تمام بازی های PS4 حالا روی Also on PC) PS Now)

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
حالا به غیر از عنوان های PS3 ، بازی های PS4 هم به جمع library بازی های PS Now اضافه خواهد شد و شما می تونید با پرداخت 20$ در ماه یا 45 دلار برای 3 ماه اون ها را PC و PS4 اتون Stream کنید. این سرویس برای Region ایران فعال نیست
3207053-now.png

====================================

منبع اصلی >>> PlayStation Now: Stream PS4 Games in 2017

http://www.gamespot.com/articles/ps4-games-are-coming-to-playstation-now/1100-6448674/​

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
این خودش یه قدم مثبت به سمت PC Gaming هست
این قدم به سمت پیسی گیمینگ نیست قدم به سمت استریمینگ هست.
هرچی رو پی سی اجرا شد نمیشه پیسی گیمینگ.

در ضمن تیتر و متن خبر هم 80% من دراوردی هست. یه لینک هم الکی زده زیرش که مثلا منبعش اینجاس! :))=))

تمام بازی های PS4 حالا روی Also on PC) PS Now)
احتمالاً تا دو سال و افزایش سرعت اینترنت حتی تو ایران هم شما میتونید از این سرویس استفاده کنید.
تغییر استراتژی سونی (اگرچه به آرامی ) نسبت به PC Gaming هست
فعلاً 90% بازی های Vita روی پلتفرم PC قرار دارن

میشه امیدوار بود که روزی هم عنوان های First Party را بشه روی PC بازی کرد.

آخرین ویرایش:

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
این قدم به سمت پیسی گیمینگ نیست قدم به سمت استریمینگ هست.
هرچی رو پی سی اجرا شد نمیشه پیسی گیمینگ.

در ضمن تیتر و متن خبر هم 80% من دراوردی هست. یه لینک هم الکی زده زیرش که مثلا منبعش اینجاس! :))=))

لطفاً سفسطه نکن

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
نه بازی تایید شده و نه چیزی و هیچ جزییاتی هم نیومده. از کجا شد همه بازیا؟

حالا شما چرا ناراحت شدی ...

Just kidding .

این جمله دیگه پیش فرض شده تو بازی سنتر
باید اسمایلیشم بسازیم بزاریم که دیگه دوستان زحمت نوشتنشم ندن به خودشون.

• Like
Reactions: mahdi-ps4

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,836
نام
نریمان
حالا شما چرا ناراحت شدی ...

Just kidding .

این جمله دیگه پیش فرض شده تو بازی سنتر
باید اسمایلیشم بسازیم بزاریم که دیگه دوستان زحمت نوشتنشم ندن به خودشون.
عزیزم من خودم PS4 دارم. نیاز به این همه خوشمزگی نیست. شما ناراحت بشی یا نشی این اتفاق افتاده همینطوری که اکثر عناوین مهم از جمله آنچارتد و TLOU روی این سرویس موجوده، بازی های PS4 هم بلاخره میاد.

• Like
Reactions: I AM XBOX

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
از مولتی یوزر بودن بعضی کاربرا که بگذریم ، طریقه ترجمه متن منو یاد سریال " آرزوهای بزرگ " اثر چالز دیکنز میندازه . یاد خانم هاویشَم بخیر!

من اینجا acc دیگه ای ندارم دوست عزیز شما را هم نمیشناسم، اگرم قبلاً هم ID User دیگه ای ساخته باشم یادم نمیاد و استفاده نمیکنم ، من بیشتر تو فرم های GameSpot و تو بخش System Wars پست میدم و فرم نوشتار اونجا با تالار گفتمان بازی سنتر فرق میکنه ، اشتباه من این بود که خبر نداشتم باید تمام مطالب را بصورت یه ترجمه ی تحت الفظی از یک Article و بدون تفسیر بنویسیم ، دیگه از این امر پرهیز میکنم

نه بازی تایید شده و نه چیزی و هیچ جزییاتی هم نیومده. از کجا شد همه بازیا؟

من متن را اصلاح کردم تا سوء تفاهم های بعدی جلوگیری بشه ولی تیتر را نمیدنم چجوری باید edit کرد، اگر شما اطلاع دارید لطفاً توضیح بدید تا اصلاح کنم ، تو پست قبلی هم به دیگر دوستان مثل Vann 2 توضیحات لازم را دادم ، جزئیات هم به اندازه کافی مشخص است ، من نمیدونم چرا بعضی دوستان نسبت به این خبر جبهه گیری شدیدی دارن

===================================

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
استریم بازیهای PS4 تو بلاگ پلی استیشن تایید که شده منتهی چه بازیهایی فعلا مشخص نیست
Also, PS Now uses cloud saves, letting you start a game on PS4 and continue playing on another PS4 or even a Windows PC (or vice versa).

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
استریم بازیهای PS4 تو بلاگ پلی استیشن تایید که شده منتهی چه بازیهایی فعلا مشخص نیست
خیلی عالیه
اون بازیهای انحصاری بزرگ هم با یکی دو سال تاخیر هم بیان رو این سرویس محشر.... در مورد سرعت استریم هم تا یکی دو سال دیگه حداقل تو کشورای درست و حسابی به سطحی میرسه که یه تجربه عمومی خوب ازش داشت

در کل خیلی عالیه برا کسایی که ps4 ندارن

.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر