هالووین خفاش | پیش نمایش Batman: Arkham Knight

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
شما دوست عزیز زدی تلوزیون خودت را نابود کردی از این بابت متاسفم اما این موضوع ارتباطی به بازی نداره. دقیقا خاطرم هست که یکی یوزری اینجا در فروم درمورد بازی Metal Gear Rising گفته بود که با مشت زده به دستگاه و دیسک را در اورده و توی دستش خورد کرده چون بازی در حالت Normal اش هم سخت بوده براش. اینکه Gamer ها براساس داشتن اعصاب ضعیف کارهای غیر عادی انجام می دن هیچ وقت تازه نبوده و نخواهد بود و مشکل بدون شک هیچ گونه ارتباطی با بازی نداره .

مقایسه شما برای بازی هایی که عنوان کردین کاملا اشتباه بخاطر هر کدام از عناوین نامبرده شده دارا اتمسفر مخصوص به خودش است که دقیقا با هم متفاوت هستند. واقعا یکی از نکات جذاب و زیبا بازی Batman arkham knight همین گزینه batmobil بوده.که جالبه بدونید که نظر خیلی از منتقدین و حتی کاربران در سرتاسر دنیا که این بازی را تجربه کرن در مورد batmobil مثبت بوده.

شما از بازی خوشت نیامده ، دوست نداشتین ، اعصابت خورد می شده خیلی راحت دیسک را در میاوردی میزاشتی تو قابش یک آگهی می دادی می فروختی ، چه دلیلی داشته که انقدر با سماجت ادامه دادی که کار به همچین نقطه ای برسه.

تا الان شما دلیل منطقی نیاوردی ، همه کسانی که نظر دادن با منطق و مدرک صحبت کردن ، همه از امتیاز بازی می گن ولی شما فقط داری از عناوین دیگر صحبت می کنی.
اما دلایل من برای اینکه می گم این بازی زیباست :
1. داستان بسیار زیبا و گیرا
2.موسیقی متن هماهنگ با بازی و انتقال کامل احساست شخصیت بازی به gamer
3.شخصیت پردازی عالی کاراکترهای بازی
4.گرافیک بسیار زیبا و عالی
5.صداگذاری عالی بازی
6.پایان بسیار کامل و بدون نقص
7.مواجه شدن با کمترین باگ در روند کامل کردن داستان بازی

مطمئنا بازی نقص هم داره اما موارد بالا از نظر من انقدر کارشون را خوب انجام دادن که نقص های بازی به چشم نمیاد.

یکی از زیباترین Open world های که من بازی کردم Witcher 3 بوده که اگر از نظر شما اشغال نباشه ، اما من واقعا از بازی بتمن لذت بردم ، برای درک کامل بازی انچنان احتیاجی به زبان انگلیسی خوبی هم وحود نداره.

واقعا سبک turn action بازی final fantasy چطوری می توانه در این بازی جا داشته باشه ، برای من خیلی عجیبه؟!!!!!!!

شما از بازی خوشت نیامده در یک کلمه بگو "به نظر من" و خلاص.لازم نیست یک عده گیمر را بی تجربه عنوان کنی یا نظر شخصیت را تحمیل کنی به کسی یا بازی را که این همه روش زحمت کشیده شده را "اشغال" معرفی کنی .

حق با شماست باید از ادامه بازی خود داری میکردم
چون طوری دسته رو زدم زمین که از ضربه بلند شده و رفت سمت تلوزیون
خیلی حالم گرفته شد
قبلا هم سر ۳۶۰ همین بلا رو آوردم ولی اون موقع مانیتور
Crt
داشتم
این تلوزیون ها رو میشه ارزون تعمیر کرد ؟
Led lg 42 inch 42lb58200

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
=))
اقا شما زدی تلویزیونت رو شکوندی به خودت برمیگرده و نه به سازنده و نه کاربرای این جا ! دفعه بعد هم یاد میگیری عصبانیتت رو کنترل کنی تا خرج 2 میلیونی رو دستت نمونه :x
این بازی اتفاقا به نظر من بهترین گیم پلی رو داشت تو سری ارکهام و همین طور وجود بتموبیل که بعد تموم کردن بازی فقط با اون حال میده تو شهر بچرخید ...
ولی نه ... مثل این که شما هنوز معنای محدودیت رو درک نکردید :D ببینید عزیز دل ارکهام اسایلوم با این که خیلی قشنگ بود ولی 10 ها برابر این محدودیت داشت ! مبارزات تکراری ، گجت های کم ، فضای خیلی کم و ...
حتی شده بود شبیه یه موش و گربه ! یعنی این که با بتمن کل بازی باید دنبال یه شخصیت بدویی تا پیداش کنی و این وسط هم یه سری ماموریت وجود داره که حتما باید ردشون کنی و کلا یه روند غیر قابل تغییر و پشت سر همه برای رسیدن به مراحل بعد .
ولی تو ارکهام نایت سازنده فضای بزرگتر قرار داد و گجت های بیشتر و مبارزات جدید به همراه upgrade های مختلف براشون و مهم تر از همه امکان رفتن به ماموریت های دلخواه ! یعنی شما جای این که کل بازی دنبال یه هدف مشخص بگردی میتونی اصلا ماموریت انتخاب نکنی و ازاد تو شهر بگردی و حتی ماموریت هایی که به داستان اصلی مربوط نمیشن رو هر وقت دلت خواست بری ...
این معنی محدودیت هست . هر وقت "درست" متوجه معناش شدی بفرما در مورد بازی با متای 87 نظر بده :)
من 2 بار رو دو تا پلتفرم بازی رو 100درصد کردم برای چهارمین بار هم دارم فقط تا پایان اول بازی میرم و هر دفعه هم نکات جدیدتری دستم میاد و خب خیلی عجیبه که به یه چیز فوق العاده بگین اشغال :D

من تمام نسخه های بتمن را بازی کردم نه تنها بازی کردم بلکه روی ps4 بازی پلات کردم، نسخه های قبلی رو هم روی x360 1000GS کردم بنابراین می توان ادعا کنم تمام جنبه های بازی را دیدم و بدون شک از نظر من این نسخه آخر یکی از بهترین عناوین بوده که ساخته شده.

خدایا ... من پول ندارم یه پلی 4 بخرم این بازی رو بکنم. رو لپ تاپم هم با اینکه سیستم ش بالا ه نمیاد. :( بعد بقیه بازی رو دارن ولی قدر نمی دونن میزنن تلویزیون می شکنن. من دیگه حرفی ندارم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر