خاطره انگیز ترین بازی های کنسول های قبلی برای شما کدوما بودن؟

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
سایفون فیلتر
بازی ای که چندین سال از نسل خودش جلوتر بود روی پلی استیشن
images

37653-Syphon_Filter_[NTSC-U]-4.jpg

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
سایفون فیلتر
بازی ای که چندین سال از نسل خودش جلوتر بود روی پلی استیشن
images

37653-Syphon_Filter_[NTSC-U]-4.jpg

به نظر خودم زیبا ترین سایفون فیلتر ps1 فقط شماره یک بود ..هنوز تفنگ شوکر برقیش یادم ..قسمت قطار بازیم بیاد موندنی بود...یادش بخیر

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
اگه با عنوان Battletoads آشنا بوده باشید باید یادتون باشه که یک عنوان دیگه هم داشت که با دنیای دابل دراگون ترکیب شده بود ... و بیلی و جیمی هم به کمک قورباغه ها می اومدن ... روی مگادرایو و سوپر نینتندو و nes ......بازی خیلی خیلی سخت بود طوریکه وقتی به باس فایت می رسیدم فک من هم مثل قهرمان بازی می افتاد و چشمام از حدقه در می اومد...:-SS:-SS ... شش تا باس داشت که ترکیب از هر دو بازی بود ولی باس فایت آخر همون خانم بد حجابه دشمن قورباقه ها بود.....

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
حالا که از قورباغه ها گفتم نمیشه از لاک پشت ها حرفی نزنم.....سری tmnt همش برای من خاطره هست...8->..... 3 شماره اصلی روی nes از بهترین های عمرم بود ...ولی نسخه مگادرایو فکر کنم تو ایران محبوب تر بود حداقل بین کسایی که میشناختم ....تو این شماره می تونستید لدرهد و راکستدی و استاکمن و کرنک ... رو ملاقات کنید ...این شماره کمترین تعداد باس جهش یافته رو داشت و خیلی زیبا بود....شماره ای هم برای سوپر نینتندو اومد( لاک پشت ها در زمان ) که مرحله آخرش با این یکی بود ولی باس فایت های زیادتری داشت (توکا , رازر , بیباب و اسلش و متال هد ) ........

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
اگه با عنوان Battletoads آشنا بوده باشید باید یادتون باشه که یک عنوان دیگه هم داشت که با دنیای دابل دراگون ترکیب شده بود ... و بیلی و جیمی هم به کمک قورباغه ها می اومدن ... روی مگادرایو و سوپر نینتندو و nes ......بازی خیلی خیلی سخت بود طوریکه وقتی به باس فایت می رسیدم فک من هم مثل قهرمان بازی می افتاد و چشمام از حدقه در می اومد...:-SS:-SS ... شش تا باس داشت که ترکیب از هر دو بازی بود ولی باس فایت آخر همون خانم بد حجابه دشمن قورباقه ها بود.....

بازی battletoades sega که تا آخر بردم دمار از روزگارم درآورد از بس که سخت بود..ورژن دبل دراگون mame بازی خیلی بهتر از
نیتندو سگا بود ..درشت تر بود .فرز تر بود اگه یادت باشه برای ایکس باکس اورجینال هم یه ورژن اومد مخصوص خودش
تو بازی comix حضور داشت ..بازی تا 4 نفر پشتیبانی میکرد
1_battletoads_double_dragon.jpg BattleToads_Vs_Comix_Zone_1.jpg 0615.jpg 16hvp1y.gif 0617.jpg

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
بازی battletoades sega که تا آخر بردم دمار از روزگارم درآورد از بس که سخت بود..ورژن دبل دراگون mame بازی خیلی بهتر از
نیتندو سگا بود ..درشت تر بود .فرز تر بود اگه یادت باشه برای ایکس باکس اورجینال هم یه ورژن اومد مخصوص خودش
تو بازی comix حضور داشت ..بازی تا 4 نفر پشتیبانی میکرد
View attachment 75606 View attachment 75607 View attachment 75608 View attachment 75609 View attachment 75610

ایکس باکسش رو بازی نکردم ولی ویدئو ازش دیدم....آره اعصاب آدم رو به بازی می گرفت مخصوصا اون قسمت مارها و یا آخراش قبل از زنه یه چند مرحله سواری داشت...ولی ip جالبیه امیدوارم ماکروسافت تو E3 یه حالی بهش بده....

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
از همه سخت تر قسمت موتور سواری تو فضاش بود باید با موتور فرار میکردی همزمان یه تیغ بزرگ فلزی میزاشت دنبالش..فقط یکی چکپونت داشتی اون مرحله ..وحشتناک سخت بود ..بازیش
اصلأ نمیشه دونفره بازی کرد به شدت سخت...
کاشکی یکی دیگه بازی تو همین مایعه ها بسازن..

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
به نام خدا ...قبل از شروع بچه ها دعا کنید از بازیسنتر بن نشم ....آخه می خوام در مورد duke nuken بگم ...:-SS:-SS
خدایا امیدم به توئه...^:)^...
بازی های دوک ازون دسته بازی هایی بود ( امیدوارم هنوزم باشه..) که محدود به یک سبک خاص نشد مثلا 3d یا forever اول شخص بودند time to kill یا zero سوم شخص و manhatan project ساید اسکرول .....(ناظرین ارشد و روئسای سایت هم توجه داشته باشند من هم فقط می خوام در مورد همون پروژه منهتن یه کوچولو خاطره بازی کنم اونم در چارچوب فرهنگ و ارزشها ...فقط همین بخدا)

Duke Nukem: Manhattan Project سال 2002 اومد اونم انحصار pc (بعدا روی ایکس لایو هم اومد) بازی دو ونیم بعدی بود ...داستان هم که دیگه همه میدونن فضایی ها اومدن و فقط یک نفر میتونه جلوشون رو بگیره .....دشمن دوک دانشمند سایبرگ Mech Morphix بود ( تیپ و قیافش آخر شخصیت منفی بود)...تو هر act هم 3 مرحله بود که علاوه بر ترکوندن پلیس های خوکی و سوسک های جهش یافته باید یک سری کی کارد رنگی برای باز شدن درها پیدا می کردید و همینطور :-SS همینطور :-SS......خانم های با شخصیتی رو نجات می دادید...:((:((~X((دیگه بن شدم........)
کلکسیون اسلحه ها هم عالی بود ولی Shrink Ray یه چیز دیگه بود که اول دشمن رو کوچولو میکرد و بعد با لگد لهش می کردید...
یادمه توی مترو دوک یه تیکه به مکس پین می انداخت آخه تهیه کنندشون اون موقع یکی بود....باس فایت مرحله 4 هم یه سوسک بود در ابعاد گودزیلا و باید لای قطار لهش می کردید....یعنی میشه..... E3 امسال .......Im back baby

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر