barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
کسی فارگو نمیبینه ؟ این فصلش هم خیلی باحاله !
مخصوصا بازیه David Thewlis ،اصلا حال میکنم میبینمش :))

خوبه ولی اصلا به فصل اول و دوم نمیرسه . درسته که المان های کوئنی اش بیشتر از قبل شده ولی کاراکتر ها و روایت نکته ی جدیدی نداره . فصل های قبلی کشش بیشتری داشتن . این فصل یک سری مسائل رو بدون این که تاثیر زیادی داشته باشن کش داده. مثلا اون قسمت که گذشته ی امیت استاسی رو می دیدیم تا الان که هیچ نقشی در داستان نداشت جز این که یک قسمت الکی پر شد و یک هفته بین حوادث اصلی فاصله انداخت . تنها نکته ی مثبت و کاملا کوئنی این فصل همین دیوید تیولیسه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: RezaRazeR

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
خوبه ولی اصلا به فصل اول و دوم نمیرسه . درسته که المان های کوئنی اش بیشتر از قبل شده ولی کاراکتر ها و روایت نکته ی جدیدی نداره . فصل های قبلی کشش بیشتری داشتن . این فصل یک سری مسائل رو بدون این که تاثیر زیادی داشته باشن کش داده. مثلا اون قسمت که گذشته ی استاسی رو می دیدیم تا الان که هیچ نقشی در داستان نداشت جز این که یک قسمت الکی پر شد و یک هفته بین حوادث اصلی فاصله انداخت . تنها نکته ی مثبت و کاملا کوئنی این فصل همین دیوید تیولیسه
برای من هم فصل دوم بهترین فصلش بود و بعد فصل اول، ،ولی این فصل هنوز مونده تا تمام بشه.در کل این فصل هم خوبه !

• Like
Reactions: hooman1995

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
برای من هم فصل دوم بهترین فصلش بود و بعد فصل اول، ،ولی این فصل هنوز مونده تا تمام بشه.در کل این فصل هم خوبه !
کلا امسال سال خوبی از نظر سریالی برای من نبوده فعلا . سه تا سریالی که خیلی رو فصل جدیدشون امید داشتم تقریبا نا امیدم کردن
پریزون اون طوری
لفتوورز هم واقعا افت کرده . حس می کنم طوری که دارن کش میدن و مسائل ریزی رو مطرح می کنند عمرا بتونن تو دو قسمت باقی مانده جواب بدن و یک چیزی میشه مثل لاست . در حالیکه فصل پایانی یک سریال معمولا اپیک تر از فصول قبلی اشه . ولی این جا این طوری نیست . و در مقایسه با دو فصل قبلی که از قسمت 5 و 6 به بعد دیگه بدجور آدرنالین بیننده رو بالا می بردن

فارگو هم همین طوره البته خب فارگو باز از پایان قسمت قبل یکم جذاب شد و به نظر میاد قراره حوادث جذابی رو ببینیم . ولی خب باز نسبت به فصول قبلی پایین تره . آره این فصل هم خوبه ولی خب برا من دو فصل قبلی به خصوص فصل اول فوق العاده بودن . برای همین خوب بودن برام کافی نیست

• Like
Reactions: RezaRazeR

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
کلا امسال سال خوبی از نظر سریالی برای من نبوده فعلا . سه تا سریالی که خیلی رو فصل جدیدشون امید داشتم تقریبا نا امیدم کردن
پریزون اون طوری
لفتوورز هم واقعا افت کرده . حس می کنم طوری که دارن کش میدن و مسائل ریزی رو مطرح می کنند عمرا بتونن تو دو قسمت باقی مانده جواب بدن و یک چیزی میشه مثل لاست . در حالیکه فصل پایانی یک سریال معمولا اپیک تر از فصول قبلی اشه . ولی این جا این طوری نیست . و در مقایسه با دو فصل قبلی که از قسمت 5 و 6 به بعد دیگه بدجور آدرنالین بیننده رو بالا می بردن

فارگو هم همین طوره البته خب فارگو باز از پایان قسمت قبل یکم جذاب شد و به نظر میاد قراره حوادث جذابی رو ببینیم . ولی خب باز نسبت به فصول قبلی پایین تره . آره این فصل هم خوبه ولی خب برا من دو فصل قبلی به خصوص فصل اول فوق العاده بودن . برای همین خوب بودن برام کافی نیست

الله اکبر : | مگه میشه مگه داریم : |
این فصل هر قسمتش دارم میگم واو بهترین قسمت تا الان

امسال American Gods , Better Call Saul , Fargo , The Handmaids , Twin Peaks بازم بگم؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
این Arrow قسمت آخر فصل پنچش آخرش عجب WTF اندینگی داشت..!!!!

من که نمیتونم باور کنم فلیسیتی مرده باشه ... یعنی واقعا به این ارزوم دست پیدا میکنم! البته شک ندارم مالکوم مرلین اومد و اینارو با هواپیما خارج کرد و مشخصا نمرده ... و در ابتدا فصل شش میبینیم که از اونطرف جزیره هواپیمای چیس خارج میشه!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
منتقدان ، اپیزود های فصل پنجم House Of Cards رو مشاهده کردند و گفتند که این فصل به شدت تاریک تر و جدی تر از فصل قبل دنبال می شود. اشاراتی شده است که آندروود هر کاری میکند که در این انتخابات پیروز شود. اشاراتی شده که این فصل از خشونت بیشتر، فساد های بیشتر و صحنه های غیراخلاقی بیشتری برخوردار است. اولین نقد منتشر شده، آن را خوب تلقی کرده اما بازم گفته که به دو فصل اول نمی رسد.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
الله اکبر : | مگه میشه مگه داریم : |
این فصل هر قسمتش دارم میگم واو بهترین قسمت تا الان

امسال American Gods , Better Call Saul , Fargo , The Handmaids , Twin Peaks بازم بگم؟
عزیز جان من نظر شخصی ام رو گفتم . که سریال هایی که براشون انتظار می کشیدم مثل همین لفتوورز یا فارگو از نظر خودم ناامید کننده بودن و انتظاری که می کشیدم رو پاسخ ندادن منظورم این نبود که امسال کلا سریال خوب نداشتیم و همه بد بودن .من فصل قبلی لفتوورز دو اپیزود اول حس می کردم اون طوری که باید باشه نیست . بعدش اوج گرفت . و هر قسمت میگفتم واو عجب چیزی ساختین . ولی الان 2 قسمت فقط از سریال مونده و حس می کنم تو این 6 اپیزود گذشته چیزی که بگم واو عجب اپیزودی بود ندیدم . در مقایسه با فصل قبل و فصل اول که واقعا درگیرم کردن .ولی الان اصلا این طور نیست .

امریکن گادز که فعلا پایین تر از حد انتظارم نبوده . بتر کال رو هم که نمی بینم . هند مید رو هم هنوز ندیدم . توئین پیکس هم هنوز فصل دو هستم و نرسیدم به فصل سه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Adroit

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
عزیز جان من نظر شخصی ام رو گفتم . که سریال هایی که براشون انتظار می کشیدم مثل همین لفتوورز یا فارگو از نظر خودم ناامید کننده بودن و انتظاری که می کشیدم رو پاسخ ندادن منظورم این نبود که امسال کلا سریال خوب نداشتیم و همه بد بودن .من فصل قبلی لفتوورز دو اپیزود اول حس می کردم اون طوری که باید باشه نیست . بعدش اوج گرفت . و هر قسمت میگفتم واو عجب چیزی ساختین . ولی الان 2 قسمت فقط از سریال مونده و حس می کنم تو این 6 اپیزود گذشته چیزی که بگم واو عجب اپیزودی بود ندیدم . در مقایسه با فصل قبل و فصل اول که واقعا درگیرم کردن .ولی الان اصلا این طور نیست .

امریکن گادز که فعلا پایین تر از حد انتظارم نبوده . بتر کال رو هم که نمی بینم . هند مید رو هم هنوز ندیدم . توئین پیکس هم هنوز فصل دو هستم و نرسیدم به فصل سه

من خودم چون رو لفتاورز خیلی غیرتی هستم همچین واکنشی نشون دادم ، و بنظرم این فصلش هم خیلی عالی ـه چه بسا بهتر فصل قبل

• Like
Reactions: I AM XBOX

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من خودم چون رو لفتاورز خیلی غیرتی هستم همچین واکنشی نشون دادم ، و بنظرم این فصلش هم خیلی عالی ـه چه بسا بهتر فصل قبل
بله در جریانم . متاسفانه من تا الان خیلی با این فصلش حال نکردم . امیدوارم این دو اپیزود پایانی نظرم رو عوض کنه

• Like
Reactions: Adroit

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من فصل قبلی لفتوورز دو اپیزود اول حس می کردم اون طوری که باید باشه نیست . بعدش اوج گرفت . و هر قسمت میگفتم واو عجب چیزی ساختین . ولی الان 2 قسمت فقط از سریال مونده و حس می کنم تو این 6 اپیزود گذشته چیزی که بگم واو عجب اپیزودی بود ندیدم . در مقایسه با فصل قبل و فصل اول که واقعا درگیرم کردن .ولی الان اصلا این طور نیست .
از چیزی که دیمین لیندهوف توش دست داره نمیشه بیشتر از اینم انتظار داشت .

• Like
Reactions: barneysawyer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر