه هیچ مشکلی تو اجراش ندارم.به راحتی بازی رو اجرا میکنم و 30 فریم رو میگیرم.بازی خیلی روان داره اجرا میشه.
البته شیدرکشم بی تاثیر نبوده.یه شیدرکش دانلود کردم که کارو خیلی راحت کرده.فک کنم همه محیط و اجزا رو قبل بازی رندر میکنه بعد میره تو بازی.
بدون شیدرکشم میشه بازی رو اجرا کرد ولی اولش و اینکه برای اولین بار وارد هر محیطی بشین یکم با افت فریم مواجه میشین تا اون محیط و اجزای اون رو براتون لود کنه ولی با یه شیدر کش مناسب اکثر این موارد قبل شروع بازی براتون لود میشه
داداش دو تا سوال:
1- ابدیت رو از کجا گرفتی؟ ادرسش لطفا
2- شیدر کش رو از کجا گرفتی؟ میشه ادرسش رو بدی

• Like
Reactions: boss-abbas

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر