عناوین رایگان ماه آپریل شبکه پلی استیشن برای کاربران پلاس مشخص شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
PS-Plus-April-2017-Lineup.jpg
عناوین رایگان ماه آپریل مخصوص شبکه پلی‌استیشن برای مشترکین سرویس پلاس این شبکه اعلام شد.

لیست کامل بازی های رایگان ماه آپریل:

PS4

10 Second Ninja
Curses 'n Chaos
Drawn to Death
Lovers in a Dangerous Spacetime
PS3

Invizimals: the Lost Kingdom
Alien Rage: Extended Edition
Vita

10 Second Ninja
Curses 'n Chaos

لینک منبع

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
با این که حدود یک هفته از مشخص شدن بازیهای رایگان مایکرو سافت گذشته و سونی فرصت اینو داشت چندتا بازی مهم رو رایگان کنه ،بازم این مزخرفات رو تحویل داده...
واقعا دیگه انتظار اینقدر بد بودن رو نداشتم!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
ترکوند بازم که.کی بود تو تاپیک ماکروسافت بحث می کرد بیاد اینجا ادامه بده ببینیم چی میگفت

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
این ماه هم که ماه سفر به دنیای ناشناخته هاس:D

باز ماه قبل tearaway خوب بود....خداییش اخه چین اینا..... خوبه خود پلاس برا بازی آنلاین بازی کردن رو از اکانت یکی بصورت شریکی می گیرم وکرنه واقعا خیلی خیلی زور داره پول بدی برا این ...... ها .

.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
مقایسه بازی های رایگان لایو با psn بیشتر شبیه به شوخیه
اوم موقع که سونی ده دلار گذاشت روی سالیانه خوشبین بودیم حداقل چند تا عنوان دندون گیر بیاره روی این پلاس متاسفانه هر روز بدتر از دیروز

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من همیشه سعی میکنم نسبت به بازی های پلاس دید مثبتی داشته باشم اما این ماه واقعا بازی ها افتضاح و تو درو دیوارن تا الان تو این چند ماه همون ماهی که اویل و ترنسفورمر فیری شدن از همه بهتر بود

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
حالا کار نداریم که غر زدن برا بازی های پلاس کول شده حتی اگه tearaway و lbp3 باشن ولی drawn to death بده یعنی ؟ :D من که خیلی مشتاقم ببینم بازی جدید دیوید جفی چطوریه

• Like
Reactions: robb stark

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
در اینکه بازیهای رایگان سونی برای پلاس 90 درصد مواقع خوب نبودن که شکی نیست.من از اوایل 2014 تا الان همیشه پلاس داشتم و میتونم به جرات بگم بیشتر از 5 بازی به درد بخور حداقل برای من نداشته.
ولی خوب تخفیف های هفتگی سونی واقعا بعضی وقتا عالین و مثلا گاهی اوقات چندتا بازی خوب رو میشه با قیمتی که کمی از رایگان نداره خرید کرد.همین چند روز قبل من داریوکلاب و گاو ریمستر و کیلزون رو باهم 14.77 دلار گرفتم.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
در اینکه بازیهای رایگان سونی برای پلاس 90 درصد مواقع خوب نبودن که شکی نیست.من از اوایل 2014 تا الان همیشه پلاس داشتم و میتونم به جرات بگم بیشتر از 5 بازی به درد بخور حداقل برای من نداشته.
ولی خوب تخفیف های هفتگی سونی واقعا بعضی وقتا عالین و مثلا گاهی اوقات چندتا بازی خوب رو میشه با قیمتی که کمی از رایگان نداره خرید کرد.همین چند روز قبل من داریوکلاب و گاو ریمستر و کیلزون رو باهم 14.77 دلار گرفتم.
منم دوست دارم کلا بازی های مجانی حذف کنه و تاثیر اشتراک پلاز رو بزاره روی درصد تخفیف و از چیزی که هست ببره بالاتر . مثلا هر ماه یه تخفیف 80-90 درصدی برای اعضای پلاز داشته باشه . تا بازی مجانی که تا پلازت تموم شد بلا استفاده است

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
drawn to death که خوبه اقا. بازی دیوید جفی. کاملا پتانسیلش هست خیلی خفن باشه.

ولی بازی های ps3 و ویتا احتمالا گفتن خب کدوم بازی ها یک سال گذشته زیر 10 نسخه فروختن. اونا رو رایگان کنید.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
بازی‌های پلاس فوق افتضاحه. 6 تا بازی داره ماهانه می‌ده، می‌تونه 3 تا ایندی و 3 تا AAA بده ولی با ایندی خفمون کرده. هر چندماه یه بار میاد یه حالی می‌ده، بعدش دوباره بازی‌ها رو دایورت می‌کنه رو بازی‌های ناشناخته. حالا باز Drawn To Death امیداورم بازی خوبی باشه ولی بازم اوضاع تغییر خاصی نمی‌کنه.
به نظرم کلا این بازی‌ها رو بردارن بجاش تخفیف‌های درست حسابی بزنند برای پلاس‌دار‌ها. من هرچی تخفیف توپ دیدم تو استور، یا بین کاربر معمولی و پلاس تفاوتی قائل نشدند و یا درصد تخفیف پلاسش خیلی کم بود. رسما تنها فایده‌ی پلاس به همون مولتی‌پلیر PS4 تبدیل شده. امکانی که هم سونی و هم مایکروسافت به شکل ناجوانمردانه‌ای اشتراکیش کردن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر