Multi Platform Assassin’s Creed: Syndicate

news_assassin_s_creed_syndicate_announced-16534.jpg

اطلاعات بازی لیک شده و توسط یوبی تایید شده که در حال ساخت هست :d
این شماره از بازی در لندن قرن 19 دوره‌ی ویکتوریا اتفاق خواهد افتاد
بازی چند ساله توسط استدیو Quebec با رمز Victory در حال ساخت و توسعه هست

ترجمه متن خبری که IGN قرار داده و جواب یوبی سافت به این اقدام با تشکر از Bahram B

Assassin's Creed جدید لیک شد، این بار در لندن!

هنوز یک ماه نشده که آخرین عنوان از سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed: Unity برای PC و کنسول های Xbox One و PS4 عرضه شده است و حال دقایقی قبل خبری در سایت های معتبر خبری منتشر شد که از ساخته شدن عنوان بعدی در این سری حکایت دارد.
با توجه به اطلاعات منتشر شده (لیک شده) Assassin's Creed Victory نام جدید ترین عنوان از این سری خواهد بود که در لندن (قرن 19 میلادی) جریان دارد و در پاییز سال 2015 برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.
بر خلاف شماره های قبلی که اکثرشان توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته بودند، این بار نوبت به استودیو Ubisoft Quebec رسیده است تا شماره جدید Assassin's Creed را توسعه دهد.
در گزارش سایت Kotaku آمده است که آن ها موفق شده‌اند 7 دقیقه از گیم پلی این Assassin's Creed جدید را مشاهده کنند. هدف اصلی این ویدیو 7 دقیقه ای "نمایش گیم پلی بازی" بوده است. این تریلر به صورت کامل با موتور بازی Assassin's Creed پردازش شده و یک تریلر pre-rendered نبوده است.
در این ویدیو، یک Assassin (شخصیت بازی) از برجی بالا می رود تا بتواند یک نما از منطقه ای که در آن قرار دارد را بدست آورد، بعد از آن از بالای برج فرود می آید.

او ماموریت خود که کشتن یک نفر است را می‌پذیرد و وارد یک کالسکه در حال حرکت می‌شود تا زودتر به منطقه ای که هدف او در آنجا قرار دارد برسد. اما در این لحظه کالسکه مورد حمله قرار می‌گیرد و نبرد در بالای کالسکه در حال حرکت ادامه پیدا می کند.

کالسکه در حال حرکت به سمت ایستگاه قطار است و در همین لحظه Assassin به روی زمین می پرد و با استفاده از قلاب جدیدی که بازی اضافه شده است در قسمتی از ایستگاه تاب می خورد و خود را به هدف مورد نظر می‌رساند و او را از پا در می‌آورد.

شرکت Ubisoft دقایقی قبل نسبت به منتشر شدن این خبر، ابراز تاسف کرد و در متنی به سایت IGN گفت: "این همیشه مایه تاسف است، که مواردی از این دست که برای انتشار در فضای عمومی در نظر گرفته نشده، به بیرون درز پیدا کند. و این در حالی است که ما همیشه از عناوین آینده خود استقبال می‌کنیم ولی در حال حاظر برای طرفداران خود و تیم سازنده بازی نا امید هستیم به این دلیل که این طراحی های مفهومی در فضای عمومی منتشر شده‌است. استودیو Quebec در چند سال گذشته، مشغول توسعه عنوان خاصی بوده است و ما بسیار هیجان زده‌ایم تا این عنوان را در زمان مشخص و مناسب معرفی کنیم. در حال حاضر، اولویت اصلی ما بهبود تجربه بازی و بر طرف کردن مشکلات Assassin's Creed Unity است."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
من خودم فن اساسین هستم و تازه این بازی رو گرفتم الان در حال دانلودشم . میخواستم بدونم چند تا ماموریت اختصاصی ps4 داره و حدودا چند ساعت گیم پلی داره ( فقط برای مراحل اصلی )

2-3 مرحله اضافه اگر اشتباه نکنم
30 ساعت مراحل اصلی + 15 تا 20 ساعت مراحل فرعی = 45ساعت;)

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
2-3 مرحله اضافه اگر اشتباه نکنم
30 ساعت مراحل اصلی + 15 تا 20 ساعت مراحل فرعی = 45ساعت;)
مرسی ... اونوقت مراحل اختصاصی رو باید جدا دانلود کنم یا دیتای اصلی بازی رو که بریزم جزوشه ؟ اونوقت اگه باید جدا دانلود کنم از چه قسمتی باید اینکار کنم ؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
مرسی ... اونوقت مراحل اختصاصی رو باید جدا دانلود کنم یا دیتای اصلی بازی رو که بریزم جزوشه ؟ اونوقت اگه باید جدا دانلود کنم از چه قسمتی باید اینکار کنم ؟

کد داره توی قاب بازی. کدشو بزنی فعال میشه و نیازی به دانلود نیست معمولا . بستگی به بازی داره . در مورد این بازی نمیدونم

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
کد داره توی قاب بازی. کدشو بزنی فعال میشه و نیازی به دانلود نیست معمولا . بستگی به بازی داره . در مورد این بازی نمیدونم

من دیروز که تخفیف psn خورده بود دیجیتالی خریدم و دیسک ندارم . واسه مراحل اظافی چکار باید بکنم تو این شرایط ؟

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دوستان تو مراحل dreadful crimesکه قتل بررسی میکنه مرحله ای که تو قصر باید چیکار کنی بعد حرف زدن با اون 2 بچه برای من دیگه هیچی نمیاد

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
بازيش خيلي بهتر از نسخه قبل اينكه ٢تا شخصيت كنترل ميكني از تكراري شدن بازي خوب جلوگيري ميكنه... بچه ها ماموريت ها خود بازي انتخاب ميكنه خواهر يا برادر باشن؟ يعني ما نميتونيم سوويچ كنيم درسته؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
لودینگ های بازی خیلی طولانی و اعصاب خرد کنه از طرف دیگه کنترل شخصیت ها اون نرمی شماره های قبلی رو نداره این grapple هم که بازی رو تماما تبدیل کرده به بتمن.
در کل از نظر من ضعیفترین شماره این سری روی نسل جدیده و هنوز فکر میکنم black flag بهترینه.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
بازيش خيلي بهتر از نسخه قبل اينكه ٢تا شخصيت كنترل ميكني از تكراري شدن بازي خوب جلوگيري ميكنه... بچه ها ماموريت ها خود بازي انتخاب ميكنه خواهر يا برادر باشن؟ يعني ما نميتونيم سوويچ كنيم درسته؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
بعضی مراحل خودش انتخاب میکنه (بیشتر مراحل اصلی و بعضی از فرعی ها) ولی باقی مراحل با هر کدوم شروع کنی همون انجام میده.

آخرین ویرایش:

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
باگهاش اعصاب آدم رو خورد میکنه بعد از این همه شماره جای تعجبه.
معرکه هوش مصنوعی هم بالانس نیست یه جا پشت دیوار رویت میشی یه جا هم تو شکم یارو نمیبینتت.
اون حسو حال اساسین هم دیگه نداره با اینکه همه سری رو دخلش رو آوردم نزدیک بود اینو بیخیال شم. ولی دارم میرم دسته بندی مراحلش فقط بهتر شده + گرافیک.

- - -ویرایش - - -

بازیرو گرفتم
گرافیک بازی چرا اینجوریه از همه بدتر چرا طراحی چهره شخصیت ها انقدر بی کیفیته !
رو بالاترین حد دارم بازی میکنم ولی گرافیک نصف یونیتی هم نیست به نظرم :| (کلا گرافیک یونیتی شاهکار بود و از بعضی لحاظ هم بی نظیر واین اصلا خوب نیست )
گیم پلی :| داستان :|گرافیک :| کلا :|
:d
سلام. توی رزولیشن 1080 آنتی الیزینگ رو کلا آف کن ببین بهتر میشه بعد دقایقی.

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
بالاخره وقت کردم و بازی رو نصب کردم و چند ساعتی جلو رفتم...یعنی باید بگم که خاک بر سر یوبی سافت...از بی خودترین سری های اساسین بود که من بازی کردم...حیف این چند ساعت وقت که هدر دادم... بازی به معنای واقعی کلمه تکرار مکررات است...کلا دیگه شده یه مدل بازی پارکور و حوصله بر...

pooyan8683

کاربر سایت
Dec 25, 2012
127
نام
پویان
سلام دوستان
تفاوتي بين ريجن ٢ اروپا و خاورميانه با ريجن ١ نيست؟
چون خريد ريجن دو با دي ال سي به صرفه تره ريجن يك گرونتر

slender man

کاربر سایت
Aug 16, 2014
40
نام
.........................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر