Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Batman vs. Superman Dawn of Justice
یعنی از اون لحظه ای که داشتم نگاه میکردم میدونستم وقت تلف کردنه!
15دقیقه آخر فیلم که یک مبارزه ی عجیب و غریبه رو اصلا نتونستم تحمل کنم و نگاه نکردم
شخصیت سوپرمن برام قابل درک نبود
تنها نکته ی مثبت فیلم فیلمبردای خوبش در چندتا سکانس کوتاه فیلم بود
نمره:4

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Seventy One

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
22jumpstreet (2014)
8/10

کلا Jonah hill و chaning tatum ترکیب خوبین.با اینکه زیاد اون جالبی 21 رو نداشت ولی بازم از خیلی از کمدی های مسخره حال حاضر ی سرو گردن بالاتر بود

Demolition (2015)
6/10

این فیلم بیشتر منو یاد cobbler انداخت.مفهوم فیلم چیزی همچون پوچیه و قرار نیست ازش درس زندگی بگیرین.برعکس کریتیک های دیگه به نظرم بیشتر درام بود تا کمدی

• Like
Reactions: majidred2011

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
CA:Civil War
دو تا گروه تو فیلم تصمیم دارن تا با هم بجنگن اما مسئله اینجاس که خود هیروهای توی فیلم اینقدر این مشکل رو بزرگ قلمداد نمیکنن و جدی نمیگیرنش مخصوصا تو صحنه فرودگاه مشخصه این مسئله و همین میشه که فیلم کاملا شاد میره جلو و اصلا استرسی از این که 10 تا هیرو افتادن به جون هم به ادم دست نمیده . از نظر صحنه های اکشن فیلم خوب بود .
در کل WS به مراتب فیلم بهتریه .
6/10
Dirty Grandpa
فیلم یک کمدی دم دستیه (!) و کلا سورپرایزی نداره و از همون اول اخرشو حدس میشه زد . یک پدر برزگ ( رابرت دنیرو ) و نوه اش ( زک افرون ) تو یک سفر . فیلم چند تا صحنه باحال داره ولی بامزه ترین نکته اینجاس که من تو اکثر فیلمایی که دیدم زک افرون نقش یه پاف همچی تمومه که هر مشکلیم داشته باشه اخر مخ رو میزنه و کلا ادم cool فیلم هست . اما تو این فیلم رابرت دنیرو cool فیلمه و شدیدا توسط همه افراد زک افرون تحقیر میشه و از هر فرصتی ( شوخی کلامی و ج*نسی ) سعی میکنن این ادمو ضایع کنن . :D
ارزش یک بار دیدن رو داره .
5/10

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
Demolition 8/10
یه جورایی یاد زندگی خیلی از ما آدم ها افتادم. تمرکز نمیکنیم. بی تفاوتیم. تنها چیزی که شاید حس کنیم تغییر یافتن خودمان هست ولی قافلیم از اینکه اطرافیانمان هم تغییر میکنند.
هیچ وقت نمیتونیم حس کنیم که چیزی که داریم رو میخوایم. همیشه دنبال بیشتریم. ولی همین چیزی که داریم و بی تفاوتیم در قبالش چیزیه که در آینده حسرتش رو میخوریم.نمیدونم چرا ولی داریم خودمون رو از بقیه جدا میکنیم. نمیگم همه... ولی افرادی مثل من که همه چا هدفون میزارن. واقعا نمیتونیم احساسش کنیم ولی داریم جدا میشیم از اطرافیانمون و عزیزامون.
این فیلم یک جورایی منو یاد خودم انداخت. فیلم شاهکاری نبود... ولی تنها دلیلی که بهش ۸ دادم این بود که باعث شد یک بار دیگر به خودم فکر کنم...به چیز هایی که از دستشون میدم...

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
The Nice Guys

8/10

فیلم خوبی بود به نظرم. به عنوان یک کمدی امیتاز 8 برازنده شه. میخواستم 7 بدم ولی الان که 3 ساعت از دیدن فیلم میگذره, دیدم که واقعا از دیدن فیلم لذت بردم.
داستان خوبی داره فیلم و تا پایان فیلم شما رو نگه میداره. بار طنز فیلم هم خوبه. صحنه کمدی زیاد داره که چند تاش واقعا شما رو میخندونه. البته انتظار چیزی مثل Hangover ازش نداشته باشید.
کست هم فوق العاده بودن. راسل کرو که نقش یک بزن بهادر رو بازی میکنه؛ رایان گاسلینگ هم بیشتر بازی طنز فیلم رو به دوش میکشه و خیلی عالی بود تو این فیلم. خیلی پر انرژی ظاهر شد. اون دختره Angourie Rice هم خیلی خوب بود به نظرم.
از فیلم لذت بردم و خوب بود.
با کیفیت Web-dl دیدم. خیلی خوب بود. به نظرم نیازی نیست یک ماه صبر کنید برای بلوری.

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
Departures 2008
Okuribito_%282008%29.jpg

در مورد این فیلم واقعا نمی دونم چی بگم واقعا توصیف زیبایی این فیلم سخته با دیدن این فیلم واقعا می تونید درک کنید که یه موضوع ساده چطوری با یک پرداخت عالی می تونه یه شاهکار رو رقم بزنه واقعا لحظه به لحظه ی فیلم رو دوست داشتم شاید بعد از مدت ها یه فیلم تونست اینقدر روی من تاثیر بگذاره من شخصا برای سینما ژاپن سر تعظیم فرود میارم
10/10

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
(Breakfast At Tiffany's (1961
7/10

بلاخره اولین فیلم از بانوی جاودانه سینما, آدری هپبورن رو دیدم.
فیلم خوب بود. یه عاشقانه ساد. بانو خیلی هم خوب بازی کردن.

• Like
Reactions: TheGodfather

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
(2016) !Hail, Caesar
6.5/10

چیز خاصی نداشت. یک فیل معمولی بود. با این وجود کارکتر ادی منیکس و بازی جاش برولین رو دوست داشتم.

(Paper Towns (2015
5/10
این هم هیچی نداشت. یه تینجری درام خیلی معمولی یا به نظرم ضعیف.
این فیلم رو فقط به خاط Cara Delevingne دان کردم به امید این که چیزی ازش ببینم و بازی خوب و... ولی هیچی نداشت. حضور خیلی کمرنگی هم داشت تو فیلم.
وقت تلف کردن محض.

آخرین ویرایش:
  • Like

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
91UsuHNXB8L._SX342_.jpg

13hours the secret soldiers of benghazi:8.5/10
فیلم طولانی و خوبی بود.
صحنه های اکشنش هم خیلی خوب بود(مخصوصا انفجارها)
بازی پیمان معادی هم خوب بود(رو سفیدمون کرد:D )

Hardcore_(2015_film).jpg

hardcore henry:7.5/10
اوایل فیلم من سرگیجه گرفتم.
بعدش کم کم عادت کردم در کل فیلم بدی نبود.

Brooklyn_FilmPoster.jpg

brooklyn:8.5/10

عجب دختر نامردی بود این.

آخرین ویرایش:

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
10-Cloverfield-Lane-2016.jpg

10 CloverField Lane
5/10

قطعا نویسنده ش تو فضا بوده موقعی که اینو نوشته :|
لامصب جنسشم خوب بوده
این چی بود آخه :|

The-Angry-Birds-Movie.jpg

Angry Birds 2016

8/10

طنزشو خیلی دوس داشتم مخصوصا اون دلقکه :))

TheHuntsman_Quad_KeyArt_LoRes.jpg

The Huntsman Winters War 2016
7/10

فیلم خوبی بود بجز چند صحنه در کل بد نبود

1461996759714.jpeg

The Nice Guys 2016
7/10

کمدیش خوب بود چند صحنه واقعا عالی داره :))

freedvdcover_brothers-grimsby.jpg

The Brothers Grimsby 2016
9/10

آقا این خیلی خوب بود کمدیش :))
چند صحنه اصلا نابود شدم نااااااااااااااابود =))

خیلی حال داد بعد عمری یه دل سیر خندیدم =))

• Like

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
679953_750.jpg

Today/امروز

جامعه ای مریض که حتی تحمل ادم های خوب خودش رو هم نداره !
فیلم بسیار کوبنده و تاثیر گذار در عین سادگی خودش . هنر میرکریمی تو این فیلم توجه به جزییات هست. چیز خاضی از شخصیت یونس نمیدونم مگر سرنخ های کمی که تو طول فیلم بهمون داده میشه چون میرکیرمی میخواد خودمون برداشتمون رو از شخصیت یونس داشته باشیم که آیا ما هم قضاوت میکنیم یا نه ، به نوعی با خودش مارو همراه میکنه و ما رو در مقابل قضاوت های شخصیت های دیگه فیلم قرار میده . از سمبل های فیلم نمیشه گذشت و تک تک سکانس ها با دقت انتخاب شدن و فیلمبرداری عالی هم کامل میکنه این فیلم بسیار خوب رو.
لوکیشن اصلی فیلم که بیمارستان باشه به نوعی جامعه خودمون هست ، هم افرادی که توش کار میکنن هم تک تک قسمت های بیمارستان و دیوارهاش
ولی مهمترین جز فیلم که کامل میکنه قطعا پرویز پرستویی هست ، با اون نگاه سرد که هزارتا حرف پشتش هست ، سکوتش در برابر قضاوت های کر کننده ادم های اطراف ارامش خاصی به مخاطب میده و اطمینان میده که داره کار درست رو انجام میده
یه تلنگر که بهمون یادآوری کنه اخلاقیات تو جامعه مون خیلی وقته رفته و اگه کسی این وسط پیدا بشه که بخواد کار خوبی بکنه سریع مورد قضاوت های ویرانگر قرار میگیره.
9/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر