amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
عزیزم بتمن قاطی جک و جونورها بود از اولش هم. بتمن نولان بتمن کامیک نبود اتفاقا. نولان برداشت کاملا شخصی و به قولی طبیعی از بتمن کرد. فکر میکنی الان این فیلم جاستیس لیگ رو از خودشون در آوردن؟ یه سری به کامیک ها بزن بابا :D
شاید کامیکها بروسو در کنار سپیدبرفی هم بزارن :D ، من که اینجوری نشناختمش تو دنیای بازیش یا فیلم نولان ، مثل لاکپشتها گند زدن توی شخصیت پردازیش .

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بحث کردن با کسی که اطلاعاتش از کمیک بتمن و لیگ عدالت زیر صفره به هیچجا نمی‌رسه دوستان از تریلر لذت ببرین بجا هدر دادن وقتتون.
تو ایران زیادن کسایی که یا سه گانه نولانو دیدن و ادعای دانشمند بودن تاریخ DC رو دارن یا کافیه اسم DC بیاد که بکوبونن فیلمو.نمونش سایت مضخرف Spidey که چهارتا بچه دور هم جمع و دارن تریلر فیلمو مسخره میکنن اسم خودشونم گذاشتن کارشناس.
بتمن افلک بجز آدم کشتنش تو BVS که اونم دلیل داشت با اختلاف کمیکی ترین بتمن سینماست.حالا کسی بتمن نولانو خدا می‌دونه بشینه همون نگاه کنه لول
______
درباره خود تریلرم فوق العاده بود مخصوصا اکوامنش:D امیدوارم مشکلات تدوین و فیلم نامم نداشته باشه که یه فیلم ابرقهرمانی خوب باشه نه این جوکایی که تو سینما می‌بینیم این از اون قهر می‌کنه اون نامه فدایت شوم میفرسته:D

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
View attachment 73273
JUSTICE LEAGUE - Official Trailer 1
720p
تریلر بسی زیبا بود و اینجا باید بگم با اینکه فیلم بتمن و سوپرمن انتظارات براورد نکرد من دوس داشتم با اینحال
ب احتمال زیاد این فیلم در کمترین حالت بهتر خواهد بود
فقط ی سوال : کلا سوپرمن تو این فیلم نیس؟ اصلا پیداش نیس. من ب عشق سوپرمن دنبال میکنم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تریلر بسی زیبا بود و اینجا باید بگم با اینکه فیلم بتمن و سوپرمن انتظارات براورد نکرد من دوس داشتم با اینحال
فقط ی سوال : کلا سوپرمن تو این فیلم نیس؟ اصلا پیداش نیس. من ب عشق سوپرمن دنبال میکنم
هست ولی نشونش نمی‌دن.تو‌ تریلر پشت صحنه ساخت فیلم که قبلاً منتشر کردن یجا نشونش داد.

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
قطعا هست، هم تو پوستر تبلیغاتی بوده و هم تو اون ویدیوی پشت صحنه‌ای که موقع فیلمبرداری پخش شد.
ولی خب ورودش به فیلم رو باید نگه دارن برا خود فیلم :D
یک اشتباهی که موقع تریلرای BVS کردن این بود که یکم زیادی اسپویل کردن (به خصوص Doomsday رو) حالا امیدوارم درسشونو گرفته باشن و لحظه‌ی مهمی مثل برگشت سوپرمنو تو تریلرها اسپویل نکنن :D (یا حداقل تریلرهای اولیه)
از طرف دیگه یک جوری باید بفهمونن که تو فیلم حضور داره که مثلا علاقه‌مندهای سوپرمن مثل شما هم بدونن هست و فیلم رو ببینن. نمیدونم چجوری باید این کارو بکنن:D
مسئولیت سختیه :D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
ترخدا یکم قبل نظر دادن اطلاعات جمع کنید.نولان نه خالق بتمن بوده و نه جوکر که گندش دراومده هرچی میشه نولان فلان بود فلان بود.
بتمن افلک کمیکی ترین بتمن سینماست اونی که نولان نشون داد و شده قدیس یک درصدم کمیکی نبود.
مد شده که یه عده سه گانه نولانو ببینن و ادعای همه چی دونستن کمیک و بتمنو دارن.کمیک یعنی همینی که تو تریلر دیدین حالا شما خوشت نیومده هیچ‌گاه دلیلی نمیشه تریلرو زیر سوال ببری.
______
درباره خود تریلرم فوق العاده بود مخصوصا اکوامنش.یه عده مارول فنم پشت صحنه نشستن تا اسم زک بیاد قصه ببافن جاتون خالی یه سایت ایرانی که مهدکودک مارول فناست با این تریلر نسخه فیلمو پیچیدن:D
تریلر فوق العاده بود امیدوارم مشکلات تدوین و فیلم نامم نداشته باشه که یه فیلم ابرقهرمانی خوب باشه نه این جوکایی که تو سینما می‌بینیم این از اون قهر می‌کنه اون نامه فدایت شوم میفرسته:D
من چکار دارم به کامیکو غیر کامیکش ، BVS فیلم بعدی هم که خیلی ازش انتظار داشتین جوخه انتحار ، چی داشت این دنیایی که ازش تعریف میکنید ؟ اتفاقا ساخت فیلم با اون چیزی که توی ذهنتون از چند تا تیکه کاغذ میپرورونید کلی فاصله داره . پیاده کردن همچین فیلمی که نظر همه رو جلب کنه کار سختیه که خوشبختانه خودتونم قبول دارین بدون اینها هم ثابت کرده تواناییش فراتر از این دنیاس .

• Like
Reactions: Destro

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
قطعا هست، هم تو پوستر تبلیغاتی بوده و هم تو اون ویدیوی پشت صحنه‌ای که موقع فیلمبرداری پخش شد.
ولی خب ورودش به فیلم رو باید نگه دارن برا خود فیلم :D
یک اشتباهی که موقع تریلرای BVS کردن این بود که یکم زیادی اسپویل کردن (به خصوص Doomsday رو) حالا امیدوارم درسشونو گرفته باشن و لحظه‌ی مهمی مثل برگشت سوپرمنو تو تریلرها اسپویل نکنن :D (یا حداقل تریلرهای اولیه)
از طرف دیگه یک جوری باید بفهمونن که تو فیلم حضور داره که مثلا علاقه‌مندهای سوپرمن مثل شما هم بدونن هست و فیلم رو ببینن. نمیدونم چجوری باید این کارو بکنن:D
مسئولیت سختیه
:D
با جایی ک بولد کردم کاملا موافقم خودمم نمیدونم چجوری باید اینکارو بکنن=))
ولی دمشون گرم من واقعا با تریلر خیلی حال کردم
البته من کلا با کارگردانی زک برعکس 90 درصد دوستان حال میکنم
واقعا صحنه های اکشنی ک زک خلق میکنه کمتر کارگردانی میتونه از عهده اش بربیاد .فقط یکم به بخش فیلنامه برسن بنظرم فیلم خیلی خوبی میشه
مثلا همینمرد فولادی اونقدر عاشقشم هر دفعه میبینم برام تازگی داره:D
ما ک برعکس دوستان با این فیلما حال میکنیم حتی بیشتر از فیلمای مارول گاهی اوقات x_x

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من چکار دارم به کامیکو غیر کامیکش ، BVS فیلم بعدی هم که خیلی ازش انتظار داشتین جوخه انتحار ، چی داشت این دنیایی که ازش تعریف میکنید ؟ اتفاقا ساخت فیلم با اون چیزی که توی ذهنتون از چند تا تیکه کاغذ میپرورونید کلی فاصله داره . پیاده کردن همچین فیلمی که نظر همه رو جلب کنه کار سختیه که خوشبختانه خودتونم قبول دارین بدون اینها هم ثابت کرده تواناییش فراتر از این دنیاس .
میگی بتمنش فلانه گفتم بتمن این یونیورس الان کمیکیه و خیلیم خوبه جزو نکات مثبت BVS هم حتی بود.
حالا تو به کمیک آشنایی نداری فکتم صادر نکن که شلوغه و بتمن اینجوریه و اونجوریه.
کمیک خونا مدتها مناظر دیدن این صحنه ها بودن شما خوشت نمیاد بشین سه گانرو‌نگاه کن.SS کلا مضخرف بود ولی BVS نصف مشکلش تدوین بدش بود وگرنه فیلم بدی نیست

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
میگی بتمنش فلانه گفتم بتمن این یونیورس الان کمیکیه و خیلیم خوبه جزو نکات مثبت BVS هم حتی بود.
حالا تو به کمیک آشنایی نداری فکتم صادر نکن که شلوغه و بتمن اینجوریه و اونجوریه.
کمیک خونا مدتها مناظر دیدن این صحنه ها بودن شما خوشت نمیاد بشین سه گانرو‌نگاه کن.SS کلا مضخرف بود ولی BVS نصف مشکلش تدوین بدش بود وگرنه فیلم بدی نیست
همون دیگه ، اینجا فرق نولان با کارای آبکی بعضیا مشخص میشه .

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
حرفم جواب به شما نیست، شما راحت باش. کامنتتو ریپلای کردم که بر اساسش حرفمو بزنم:
دقیقا به خاطر همینه که معتقدم اون تریلوژی نولان بدترین نوع اقتباس سینماییه.
برای مثال اقتباس پیتر جکسون از ارباب حلقه‌ها رو ببینید، هم برای کسایی که قبلش کتاباشو خوندن جذابه (حالا یک درصدی فن خیلی هاردکور هستن که معتقدن اون یونیورسو خوب به تصویر نکشیده و اقتباس خوبی نمیدوننش، از جمله خونواده‌ی خود تالکین:D) و هم این که خیلی ها مثل من و افرادی هم سن و سال خودم بدون آشنایی قبلی اون فیلما رو دیدیم و علاقه مند شدیم و رفتیم سراغ کتابای منبعشون.
ولی از این طرف این تریلوژی رو داریم که باعث شده خیلی از افراد تازه وارد که شروع آشناییشون با اون بوده اینجوری در برابر سورس متریال جبهه بگیرن.
البه نمیدونم شاید هم مشکل از نولان نیست و از فن‌هاش باشه.
پ.ن: چرا ما باید بعد از تریلر جاستس لیگ در حال صحبت درباره‌ی نولان باشیم آخه؟ :|

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
حرفم جواب به شما نیست، شما راحت باش. کامنتتو ریپلای کردم که بر اساسش حرفمو بزنم:
دقیقا به خاطر همینه که معتقدم اون تریلوژی نولان بدترین نوع اقتباس سینماییه.
برای مثال اقتباس پیتر جکسون از ارباب حلقه‌ها رو ببینید، هم برای کسایی که قبلش کتاباشو خوندن جذابه (حالا یک درصدی فن خیلی هاردکور هستن که معتقدن اون یونیورسو خوب به تصویر نکشیده و اقتباس خوبی نمیدوننش، از جمله خونواده‌ی خود تالکین:D) و هم این که خیلی ها مثل من و افرادی هم سن و سال خودم بدون آشنایی قبلی اون فیلما رو دیدیم و علاقه مند شدیم و رفتیم سراغ کتابای منبعشون.
ولی از این طرف این تریلوژی رو داریم که باعث شده خیلی از افراد تازه وارد که شروع آشناییشون با اون بوده اینجوری در برابر سورس متریال جبهه بگیرن.
البه نمیدونم شاید هم مشکل از نولان نیست و از فن‌هاش باشه.
پ.ن: چرا ما باید بعد از تریلر جاستس لیگ در حال صحبت درباره‌ی نولان باشیم آخه؟ :|
من بحثی نداشتم . پست اولم گفتم فقط خوشم نیومد از جوی که داره و ارتباط نگرفتم ، دوستان میگن چون کامیک نمیخونی حال نمیکنی ! چطور باguardian of the galaxy کلی حال کردم با این مورداس که فقط حال نمیکنم . امیدوارم فیلم خوبی بشه تا اصلا منو استیضاح کنید :D. ولی در مورد BVS همین نظرو داشتم ، در مورد SC هم همین . اینم میگم حداقل با این نمایشش ... باشه هیچی نمیگم :D ما نولانو بالا بالا نمیکنیم . شما خوشتون میاد به زیر بکشیدش :| .

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
حمل از خودستایی باشه شدیدا به دنیای DC و مخصوصا دنیای بتمن علاقه دارم و شخصا 4 فصل از سریال لیگ عدالت جویان و چندین انیمیشن سینمایی از این لیگ،اغلب قسمت های انیمیشن سریالی سوپرمن (هنوز VHS اش رو دارمB-))،تقریبا تمام قسمت های انیمیشن سریالی بتمن(اونم VHS اش هست:Smoke:) رو دیدم و بعضا چندین کامیک بوک هم خوندم:D. در نتیجه میخوام بگم همینطور که قبلا گفتم این بتمن کامیکترین ببتمن سینماست. بین شخصیت های لیگ عدالت جویان فیلم بنظرم بتمن و اکوامن بسیار به کامیک ها نزدیکن (البته بیشتر ملاک من انیمیشن سریالی لیگ عدالت جویانه). اما یک ایرادی که میتونم بگیرم از بتمن اینه که همیشه نقش مغزمتفکر گروه رو داره مثلا تو خیلی از جنگ ها میبینی سوپرمن میجنگه فلش داره خودشو تیکه پاره میکنه واندروومن سرش خورده به دیوار و میبینی بتمن اصلا نیست! یکهو متوجهی میشی با یه حرکت خیلی هوشمندانه بتمن میاد و دشمنو به زانو میشونه یا مثلا به بقیه هشدار میده که اینکارو بکنن و نقطه ضعف دشمن اینه. بتمن اشنایدر کله خراب بود! حرکتاش هوشمندانه نبود، فقط میخواست سوپرمنو نابود کنه، خون جلو چشماشو گرفته بود، مغز نداشت درصورتی که بتمن اصلا از روی احساسات عمل نمیکنه. بتمن تو لیگ معمولا حرف اخرو میزنه و با اینکه ممکنه همه علیه او باشن (تو نظر و ایده دادن) اما اخرش مجبور میشن با نظر او موافق بشن:D. درکل حضور بتمن تو لیگ عدالت جویان بسیار جذاب میکنه قضیه رو. با این تریلر هم کلی حال کردم اما هایپ نشدم! و امیدوارم جدا از کلیت داستان فیلم این نوع ظرافتکاری های شخصیتی رو رعایت کنه که البته منظورم نه تنها بتمنه بلکه شخصیت های دیگه هم هستن منتها بتمن رو بیشتر از همه دوست دارم.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
هر چقدر تریلرو می‌بینم سیر نمی‌شم مخصوصا صحنه های اکوامنش اصلا بازیگرش انگار ساخته شده این نقشو بهش بدن خیلییی خفنه:D
اونجاشم که بری از بروس می‌پرسه قدرتت چیه میگه پولدارم فوق العادست:))
باورم نمیشه برای اولینبار میتونم کاراکترای موردعلاقمو کنار هم تو سینما ببینم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر