Free Games with Plus | PS4

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
يعني مرده شور سوني رو ببرن !

اخرين بازي خوبي كه داد ترانزيستور بود و I:FL و بس !
بعدش اب به طور كامل قطع شد

البته تا وقتي هم كه ملت كاملاً دو دسته باشن و يه عده براي اين بازي ها به به چه چه كنن و به سوني افرين و احسنت بگن و عده دوم فحش بدن هيچ كسي بازي به درد بخور نميده

اين شايعه هم با اين كه از همون روز هاي اول ديدمش ولي به خاطر اون mai كج و كوله توي عكس گفتم فيكه

جالب اين كه يه عده مي گفتن چون سوني باز اين ماه هم vote for ps plus game رو نذاشته اين بار ميخواد AAA بده ولي اخرش شد اين !

هر ماه امار تروفي هاي بازي هارو چك كنيد تا بفهميد يه بازي پلاس چقدر طرفدار داشته ! اين بار zombi حتي به زور تا 2000-3000 تا مي رسيد :|

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
یعنی واقعا دیگه شورش در اومده
ایشششششششششششش
خدایی با این که توی تیم سونی هستم ولی از این قضیه بازی های FREE دیگه حالم بهم میخوره
این چه وضعشه تیم مقابل بازی مجانی میکنه آدم میبینه هوس میکنه بره کنسول اون تیم رو هم بخره
اینجا بازی های مجانیش یکی از یکی بدرد نخور تر
با این که 2 خط اینترنت پرسرعت دارم و همش بیکار هستند حاضر نیستم حتی 1 مگابایت صرف این بازی های مضخرف بکنم
واقعا که !!!

• Like
Reactions: sadegh93

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
441
یکیشون رسما بازیه موبایله
تاوقتی مثه اسب کنسول میفروشه و ککشم نمیگزه تازه PS4K هم میخواد بده بازار وضع همینه برای چی به اب و اتیش بزنه؟
و ما گیمر ها هم بخاطر آنلاین بازی کردن مجبور هستیم عضویت پلاس بخریم خدایش بعد از Transistor با هیچ کدام بازیهای رایگان خیلی حال نکردم.

• Like
Reactions: sadegh93

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این بازی زامبی خدای باگه وافعا "باگی سافت"برازنده یوبی سافت هست من موندم این عزیزان کپی پرست چجوری منتظر بودن وی یو کپی خور بشه برن زامبی یو بازی کنن

• Like
Reactions: beh1382

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,586
نام
Alireza
وضعیت کنونی PS Plus
evdt1utckf8goym140iv.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟