سریالی بر اساس رمان‌های The Witcher در دست‌ساخت است

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Untitled.png
طبق اطلاعات منتشرشده، شبکه محبوب Netflix قرار است سریالی بر اساس رمان‌های افسانه‌های The Witcher به قلم Andrzej Sapkowski بسازد.

خود آقای Andrzej Sapkowski نیز با سازندگان سریال نیز همکاری می‌کند ایشان قرار است در سمت مشاور اصلی این سریال باشد. آقای Andrzej Sapkowski در کنفرانس مطبوعاتی که به‌تازگی برگزارشده است، در مورد ساخت سریال The Witcher به دست شبکه محبوب نتفلیکس می‌گوید:

«من خیلی هیجان‌زده هستم که Netflix می‌خواهد بر اساس رمان‌های من سریالی بسازد.»

لازم به ذکر است که آقای Tomas Baginski، سازنده ویدیوهای مقدمه سه‌گانه بازی The Witcher و سازنده تریلر Cyberpunk 2077، قرار است کارگردان یکی از قسمت‌های فصل پیش رو این سریال باشد.

هنوز مشخص نشده است که این سریال کدام داستان را دنبال خواهد کرد.

تولیدکنندگان اجرایی Sean Daniel و Jason Brown می‌گویند:

«داستان‌های The Witcher در مورد خانواده‌ای غیرمتعارف است که در دنیایی پر از خطر برای حقیقت می‌جنگند.»

منبع

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
HBO خودش سریال فانتزی قرون وسطایی داره، اینم به نظرم باید بعد از تموم شدن GOT شروع کنن و گرنه محکوم به فناست.
خب به نظرم به جا اسپین اف ساختن از GOT بعدش میرفت سراغ ویچر بهتر بود.هر چند نتفلیکس هم عالیه ولی خب حس میکنم HBO بهتر میتونست اون جو خاکستری و فضای بزرگسالانه رو ایجاد کنه.

آخرین ویرایش:

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
یا ابرفرض - دست گذاشتن رو وان ترو لاو ما -خدا کنه خوب بسازنش . netخوبه ولی hbo میساخت دیگه مطمئن می شدیم که فوق العاده خواهد بود

آخرین ویرایش:

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
یا ابرفرض - دست گذاشتن رو وان ترو لاو ما -خدا کنه خوب بسازنش . netخوبه ولی hbo میساخت دیگه مطمئن می شدیم که فوق العاده خواهد بود
HBO فعلا GOT رو داره که براش میتازه.. تمرکزش چون روی اونه و این سریال ویچر هم تقریبا تو همون اتمسفر و مایه هاست احتمالا کمتر خرج و ریسک میداد واسش و تمرکز میزاشت.
نتفلیکس تو چند سال اخیر ثابت کرده که پتانسیل قوی برای سریال داره.. بهتر از این نمیتونست یه سازنده گیر بیاره. از همه بهتر هم اینکه خود نویسنده مشاور ارشده.
بشدت منتظرش هستم. بی شک عالی خواهد بود.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
چقدر خوب که نتفلیکس میسازتش هرچی هست از اون سریال قدیمی ویچر (the hexer) که ساخت یه استودیوی لهستانی بود بهتره:D

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
HBO خودش سریال فانتزی قرون وسطایی داره، اینم به نظرم باید بعد از تموم شدن GOT شروع کنن و گرنه محکوم به فناست.
چه ربطی داره. GOT کلا ده هفته در سال بخش میشه اونم هفته ای یه ساعت. هیچ لطمه ای نمیتونه بی سریالهای دیگه بزنه... حتی اگر این سریال تو همون ده هفته م پخش بشه ایچ تاثیری نداره.

• Like
Reactions: Masta_killa

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر