امتیازات Horizon: Zero Dawn

پیش بینی میانگین امتیازات Horizon: Zero Dawn

• 94 به بالا

رای‌ها: 8 4.4%
  • 92-93

رای‌ها: 19 10.6%
  • 90-91

رای‌ها: 50 27.8%
  • 88-89

رای‌ها: 53 29.4%
  • 86-87

رای‌ها: 29 16.1%
  • 84-85

رای‌ها: 13 7.2%
  • 82-83

رای‌ها: 5 2.8%
  • 80-81

رای‌ها: 2 1.1%
  • 75-79

رای‌ها: 1 0.6%
  • 74 به پایین

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    180
  • نظرسنجی بسته شده است .

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
خیلییییییییی فرق داره :D نقد ویدئو گیمر به شدت از سیستم مبارزات بازی با ربات ها تمجید میکنه اما قسمت شکار حیوانات و خرید و فروش پوست و گوشتشون رو به اندازه فار کرای خوب نمیدونه .

هانت تو فاکرای شکار حیواناته، تو هورایزن شکار ماشین‌هاست. حالا اگه اینجوری که شما میگی کلا منظور اون ویدئو همون شکار حیوانات واقعی تو هورایزن بوده که دمشون گرم واقعا نابغه‌ن واسه خودشون که اومدن بخش جانبی هورایزن رو با بخش اصلی فارکرای مقایسه کردن، چون شکار حیوانات تو مثلا primal حکم همون شکار ماشین‌ها تو هورایزن رو داره و اینا خیلی کار مسخره‌ای کردن که بجای این دوتا، اون دوتا رو با هم تطبیق دادن و عمق نقدشون از همینجا معلومه:D

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
هانت تو فاکرای شکار حیواناته، تو هورایزن شکار ماشین‌هاست. حالا اگه اینجوری که شما میگی کلا منظور اون ویدئو همون شکار حیوانات واقعی تو هورایزن بوده که دمشون گرم واقعا نابغه‌ن واسه خودشون که اومدن بخش جانبی هورایزن رو با بخش اصلی فارکرای مقایسه کردن، چون شکار حیوانات تو مثلا primal حکم همون شکار ماشین‌ها تو هورایزن رو داره و اینا خیلی کار مسخره‌ای کردن که بجای این دوتا، اون دوتا رو با هم تطبیق دادن و عمق نقدشون از همینجا معلومه:D
منظورشون همون شکار حیوانات واقعی مثل خرگوش و گراز و روباه و... هست. با فارکرای 3 هم مقایسه کرده نه پرایمال که خب هانتینگ حیوانات بخش اصلیش نیست :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
منظورشون همون شکار حیوانات واقعی مثل خرگوش و گراز و روباه و... هست. با فارکرای 3 هم مقایسه کرده نه پرایمال که خب هانتینگ حیوانات بخش اصلیش نیست :D

والا تا اونجا که یادم میاد شکار حیوون جز بخش های اصلی گیم پلی فارکرای ۳ بود ... مثل اینکه بگی شکار اجنه و ارواح جز بخش های فرعی ویچر ۳ بوده ...

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
یه دو روز اگه صبر کنید تا بقیه‌ی نقدها هم بیان مشخص می‌شه که نظرات منتقد VG درسته یا فقط یه چیزی برای خودش گفته.

پ.ن: من خودم طبق تریلر‌ها خیلی از بازی خوشم اومده ولی از دنیاش انتظار غنایی در حد دنیای ویچر با اون همه NPC و داستان محشر رو ندارم. اگه زمانی نسخه‌ی دومش ساخته بشه، قاعدتا انتظارات منم بیشتر می‌شه ولی بعنوان یه New IP، انتظاراتم رو معقول نگه داشتم و امیدوارم که متای خوبی بگیره.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بازی ایده اش بکر و نو هست حتی به نظرم بجای این دایناسور های آهنی حالت حیوانی هم داشتن با این فضاسازی و طبیعت محشر بازی فوق العاده میشد انشالله که بازی تحویل بگیرن منتقد ها از شر این بازی های مولتی حداقل کمتر بشه خسته کننده شده تعددشون

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
این مقایسه زمان آنچارتد ۱ هم بود که کاورگیری رو از گرز کش رفته سکو بازی رو از تام رایدر بیس داستانو از ایندیاناجونز و اینکه همه چیزایه خوبه بازیارو دزدیدن ریختن تو آنچارتد. اگه گوریلا هم درد خوبی باشه کسی مشکلی نداره ‌هر چند از نظر من کل بازی نو آوریه خدایی مدل حرکت کردن دویدن الوی نوآوریه بقیه بازیایه آر پی جی که اصلا رو شخصیت اصلی کار نکردن یا اندازه این کار نکردن دشمنا هم که هم انسانی داریم هم حیوانی هم ماشینی . اتمسفرم که قربونش برم جای حرفی نمیزاره هنوز تو کف اون تیکم که تو تاریکیه سبز گونه را میره یهو اون ماشین نامرئی میپره جلوش و خودشو نشون میده
( اسکرینش صفحه قبل هست)
این بازی فقط یه ایراد داره اونم کمبود رنگه که به شدت احساس میشه.
دقیقا بازی واقعا یه مشکل اساسی داره اونم کمبود تنوع رنگه من برا همین پیش خریدم رو ریفاند کردم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
از 1 جهتی خیلی خوبه که نمرش بالا بشه 1 بازی خوب بازی می کنیم از 1 طرف می ترسم دیگه کلا بیخیال kill zone بشن در حالی که من امیدوار بودم چیزی در kill zone 2 بازم شاهد باشیم یا حداقل نزدیکش

امتیاز پایین بگیره یعنی Killzone خوب میسازن؟ عجب!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
با وجود این همه مورد انتظار بودن این بازی تعداد صفحات این تاپیک تا 40 میره البته اگه یک منقد بیاد روشن فکری دربیاره وگرنه با متا 90 همه با بازیسنتر خداحافظی میکنن میرن به مغازه ها حمله میکنن برا خرید هورایزن:D

• Like
Reactions: vaan 2

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
شما هر دو دارین بحث تاریخی می‌کنید. فارکرای و اسسین صد در صد "فضل تقدم" دارن تو اون مواردی که شما می‌گین و قابل احترام "از این نظر"(حتما کسی مخالف نیست)، ولی در حال حاضر عمرا "تقدم فضل" ندارن(که اینم حتما کسی مخالف نیست)، مخصوصا حالا که نسخه‌های اخیرشون تکرار مکررات بودن.

کاری نداریم. حالا مشخصا دارین بحث شکار حیوون می‌کنید و من نمی‌دونم واقعا چی باید بگم. مثل اون دوستمون که اومد گفت بازی چرا تنوع رنگ نداره که هنوزم فکر می‌کنم می‌خواست ایستگاه مارو بگیره:D من تقریبا همه‌ی فارکرای‌هارو بازی کردم و شکار کردن رو هم دوست داشتم توشون. حتی حتی حتی Primal:D پلاتشم کردم سندش این زیر هست:D ولی دیگه به نظرم اختلاف نجومی‌تر از اینه که به بحث برسه و توضیح هم ندادم و فقط خندیدم که یعنی دقیقا همین فرق فاحش. شما ببینید معرفی بازی با اون دموی خفن بود که فقط و فقط یه کامبت بود که مغز همه رو آب کرد. از اون موقع بیا تا همه‌ی گیم‌پلی‌هایی که اومده و دموهای چند ده دقیقه‌ای اخیر که دیدیم(حالا کاری به نظر کسایی که دموی سه چهار ساعته بازی کردن و کسایی که همین الان دارن بازی رو انجام می‌دن نداریم) ببین کی از قسمت شکار بازی از خود بی خود نشده. بخش شکار فارکرای دربرابر این خیلی ابتدایی به نظر می‌آد، که دیدنش برای تاییدش کفایت می‌کنه.(حالا کاری ندارم شما شاید المان‌های جزیی باورنکردی که من شنیدم در مورد اکولوژی دینامیک موجودات وجود داره رو خبر نداشته باشید که مهم نیست چون بحث من الان فقط کامبت هست) بازم می‌گم من نمی‌دونم چی باید بگم. یکی بیاد بگه الان شب نیست و روزه شما چیکار می‌کنید؟ چطور باهاش حرف می‌زنید؟:D
بعد هم من به فارکرای نخندیدم، به اون حرفو و اون مقایسه خندیدم:D
حالا من هرچی بگم می زارید پای ترول، ولی بهتر نیست اول دو تا بازی رو بازی کنید بعد مقایسه کنید؟ البته بعید هم نیست با توجه به تریلر ها هورایزن شکار بهتری داشته باشه.
پ.ن: تا جایی که یادم میاد سیستم اکولوژی فارکرای 4 جایزه AI رو از سایت AiGameDev (خیلی معتبره در این زمینه) گرفت. سیستم وحشتناک پیشرفته ای داره.
پ.ن2: بازم می گم در جریان هورایزن نیستم کلا، ولی اینکه نقطه قوت اصلی فارکرای 4 رو دارید مسخره می کنید خیلی مسخرست:|

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
امتیاز پایین بگیره یعنی Killzone خوب میسازن؟ عجب!

اصلا ۱ چیزی گفتی بهت شک کنم ماکانا تخیلی تر از این نمی شد حرفمو تحلیل کنی.
می گم اگه نمرات خیلی خوب بشه با توجه به خربکاری نسخه قبل killzone احتمالا دیگه بیخیال ساخت killzone بشن همین سری رو ادامه بدن.

• Like
Reactions: MK_COD

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
می گم اگه نمرات خیلی خوب بشه با توجه به خربکاری نسخه قبل killzone احتمالا دیگه بیخیال ساخت killzone بشن همین سری رو ادامه بدن.
ربطي نداره ، تيم گوريلا الان خيلي تيم بزرگي هستش و به راحتي ميتونن همزمان هم رو كيلزون هم رو هورايزون كار كنن . چند حالت داره ، يا الان كيلزون هم در دست ساخته . يا نه ، بعد هورايزون ميشينن همراه با هورايزون ٢ ميسازنش ، مگه اينكه يه شركت با اين همه نيرو تمركزش رو بزاره روي يه بازي كه خب ميشه غول ترين بازي تاريخ

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان

آینده KZ اصلا ربطی به موفقیت یه عدم موفقیت Horizon نداره. من نمیفهمم چطور داری اینارو به هم ربط میدی!! چون اینجور که تو داری میگی انگار منی که KZ خیلی دوست دارم باید منتظر باشم هورایزن گند بزنه تا رییس استدیو بگه خاک بر سرتون با این IP جدید که ساختید، برگردید سر همین KZ!!

اتفاقا موفقیت گوریلا و کلا هر استدیویی در گرو موفقیت بازی هایی هست که میسازه. اگه هورایزن نمرات خوبی بگیره و خوب بفروشه قطعا بازی های خوب و موفق دیگه ای هم میسازن و این چیزی که گفتی از اساس بی ربطه. یکم بهتر ترول کنید خواهشا!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر