نویسنده عناوین Half-Life، Portal و Left 4 Dead کمپانی Valve را ترک کرد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
upload_2017-2-18_13-19-45.png

نویسنده کهنه‌کار کمپانی «والو»، اریک ولپاو، این شرکت را ترک کرد. ولپاو در مدتی که با کمپانی والو همکاری می‌کرد، نویسندگی اپیزودهای یک و دو 2 Half-Life و عناوین Portal و Left 4 Dead را بر عهده داشته است.

ولپاو از سال 2004 با این شرکت بازی‌سازی همکاری می‌کرده و پس از 13 سال از این کمپانی جدا شده است. خبر جدایی این نویسنده را یکی از اعضای سابق والو، Mark Laidlaw، در توییتی منتشر کرده.

هرچند از اینکه اریک ولپاو اکنون در حال کار بر روی چه پروژه‌ای است خبر نداریم، بااین‌حال بر اساس گزارشی که Kotaku منتشر کرده این نویسنده در گروه نویسندگی Psychonauts 2 مشغول کار است.

منبع

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
خبر جدایی این نویسنده را یکی از اعضای سابق والو، Mark Laidlaw، در توییتی منتشر کرده.
این Mark Laidlaw نویسنده اصلی و رسمی دنیای هف لایف هستن که نویسنده شماره1 و 2 بودن...... .

با رفتن مارک می گفتیم باز اریک هست حالا با رفتن اریک رسما میشه گفت پرونده دنیای هف لایف( و پورتال زیر مجموعش) بسته میشه .........مگر اینکه کلا ولو بره دنبال افراد کاملا جدیدی برای نویسندگی این بازیها که هم غیر محتمله و هم جالب نیس

.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
البته طی این همه سال میتونستن داستان رو تکمیل کرده باشن و تحویل داده باشن .

ولی بس که این گیب نویل چرت و پرت گفت و شل و کن سفت کن بازی دراوردن و این بدبختا هم هیچی نساختن . خسته شد ول کرد رفت.

کار ولو به جایی رسیده که کارکنانش مثل بیماران عقده ای در نهایت بی مزگی فن ها رو ترول کنن (تاپیک بغلی)

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
گیب اگه میدونست اینکه دوست نداره برای کنسول بازی بسازه باعث میشه انقدر ملت بهش ابراز علاقه کنن زودتر همچین حرفی میزد:Dیکی میاد میگه گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف!یکی میگه چون این حرف رو زده شماها رو پی سی پایرت کنید!یکی هم میگه مردک چرت و پرت گو:D

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
این Mark Laidlaw نویسنده اصلی و رسمی دنیای هف لایف هستن که نویسنده شماره1 و 2 بودن...... .

با رفتن مارک می گفتیم باز اریک هست حالا با رفتن اریک رسما میشه گفت پرونده دنیای هف لایف( و پورتال زیر مجموعش) بسته میشه .........مگر اینکه کلا ولو بره دنبال افراد کاملا جدیدی برای نویسندگی این بازیها که هم غیر محتمله و هم جالب نیس

.
bgiFIRS.gif

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
ولی واقعا تصور اینکه دیگه از half life و دنیای اون چیزی توی صنعت گیم نبینم خیلی خیلی سخته. با این تفاسیر ساخته هم نشه بهتره ولی خدایی خیلی ظلم بود این حرکت valve در قبال فن ها و طرفداراش. از سال 2007 که آخرین اپیزود اومد هر روز منتظر عرضه این بازی موندم خودم شخصا. هر همایش و هر کنفرانس به امید اینکه بالاخره معرفی میشه به خودم روحیه دادم اونوقت الان اون تتمه امیدم هم نقش بر آب شده. با این اوصاف portal هم خیلی بعیده ساختش دیگه. حداقل یه left 4 dead بسازن...

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
کاش گیب که انقدر از کنسول ها بدش میاد حداقل همین HF1 و HF2 و Portal 2 رو یک ریمستر کنن با نفرت تمام که ما یک تجدید میثاقی بکنیم

EIGRP

کاربر سایت
Sep 8, 2011
140
نام
محمد علی
کاش گیب که انقدر از کنسول ها بدش میاد حداقل همین HF1 و HF2 و Portal 2 رو یک ریمستر کنن با نفرت تمام که ما یک تجدید میثاقی بکنیم
ریمستر که اصلا . باید ریمیک بشن . اینقدر از نظر ویژوال داغونن الان که نمیشه بهشون نگاه کرد .

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
Gabe حداقل برای من تبدیل شده به یکی از منفور ترین چهره های صنعت بازی سازی
Valve شده ماشین پول در آوردن، خیلی وقته خبری از خلاقیت توش نیستن

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
گرافیک HL1 دیگه خیلی قدیمی هست و البته ریمیکش تو استیم هست

ولی گرافیک HL2 و مخصوصا PORTAL2 خیلی خوب هستن و راحت میتونید بازی کنید و نیازی به ریمستر نیس(البته برای HL2 رو استیم تکسچر پک رایگان اومده)

.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
HL 2 هنوز یه بازیه بی نظیره. اتفاقا منظورم دقیقا گرافیکه بازیه، به هیچ وجه گرافیکش مرگ نداره، بازی هنوزم بعد از 13 سال از لحاظ بصری درخشانه. فیزیکی داره که توی 13 سال هنوز نمونه ای براش ندیدم.
portal 2 هم گرافیکش خیلی خوبه هنوز. اگه واقعا دنبال Art و خلاقیت توی بازی ها هستین این دوتا غنوان جزو جاودانه های تاریخ هستن، برای تمام دوران ها طراحی و ساخته شدن. portal 2 اوج نبوغ بازیسازی بوده و هست، کنار هیچ بازی ای نمیشه قرارش داد.
HL 1 هم بی نهایت عالیه هنوز البته نه برای گرافیک دوستان. بازی الان از لحاظ گرافیکی دیگه حرفی برای گفتن نداره ولی جدا اگه علاقه مند به ژانر FPS هستین هنوزم بهترینه. برای من حتی ارزشش از شاهکاری مثل HL 2 هم بالاتره حتی.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,506
نام
محمد
فکر کنم من تنها کسی باشم که Episode 2 رو از خود Half Life 2 بیشتر دوست دارم :D کاش همون روش اپیزودی رو ادامه میدادن، شماره جدید نخواستیم 8-| Portal هم با این شرایط به رحمت ایزدی پیوسته، خاک تو سر گیب تپله :| :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر