راهنمایی در امر خرید موبایل

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
Xperia X که گوشی پرچمدار نیست!!!سرآمد گروه جدیدی تو موبایل سونی هست!تمام مشخصات گوشی هم میان رده هستش.اینکه چون X خالی هست یهنی پرچمدار غلطه.کلا تصمیم سونی بر اینه همه گوشیاشو با برند X برنه از این به بعد برای همینه که Xperia C6 رو با اسم Xperia X ultra معرفی کرده..الان شما نمیتونی اونو با Noter 5 مقایسه کنی !چون اونم میانرده هست.کلا باید تا اومدن نقد های Xperia X P صبر کرد که 820 داره
پ.ن:سهم ماکروسافت و ویندوزفون به زیر 1 درصد رسیده.یک تبریک صمیمانه به این شرکت :)

Sony Confirms That Xperia X Is Now The New Flagship

سونی کلا از X به عنوان Flagship یاد می کنه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,598
یک 50 تومان بزار روش یا هوایی honor 5x بگیر یا desire 826
بودجم پره پرش همینه اول قرار بود 500 باشه به زور رسوندمش 700 بیشتر از این نمیتونم هزینه کنم
(راستی دو مدل 826 داریم کدوم و میگفتی)
واسه مادرم میخوام بخرم

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
Microsoft calling phone division employes to Espoo, may be closing down operations
We are focusing our phone efforts where we have differentiation — with enterprises that value security, manageability and our Continuum capability, and consumers who value the same. We will continue to innovate across devices and on our cloud services across all mobile platforms
در کمال ناباوری هنوز هیچ اعتقادی به قوی کردن استورشون ندارن! :)
کسی نیست بگه بهترین سیستم عامل رو داشته باش اصلا با بهترین قابلیتا وقتی وضع برنامه ها و بازیاش این فاجعه فعلیه چه فایده... به قیمت پورت از iOS و اندروید هم شده باید استورشون رو قوی میکردن البته نه الان و نه حتی چند وقت پیش که پروژه ش رو کنسل کردن بلکه از همون اولِ کار!
با این وضع باید صبر کرد تا روزی که ویندوز واقعی روی گوشیهای مایکرو بیاد که اونموقع هم اگه باز سیاست مایکرو همین ندانم کاریهای الان باشه همین آش و کاسه خواهد بود.
واقعا معلوم نیست پیش خودشون چی فکر میکنن با این کارا...

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سامسونگ عزیز چقدر کاپی میکنی:D
galaxy c5
samsung-galaxy-c5-1.jpg

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
Microsoft calling phone division employes to Espoo, may be closing down operations

در کمال ناباوری هنوز هیچ اعتقادی به قوی کردن استورشون ندارن! :)
کسی نیست بگه بهترین سیستم عامل رو داشته باش اصلا با بهترین قابلیتا وقتی وضع برنامه ها و بازیاش این فاجعه فعلیه چه فایده... به قیمت پورت از iOS و اندروید هم شده باید استورشون رو قوی میکردن البته نه الان و نه حتی چند وقت پیش که پروژه ش رو کنسل کردن بلکه از همون اولِ کار!
با این وضع باید صبر کرد تا روزی که ویندوز واقعی روی گوشیهای مایکرو بیاد که اونموقع هم اگه باز سیاست مایکرو همین ندانم کاریهای الان باشه همین آش و کاسه خواهد بود.
واقعا معلوم نیست پیش خودشون چی فکر میکنن با این کارا...

من که گفتم بدرد نمیخوره سری لومیا
خود مایکروسافت آب پاکی چند روز پیش روی دست مردم ریخت , از توقف ساخت لومیا - از واگذاری بخش غیر هوشمند و ...................

کلا داره میذاره کنار ویندوز فونو - ویندوز ها روی وسایل پرتابل از اول برای این ساخته شده بودن که دیوایس ها پرتابل قابلیت و توانایی اجا ویندوز ها PC نداشتن
حالا که دیوایس ها قویی شدن حتی تبلت ها چینی اومدن با قیمت 350 هزار به بالا ویندوز 8.1 کامپیوتر اجرا میکنن
حتی راحت برنامه EXE اجرا میکنن
خوب مایکروسافت داره روی میاره به سرفیس ها و ویندوز ها PC - الانم نگاه کنی اسمشو نذاشته WINDOWS PHONE 10 بلکه گذاشته WINDOWS 10

فقط ملت سرکار گذاشته هم امید ها وحرف ها بی سرو ته زد مثل آپدیت لومیا ها سری اول که با RAM 512 به ویندوز 10 آپدیت میشن حتی اینسایدر ها هم روشن نصب شد و جواب داد یهو الان زد زیرش تو چند روز پیش و میگه این گوشی ها آپدیت نمیشن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Skull Knight

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
البته c5 میشه گفت مخلوطی از apple و htc و Samsung هست
از پشت htc
لبه ها و کناره ها apple
جلو هم Samsung
:D:D
Htc10هم همینطور:D ترکیب سامسونگ و اچ تی سی و اپله:D
ولی این سریcقیمتشون خوبه فک کردم الان بالای 450دلار
ولی زیر400خوبه برا سامسونگ گرون فروش.
هرچند سخت افزارشون زیاد قوی نیست بجز رم4که برا این قیمت عالیه

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
سلام دوستان.
پردازنده گوشی Samsung Galaxy S5 SM-G900H از چه نوعی هست؟
الان بازی دیتا دار میخوام نصب کنم باید مال کدوم پردازنده رو بگیرم؟ (Adreno. mali powerVR یا...؟؟؟)
ممنون

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام دوستان.
پردازنده گوشی Samsung Galaxy S5 SM-G900H از چه نوعی هست؟
الان بازی دیتا دار میخوام نصب کنم باید مال کدوم پردازنده رو بگیرم؟ (Adreno. mali powerVR یا...؟؟؟)
ممنون
اگهhپس8هسته ی اگزینوسه و باید دیتا maliبگیری

• Like
Reactions: ADU_Tank

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دوستان با حدود 1200 چه گوشی میشه بهترینش رو خرید؟ LG G4 خوبه؟
جی4عالیه بجز باتریش
اگه xiaomi mi 5پیدا کردی احتمالا1200.300باشه اون بهترین انتخابه اگرم گرونتر صبر کن قیمتش پایین بیاد ارزششو داره گوشی از این بهتر پیدا نمیکنی
Mi 4sهم عالیه ارزونتر فکر کنم1100باشه.
اگه چینی نمیخوای همون جی4عالیه.
سری aسامسونگ هم هست ولی ارزش خرید ندارن
E9پلاس اچ تی سی هم خوبه
Z3پلاس سونی هم فکر کنم همین حدود قیمت باشه اونم خوبه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من یه هفته ای هست xiaomi redmi note 3 snapdragon خریدم گفتم یه نقد کوچولو ازش بنویسم :D

بدنه:
بدنه گوشی فلزیه به جز بالا و پایین که به نظر خودم پلاستیکه.تو دست نسبتا خوب جا میگیره و برای حسگر اثر انگشت هم مشکلی ندارید! بهترین رنگ برای این گوشی خاکستری هستش.درگاه سیمکارت و رم سمت چپ گوشی قرار گرفته و با فشار سوزن مخصوصش باز میشه:D در کل گوشی شیک و زیباییه

سخت افزار و باتری:
صفحه نمایش 5.5 از نوع IPS کیفیت خوبی داره و مثل بقیه IPS ها زاویه دید مناسب.تو نور افتاب هم خیلی خوب جواب داد.
پردازنده گوشی اسنپدراگون 650 هستش من ازش تست ANTUTU گرفتم امتیازش شد 74 هزار .البته مال من رم 2 گیگش هست.رم سه گیگ قطعا امتیازش بیشتره:D
تو اجرای برنامه خوب عمل میکنه و لگ نداره.بازی اسفالت 8 رو هم تست کردم باهاش گوشی خیلی کم گرم میشه(در مقایسه با Z5)
باتری 4000 میلی امپرش واقعا علیه! من یه فیلم یک ساعتی 720P با نور 30 درصد نگاه کردم فقط 5 درصد شارژش کم شد! هر دو روز میزنمش به شارژ! با این که استفاده هم زیاد میکنم و معمولا با گوشی میرم نت.تو 150 دقیقه کامل شارژ میشه
دوربین 16 مگاپیکسلیش تو روز نسبتا خوب عکس میگیره.HDR هم هر دو دوربین پشتیبانی میکنن.ولی به نظرم دوربینش در اون حدی که باید باشه نیست! مخصوصا فیلمبرداریش تو نور کم اصلا خوب نیست که به نظرم مشکل نرم افزاریه و باید حل بشه

نرم افزار:نسخه اندروید گوشی 5.1 هست و هنوز اندروید 6 براش نیومده و معلوم نیست کی میاد.روی گوشی رام گلوبال نصب بود.نسخه MIUI 7 که منوش یکسره هست مثل هواوی.برنامه های جانبی زیادی رو گوشی نیست مثل سامسونگ که این هم میتونه مزیت باشه هم نقطه ضعف!.در کل انتظار خاصی از MIUI نداشته باشید:D ولی تم های زیبایی داره و ساده و روان هست.

تو این رنج قیمت گوشی های دیگه ای هستن که حتی صفحشون FHD هم نیست.به نظرم تو رنج 700 تومن بهترین چیزیه که میتیونید بخرید.البته خریدش ریسک هست و اگه خراب بشه بعید میدونم قطعاتش گیر بیان:D
تنها نقطه ضعفش هم دوربینشه که امیدوارم به صورت نرم افزاری حل بشه

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من یه هفته ای هست xiaomi redmi note 3 snapdragon خریدم گفتم یه نقد کوچولو ازش بنویسم :D

بدنه:
بدنه گوشی فلزیه به جز بالا و پایین که به نظر خودم پلاستیکه.تو دست نسبتا خوب جا میگیره و برای حسگر اثر انگشت هم مشکلی ندارید! بهترین رنگ برای این گوشی خاکستری هستش.درگاه سیمکارت و رم سمت چپ گوشی قرار گرفته و با فشار سوزن مخصوصش باز میشه:D در کل گوشی شیک و زیباییه

سخت افزار و باتری:
صفحه نمایش 5.5 از نوع IPS کیفیت خوبی داره و مثل بقیه IPS ها زاویه دید مناسب.تو نور افتاب هم خیلی خوب جواب داد.
پردازنده گوشی اسنپدراگون 650 هستش من ازش تست ANTUTU گرفتم امتیازش شد 74 هزار .البته مال من رم 2 گیگش هست.رم سه گیگ قطعا امتیازش بیشتره:D
تو اجرای برنامه خوب عمل میکنه و لگ نداره.بازی اسفالت 8 رو هم تست کردم باهاش گوشی خیلی کم گرم میشه(در مقایسه با Z5)
باتری 4000 میلی امپرش واقعا علیه! من یه فیلم یک ساعتی 720P با نور 30 درصد نگاه کردم فقط 5 درصد شارژش کم شد! هر دو روز میزنمش به شارژ! با این که استفاده هم زیاد میکنم و معمولا با گوشی میرم نت.تو 150 دقیقه کامل شارژ میشه
دوربین 16 مگاپیکسلیش تو روز نسبتا خوب عکس میگیره.HDR هم هر دو دوربین پشتیبانی میکنن.ولی به نظرم دوربینش در اون حدی که باید باشه نیست! مخصوصا فیلمبرداریش تو نور کم اصلا خوب نیست که به نظرم مشکل نرم افزاریه و باید حل بشه

نرم افزار:نسخه اندروید گوشی 5.1 هست و هنوز اندروید 6 براش نیومده و معلوم نیست کی میاد.روی گوشی رام گلوبال نصب بود.نسخه MIUI 7 که منوش یکسره هست مثل هواوی.برنامه های جانبی زیادی رو گوشی نیست مثل سامسونگ که این هم میتونه مزیت باشه هم نقطه ضعف!.در کل انتظار خاصی از MIUI نداشته باشید:D ولی تم های زیبایی داره و ساده و روان هست.

تو این رنج قیمت گوشی های دیگه ای هستن که حتی صفحشون FHD هم نیست.به نظرم تو رنج 700 تومن بهترین چیزیه که میتیونید بخرید.البته خریدش ریسک هست و اگه خراب بشه بعید میدونم قطعاتش گیر بیان:D
تنها نقطه ضعفش هم دوربینشه که امیدوارم به صورت نرم افزاری حل بشه
چند گرفتی2گیگ رو؟3گیگ چند بود؟
Xiaomiتو دوربین ضعیفه کلا ولی با اپدیت بهتر میشه.
البته خیلی از سرعت دوربینش تعریف کردن از خیلی از پرچمدارا سرعتش بیشتره

فیلم برداری اسلوموشن داره؟کیفیتش خوبه؟
من منتظرmi5هستم قیمتش واقعی شه میگیرم حتما.
ولی شایدم همینو گرفتم بخاطر باتری زیر یک تومن بهترین انتخابه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر