barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
شما دارين در مورد فيلم بتمن عليه سوپرمن بحث ميكنيد؟!:D همينكه بتمن با سوپرمن ميجنگه ديگه؟! فيلم اينقدر نكته داشته و پرمايه بوده ما نميفهميديم؟! من فيلمو كه نگاه كردم و تموم شد از پاى تلوزيون كه بلند شدم، كل فيلم از خاطرم محو شد!:D واقعا چيز خاصى نداشت.
بعد يه سوال، اقا جريان اين نسخه هاى اكستندد چى هست؟ بعد از اينهمه عمر از خدا كه گرفتم نميدونستم فيلمو كه ميدن بيرون دى ال سى هم داره:D
از فیلم که معنی و مفهوم فلسفی بیرون نکشیدیم که فیلم نکشه و عجیب باشه . پر همین نکاته دیگه دربازه نسخه اکستندد هم مقایسه اش با دی ال سی اشتباهه. چون منطقیه که یک فیلم برای نمایش تو سینما تدوین بشه ولی بخوان بعدا تکه های جدا شده رو تو دی وی دی اش بگذارن . ولی تو بازی نه از همون اول می تونن اضافتش رو بدن باهاش بیرون .

• Like
Reactions: stanley

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
فیلم حالا درسته زیاد قوی نبود ولی در این حدی هم که یه سری از دوستان میگن بد نبود.کلا جدیدا مد شده که هر کی فیلمای اسنایدر رو بکوبه خیلی خفنه . فیلم به عنوان شروع برای سینماتیک بونیورس وارنر قیلم بدی نبود.حالا درسته خیلی شلوغش کرده بودن و میتونست جمع و جور تر بشه ولی خب حالا به یه سری دلایل نشد.حداقل کاری هم که کرد این بود که خیلی خوب جا واسه فیلمای بعدی وارنر باز گذاشت و کلی مقدمه داستانی چید واسه فیلمای آینده. خود فیلم از هم از لحاظ ویژوال استایل اگه نگیم بهترین قطعا یکی از بهترین هاست. اجرای کست اصلی و مخصوصا بن افلک هم که کاملا مشخصه. در کل از روز اولی که من دیدم چون اسم اسنایدر رو این فیلمه شد بدترین فیلم تاریخ و .... . به جا این کارا یکم از فیلم لذت ببرین . چون حداقل واسه یکی مثل من که فن dc هستش فیلم از یه سری جهات عالی بود. بازم میگم کم ایراد نداشت و می تونست بهتر بشه ولی همین نسخه الانش هم اونقدرا که یه سری میگن بد نیست.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این وسط یه مشکل خیلی خوب و جالب هست. این جا تقریبا کسی نمیگه که فیلم یه شاهکار به تمام معنا بود و هیچ ایرادی نداشت و خدای فیلم های سوپرقهرمانی بود. تقریبا اکثریت قبول دارن که این فیلم مشکلات جدی ای در تدوین و نحوه روایت داشت. اما خوبی ها و جای سوالاتی هم داشت که میشه روش بحث کرد، چون این فیلم یه پیش زمینه برای ورود DC به دنیای هالیوود به طور جدی بود. این فیلم رسما یه مقدمه بود برای ادامه کار.

اما یه سری هستن که حتی با این خوبی ها هم مشکل دارن و کلا مشکل دارن با فیلم. حالا هرچی میخواد باشه. فقط مشکل دارن و میخوان به هر نحوی شده فیلم رو بکوبن و به کل عالم و آدم بقبولونن که فیلم آشغال و مزخرف هست و ارزش نداره و حتی این وسط اسم مارول هم میاد وسط. :D

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
BVS شاهکار نبود ولی انقدر هم که دارین میکوبینش بد نبود :D
شاید اشتباه DC اینه که میخواد این راهی که مارول از 2008 شروع کرد و یه شبه بره!
اگه برنامه ریزی درست و حسابی داشتن بعد از Man of Steel تو 2014 و 2015 یه بتمن میدادن یه واندرومن اون موقع دیگه این ایراد شخصیت پردازی وجود نداشت!
یکی از ایراد های این بود که انگار عجله داشت! شاید اگه این پیش زمینه ها وجود داشتن اصلا یه جور دیگه میشد این مشکلات رو نداشت

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
برخاد عبدی بازیگر فیلم Captain Phillips به جمع بازیگران فیلم Blade Runner2 پیوست

photo_2016-06-30_23-22-26.jpg

منبع
========================================================

تصویر جدید دیواین جانسون در Fast8
photo_2016-06-30_23-06-04.jpg

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
از فیلم که معنی و مفهوم فلسفی بیرون نکشیدیم که فیلم نکشه و عجیب باشه . پر همین نکاته دیگه دربازه نسخه اکستندد هم مقایسه اش با دی ال سی اشتباهه. چون منطقیه که یک فیلم برای نمایش تو سینما تدوین بشه ولی بخوان بعدا تکه های جدا شده رو تو دی وی دی اش بگذارن . ولی تو بازی نه از همون اول می تونن اضافتش رو بدن باهاش بیرون .
نه اخه فيلم اونقدر برام سطحى ميزد كه هيچ نكته اى بنظرم نميومد!
مقايسه نكردم بيشتر مزاح بود:D ولى فكر نميكردم ممكنه نسخه ى سينمايى يه فيلم كوتاه تر از نسخه خانگيش باشه. برام عجيب بود نميدونستم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
راستی دوستان در مورد یه قسمت فیلم بتمن سوپرمن که به نظرم از مهمترین بخش های فیلم بود بحث نکردیم. میذارم توی اسپویلر

اول که سر میز بروس خوابش میگیره و آخرالزمان دارکسید رو میبینه. بعدش یه نفر سر میزش میاد که احتمال 90% فلش هست. (از نوع لباساش دارم میگم) و با توجه به چیزایی که به بروس میگه احتمال 99% از آینده اومده :D چیزهایی که به بروس میگه

Bruce! Listen to me now!
It's Lois!
It's Lois Lane!
She's the key!
Am I too soon?
I'm too soon!
You're right about him!
been right about him!
Fear him! Fear him!
Find us, Bruce!
You have to find us!

و باز هم به احتمال خیلی زیاد همین قضیه دارکسید هست چون به اندازه کافی سند و مدرک هست در این مورد. من یه چندتا از قسمت های کامیک رو قبلا خونده بودم (اسم سریش یادم نیست) که اتفاقا گروه جاستیس لیگ درگیر این قضیه دارکسید بودن و قضیه اون صندلی و ... بود. حتی یه چیزایی در مورد زمان بود هم اگه اشتباه نکنم.

خلاصه احساس میکنم مقدمه بودن این فیلم بیشتر از چیزیه که فکر میکنیم :D و بعدا که فیلم های دیگه اومدن و تیکه های پازل چسبیدن به هم میفهمیم که این فیلم چرا یه سری مشکلات آشفتگی داستان و ... داشته. :D

آخرین ویرایش:

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
راستی دوستان در مورد یه قسمت فیلم که به نظرم از مهمترین بخش های فیلم بود بحث نکردیم. میذارم توی اسپویلر

اول که سر میز بروس خوابش میگیره و آخرالزمان دارکسید رو میبینه. بعدش یه نفر سر میزش میاد که احتمال 90% فلش هست. (از نوع لباساش دارم میگم) و با توجه به چیزایی که به بروس میگه احتمال 99% از آینده اومده :D چیزهایی که به بروس میگه

Bruce! Listen to me now!
It's Lois!
It's Lois Lane!
She's the key!
Am I too soon?
I'm too soon!
You're right about him!
been right about him!
Fear him! Fear him!
Find us, Bruce!
You have to find us!

و باز هم به احتمال خیلی زیاد همین قضیه دارکسید هست چون به اندازه کافی سند و مدرک هست در این مورد. من یه چندتا از قسمت های کامیک رو قبلا خونده بودم (اسم سریش یادم نیست) که اتفاقا گروه جاستیس لیگ درگیر این قضیه دارکسید بودن و قضیه اون صندلی و ... بود. حتی یه چیزایی در مورد زمان بود هم اگه اشتباه نکنم.

خلاصه احساس میکنم مقدمه بودن این فیلم بیشتر از چیزیه که فکر میکنیم :D و بعدا که فیلم های دیگه اومدن و تیکه های پازل چسبیدن به هم میفهمیم که این فیلم چرا یه سری مشکلات آشفتگی داستان و ... داشته. :D

بتمن سوپرمن
احتمال چیه قطعا خود فلشه دیگه :D
اون کمیکی که خوندی احتمالا آرک دارکساید وار جاستس لیگ بوده که به صندلی Metron هم مربوط میشده.
اما کلا انگار اون قسمت Knightmare بیشتر از سری کمیک Injustice الهام گرفته (که سوپرمن تبدیل به یه ویلن میشه و بتمن سردسته‌ی گروه مخالفاست) با این تفاوت که اینجا انگار سوپرمن زیر دست دارکسایده. از دیالوگ سوپرمن هم قبل کشتن بتمن میشه فهمید که انگار لوییس به خاطر یه اشتباهی از جانب بتمن کشته میشه و سوپرمن به همین خاطر تبدیل به ویلن میشه. (حتی ممکنه دقیقا مشابه اینجاستس باشه و مثلا جوکر به نحوی باعث مرگ لوییس بشه و سوپرمن بتمنو مقصر بدونه)
حالا این که فلش از آینده اومده و به بتمن هشدار میده که بیاد اعضای تیم رو پیدا کنه هم تقریبا مشابه یه صحنه از Crisis on infinite earth برداشته شده.
احتمالا یه جایی بعدا میبینیم که فلشو میفرستن و میگن برو به بروس گذشته خبر بده (که باعث شروع یه لوپ زمانی میشه) یه نکته‌ی مهمی که هست اینه که اونجا اگه بعد بیدار شدن بروس به کاغذا دقت کنی میبینی هنوز دارن تو هوا تکون میخورن، یعنی کلا اونجا خواب و رویا نیست :D
1649657-crisis-on-infinite-earths-2-batman-flash-176200.jpg

Last edited by a moderator:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
منم الان BVS و دیدم، با وجود اتفاقایی مثل
دیدگاه های منفی منتقدا و مردم و بعدش دوستم (که بشدت تو‌ کف فیلم بود) که در نقدش از فیلم فیلمو رسما کوبوند، باعث شد با یک دیدگاه فاجعه ای برم سمتش!
حالا که تموم شد با تمام تعجب میخام بگم واقعا حال کردم! من که خیلی ازش خوشم اومد! بر خلاف خیلیا من تدوین مشکل دار فیلمو خیلی حس نکردم :/ شخصیت پردازی فیلم خیلی خوب نبود! قبول! به نظر من صحنه های اکشن فیلمم اونقدر خوب نبودن! مخصوصا صحنه رویای بتمن که اکشنش جوک بود واقعا -__- فایت آخر هم به نظرم طولانی تر و خطرناک تر میتونست باشه!
انصافا این دو قسمت جدید یونیورس سینمایی DC (من آو استیل و همین بتمن و سوپرمن) از نظر فیلمبرداری و شات ها و لوکیشن ها رسما تو یک فاز جدایی از بقیه بلاک باسترا بودن! خیلی حس هنری تر، جدی تر داشتن! من این شات ها رو پسندیدم :)

اول تو فایت آخر بتمن رسما هیچکار نکرد :)) بجز اون smoke grenade کریپتوناتی :/ در عوض واندر وومن عین شیر فقط میجنگید :)

راستی برای نقش مخفی جنا مالون خیلی هایپ شده بودم... جنت کلایبرن؟؟ -___- سیرسلی؟ -___-کسی اطلاع داره نقشش چقدر بزرگه و آیا مهم میشه در ادامه یا نه؟

راستی سوپرمن چجوری بعد مردنش تو فضا (با بمب اتم) و مخصوصا همین مرگ آخر سر از مرگ برگشت؟

پ.ن. قبل این فیلم اومدم برای اولین بار سوپرمن برندون راث (برایان سینگر) و دیدم و خیلی meh... بعدش خواستم man of steel و دوباره ببینم (با وجود اینکه بار اول که دیدم فیلمو‌ «چرت» توصیف کردم) ولی این بار با فیلم حال کردم. بعدشم BVS ! بشخصه کاری به اسنایدر و بقیه ندارم ولی سوپرمن های جدید انصافا یک سر و گردن بهتر از قبلیا بودن!

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
دیدگاه های منفی منتقدا و مردم و بعدش دوستم (که بشدت تو‌ کف فیلم بود) که در نقدش از فیلم فیلمو رسما کوبوند، باعث شد با یک دیدگاه فاجعه ای برم سمتش!
حالا که تموم شد با تمام تعجب میخام بگم واقعا حال کردم! من که خیلی ازش خوشم اومد! بر خلاف خیلیا من تدوین مشکل دار فیلمو خیلی حس نکردم :/ شخصیت پردازی فیلم خیلی خوب نبود! قبول! به نظر من صحنه های اکشن فیلمم اونقدر خوب نبودن! مخصوصا صحنه رویای بتمن که اکشنش جوک بود واقعا -__- فایت آخر هم به نظرم طولانی تر و خطرناک تر میتونست باشه!
انصافا این دو قسمت جدید یونیورس سینمایی DC (من آو استیل و همین بتمن و سوپرمن) از نظر فیلمبرداری و شات ها و لوکیشن ها رسما تو یک فاز جدایی از بقیه بلاک باسترا بودن! خیلی حس هنری تر، جدی تر داشتن! من این شات ها رو پسندیدم :)

اول تو فایت آخر بتمن رسما هیچکار نکرد :)) بجز اون smoke grenade کریپتوناتی :/ در عوض واندر وومن عین شیر فقط میجنگید :)

راستی برای نقش مخفی جنا مالون خیلی هایپ شده بودم... جنت کلایبرن؟؟ -___- سیرسلی؟ -___-کسی اطلاع داره نقشش چقدر بزرگه و آیا مهم میشه در ادامه یا نه؟

راستی سوپرمن چجوری بعد مردنش تو فضا (با بمب اتم) و مخصوصا همین مرگ آخر سر از مرگ برگشت؟

پ.ن. قبل این فیلم اومدم برای اولین بار سوپرمن برندون راث (برایان سینگر) و دیدم و خیلی meh... بعدش خواستم man of steel و دوباره ببینم (با وجود اینکه بار اول که دیدم فیلمو‌ «چرت» توصیف کردم) ولی این بار با فیلم حال کردم. بعدشم BVS ! بشخصه کاری به اسنایدر و بقیه ندارم ولی سوپرمن های جدید انصافا یک سر و گردن بهتر از قبلیا بودن!

مشکل تدوین برا نسخه‌ی سینمایی فیلم بود، این نسخه‌ی اکستندد اون مشکلو دیگه نداره. چون همونطور که قبلا هم گفتم این همون نسخه‌ی اصلی فیلمه که زک مد نظرش بوده و همین نسخه هم قرار بوده اکران شه، اما استودیو در آخرین لحظه به خاطر مدت زمان زیاد فیلم دستور میدن فیلم نیم ساعت کوتاه تر شه. و البته به بدترین شکل ممکن و با حذف کردن تکه های ریز از کل فیلم و نابود کردن ریتم به اون نسخه رسیدن.
در مورد شخصیت پردازی به زودی یه پست خواهم نوشت که به نظرم چرا خیلی عالیه و از خیلی از فیلمای سوپرهیرویی دیگه بهتره.
همون سکانس نایتمر هم به نظرم اکشن و فیلمبرداریش عالیه، کل اون قسمت رو اگر دقت کنی فقط یک برداشت طولانیه و کات نمیخوره (از داخل کامیون تا بیرون پریدن بتمن و درگیریش با چند نفر تا پایان صحنه)
سوپرمن هم تو فضا نمرد، این صحنه هم از دارک نایت ریترنز برداشته شده (با یه تفاوت کوچیک) که اونجا هم سوپرمن بعد از انفجار یک بمب اتمی به خاطر دسترسی نداشتن به خورشید حالت اسکلتی پیدا میکرد و بعدش با جذب کردن انرژی خورشید دوباره قدرتشو به دست میاورد. (تو فیلم هم دقت کنی می‌بینی که با چرخش زمین نور خورشید بهش میرسه و اون بهبود پیدا میکنه. تو کمیکش از گیاهای رو زمین انرژی خورشیدی جذب میکنه)
Batman - The Dark Knight Returns 04-026.jpg

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
راستی دوستان در مورد یه قسمت فیلم بتمن سوپرمن که به نظرم از مهمترین بخش های فیلم بود بحث نکردیم. میذارم توی اسپویلر

Bruce! Listen to me now!
It's Lois!
It's Lois Lane!
She's the key!
Am I too soon?
I'm too soon!
You're right about him!
been right about him!
Fear him! Fear him!
Find us, Bruce!
You have to find us!

راستش من با دیدن اینکه بتمن یه گروه مقاومت و این جریان ها داره و بعدش سوپرمن اومد گفت اون دنیام بود و این صحبت ها یاد کمیک Injustice افتادم و احساس میکنم به این داستان از همه نزدیک تر باشه

اون صحنه بمب اتم از کمیک The Dark Knight Returns برداشته شده ولی یه فرقایی داشت با کمیک تو کمیک سوپرمن انرژی ذخیره شده تو یه سری گل افتاب گردان رو جذب میکنه در کل مربوط به انرژی خورشید هست
پ.ن:به نظرم زک اسنایدر هر مشکلی داشته باشه تو یه کار بی نظیره اونم کپی دقیق یه پنل کمیک تو فیلمه!

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
انیمیشن جدید سازندگان Despicable Me
The Scecret Life of Pets:

28637282092390644766.png

The Legend of Tarzan:

97373394783150497277.png

اینا که حاشیه بودن

بریم سر اصل کاری:
28648175882946759533.jpg

Sausage Party

اینو کلا بی خیال نقد هاش می شیم، می بینیم لذت می بریم:D
مهم هم نیست review هاش 0 اه یا 100

یک سینما هم قبل از نمایش Finding Dory، تریلر Sausage Party رو نشون داده :))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر