کوجیما : عنوانDeath Stranding تا قبل از المپیک 2020 ژاپن عرضه خواهد شد

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
Death-Stranding-1-500x265.jpg

همان طور که مطلع هستید عنوان جدید کوجیما ، Death Stranding در e3 2016 معرفی شد.در مراسم توکیو گیم شو 2016 ، کوجیما تاریخ عرضه ی بازی را اعلام کرده است.

کوجیما در مراسم توکیو گیم شو اعلام کرد که این بازی تا قبل از المپیک 2020 ژاپن و درست قبل از انتشار Akira منتشر خواهد شد.

کوجیما در رابطه با گیم پلی عنوان نیز صحبت هایی را ایراد کرد:

این بازی یک شکل جدید از co op را خواهد داشت.البته بازی بخش سینگل پلیر(تک نفره) هم خواهد داشت

علاوه بر این از او در رابطه با شایعاتی که حول و حوش عنوان متال گیر سوروایو است هم سوالاتی پرسیده شد که او اینگونه پاسخ داد:

این بازی ایده من نیست.برای من متال گیر یک بازی مخفی کاری با داستان سیاسی است.نه مبارزه با زامبیها!

آخرین ویرایش:

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
کاش زودتر پلتفرمش مشخص شه (اسکورپیو بدجور وسوسه کننده س، از اونور اگه این بازی واسش نیاد چه فایده:D) و اطلاعات بیشتریم ازش بیاد بفهمیم نورمن ریداس رو در قالب چه شخصیتی می بینیم

Unknown Phone

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
کاش زودتر پلتفرمش مشخص شه (اسکورپیو بدجور وسوسه کننده س، از اونور اگه این بازی واسش نیاد چه فایده:D) و اطلاعات بیشتریم ازش بیاد بفهمیم نورمن ریداس رو در قالب چه شخصیتی می بینیم
داداش ناشر بازی سونیه برا اسکروپیو که نمیاد
Unknown Phone

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,523

Unknown Phone
ناشر بازی سونی.
پلتفرم بازی تا حدی قابل حدسه: PlayStation و احتمالا PC

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تا 2020!!!
واقعا خیلی زمان زیادیه. سونی باید یه ذره به این استاد عزیز فشار بیاره تا بهتر از زمان استفاده کنه.

دیگه خیلی ببخشید که میخواد برای یک بازی داستان محور جدید در سبک جهان باز که هم مولتی پلیر داره و هم co-op تقریبا چهار سال و خرده ای روش کار کنه! اگر دنبال زودپز هستین اشغالی های جهان باز زیاد هستند، اگر مثل gta v دنبال بازی با کیفیت هستید دندون رو جیگر بذارید

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
والا این جهان باز و انلاین و... قصه هایی هست که به خورد ملت میدن.
بهترین اثر های ایشون نه جهان باز نه انلاین. سه سال بعد اگه میخواد یه چیزی مثل متال ۵ بده واقعا برای من مایوس کننده است . یه بازی با استانداردهای متال ۲ تا ۴ بده کفایت میکنه

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

• Like
Reactions: Polaris

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
پلتفرم که مشخصه PS4/PS4 Pro/:DPS5 و احتمال ضعیف PC اونم وقتی شیره بازی رو روی پلی استیشن کشیدن.به نکته خوبی اشاره کردی وقتی این بازی روی اسکورپیو نمیاد یعنی یه بیگ گان رو مایکرو روی کنسولش از دست داده.
تا 2020!!!
واقعا خیلی زمان زیادیه. سونی باید یه ذره به این استاد عزیز فشار بیاره تا بهتر از زمان استفاده کنه.
مگه اومده یوبیسافت که در عرض 2سال یه بازی مثلا جهان باز بسازه.بازی بزرگ و بترکون زمان بره و کاریشم نمیشه کرد.
فشار اوردن به استاد به معنی عرضه ی نسخه pc بنظرم
چند بار این لقبو نسبت به کوجیما بکار بردی.لطفا سعی کن ازش کمتر اسفاده کنی تا زیبایی خودشو از دست نده
والا این جهان باز و انلاین و... قصه هایی هست که به خورد ملت میدن.
بهترین اثر های ایشون نه جهان باز نه انلاین. سه سال بعد اگه میخواد یه چیزی مثل متال ۵ بده واقعا برای من مایوس کننده است . یه بازی با استانداردهای متال ۲ تا ۴ بده کفایت میکنه
روی پروژه MGS V با اون شرایط / محیط کار / سانسور و..... 100 تا چیز دیگه که ما ازش بی خبریم همینکه تونست همینو هم تحویل بده عالی کار کرد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Oakenshield

Deus EXX

کاربر سایت
May 22, 2015
132
مگه اومده یوبیسافت که در عرض 2سال یه بازی مثلا جهان باز بسازه.بازی بزرگ و بترکون زمان بره و کاریشم نمیشه کرد.
ناتی داگ U4 رو به فاصله دو سال از TLOU ساخت قبل اون هم TLOU رو به فاصله دو سال از U3 ساخته بود قبل اون هم U3 رو به فاصله دو سال از U2 ساخته بود
وقتی نمیتونی توجیه درست حسابی برای طولانی شدن کارهای کوجیما بیاری چه کاریه وارد این بحث بشی؟ ثابت شده تو دو سال هم میشه بازی طراز اول ساخت اما کوجیما عادت داره زمان ساخت بازی هاش طولانی بشه تو مصاحبه ها هم این سوال رو ازش پرسیدن تازه قبل این شرایط ایده عال بوده الان که نه تیم درست حسابی داره نه موتور داره نه بازی رو شروع کرده

• Like
Reactions: amir code

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
پلتفرم که مشخصه PS4/PS4 Pro/:DPS5 و احتمال ضعیف PC اونم وقتی شیره بازی رو روی پلی استیشن کشیدن.به نکته خوبی اشاره کردی وقتی این بازی روی اسکورپیو نمیاد یعنی یه بیگ گان رو مایکرو روی کنسولش از دست داده.

چند بار این لقبو نسبت به کوجیما بکار بردی.لطفا سعی کن ازش کمتر اسفاده کنی تا زیبایی خودشو از دست نده

روی پروژه MGS V با اون شرایط / محیط کار / سانسور و..... 100 تا چیز دیگه که ما ازش بی خبریم همینکه تونست همینو هم تحویل بده عالی کار کرد.
نظر شما جای احترام داره ولی من هر جور دلم بخواد ختابش میکنم به کسب مربوط نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر