کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام به همه

ای بابا... همه هی میگن بله روی مدل های فدیمی تر نیاز به بوت دیسک نداره و روی سری 90000 داره!!! :d

خب الان من مدل 50004 دارم، چطور روی مموری MCboot رو بریزم و راه اندازی کنم بدون دیسک؟؟ خب روشش رو بگید دیگه! سه صفحه خوندم اومدم جلو به هوای اینکه روشش هست!! :d

ولی فقط هی همه میگن، بله داره،روی مدل 90000 جواب نمیده!!

سلام امیر جان

روش کاملشو بعدا میزارم

به شدت دنبال چنین روشی بودم
این کنسول بازی هاش تمومی نداره
تنها کنسولی هم که نگهش داشتم همین بوده

محمد جان پس خوشحالم تونستم کمکی در این ضمینه بکنم

ایول

البته اون یه بار هم میتونید با یه کنسول دیگه هم انجام بدید.

فکر کنم کپی کردن از مموری هم جواب بده.منظورم اینه که قبلا رو یه مموری mcboot بوده و الان تو مموری خودتون کپی کنید.البته اینو تست نکردم.

محمد جان حتی تو سایت هایی که فلش کارت ها هک میفروشن مموری کارت ام سی بوت روش نصب شده هم میفروشن جواب میده

روش خوبیه ولی به صورت عملی تفاوت چندانی با ریختن بازی در ROOT فلش USB نداره, به این خاطر که تنها میشه یک بازی رو در آن واحد روی فلش ریخت و اجرا کرد و همونطور که دوست خوبمون ehsanservat در پست اول تاپیک گفت, دلیلش بخاطر تشکیل فایل ul.cfg هست که در تمام بازی های ریخته شده روی فلش به صورت مشترک بوجود میاد.

-در ضمن آخرین بازی که من با این روش بدون هبچ گونه مشکل و هیچ گونه LAG (یا کند بودن دموهای ‏CG) از طریق USB اجرا کردم و تمومش هم کردم Grandia II بود. خوشحال میشم دوستان هم بازی هایی که به صورت موفق اجرا و تموم کردن معرفی کنن. در حال حاضر هم دارم Persona 3 fes بازی میکنم که گیم پلی هیچ مشکلی نداره ولی بعضی از CG ها کمی کندی و لکنت داره که زیاد اذیت نمیکنه. این GRANDIA 2 در لیست بازی های قابل اجرا این سایت نبود ولی من بدون هیچ مشکلی با OPL 0.9.2 تمومش کردم.

کسری جان اون ul.cfg که تک بازی بود آپدیت شد و تو نسخه جدید لیست میسازه خودش و بهتر شده

ممنون منم نظر تو رو دارم هر کی تونست بازی کامل و بدون مشکل اجرا کنه بگه

Hell Yeaaaaaaaaaaah!!!!

درست شد. :d

اینم نتیجه ی کار

k197ry8e2axsiio573fd.jpg
[/URL][/IMG]

منتظر یه خبر خوب هم از طرف من باشید!!! :bighug:

امیر جان همش میگفتن روی سری 90000 هزار جواب نمیده اما من بلاخره بعد از کلی کارت ونستم راهش بندازم و شد این تاپیک

و واقعا خوشحالم که موفق شدی :x

البته یه روش هک روی سری 90000 هزار دیدم که تو منو اضافه میکرد اما اصلا نفهمیدم چی بود :d

سلام مجدد خدمت همه ی دوستان

همونطور که دیدید من تونستم یکبار برای همیشه کنسولم رو روی مموری کارت اجرا کنم!! و قرار شد که یک خبر خوب بدم واسه همه، چه دوستانی که با استفاده از بوت دیسک و یا از روی مموری بوت بازی ها رو از روی فلش اجرا میکنند(که توی این تاپیک ندیدم حرفی ازش زده بشه)

دوستانی که از نسخه ی 0.8 Open PS2 Loader یا همون OPL و بالاتر استفاده میکنند ،میتونند توی قسمت Root فلششون یه پوشه به اسم DVD بسازن و مستقیما فایل های iso رو بریزن توش و اجرا کنند.

فقط نکته ی قابل توجه اینکه باید اسم فایل iso رو به این شکل بنویسید تا قابل شناسایی باشه

SLUS_XXX.XX.Name
SCES_XXX.XX.Name
(در قسمت name نام دلخواه رو میتونید بنویسید)

مثال: بازی Silent Hill 3 حجمش کمتر از 4 گیگ هست و فایل iso رو میشه مستقیم وارد این پوشه کرد که اسمش باید به این شکل نوشته بشه

SLUS_206.22.Silent Hill 3

نکته 1: این قسمت SLUS یا SCES داخل خود DVD بازی و یا روی کاور بازی ها موجوده، دقت کنید که به همین شکلی که نوشتم بنویسید و دقیقا شماره ای که داخل ایمیج بازی هست رو بنویسید.
نکته 2: فقط قابل اجرا بر روی OPL 0.8 و بالاتر

موفق باشید

ممنون از این روش جدید که گفتی خیلی ممنونم :x

اینطوری بهتره که دیگه نیاز به کانورت نداره

• Like
Reactions: Persia.R

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش
درود،
آقا احسان من دو مدل ps2 دارم،یکی 50004 و اون یکی 90004،پارسال به همین روش کپی خورشون کردم،اما چند تا مشکل داشت،یکیش این بود که مدل 90004 دیسک های رایتی رو نمیخوند و مدل 50004 هم لنزش

افتضاح بود،منم با یه روش ابتکاری و با استفاده از سی دی کدبریکر ،که چند تا برنامه ی دیگه هم توش بود تونستم،mcboot رو نصب کنم،اما مشکل اصلیم این بود که هیچکدوم از دو دستگام نمیتونسن بازیها رو اجرا کنن،

منم دلیلشو نمیدونستم،تا اینکه با یه فلش usb3 مشکلم حل شد،من با همین روش gow2و pes2012 رو تونستم بدون هیچ مشکلی اجرا کنم،اما بعضی بازیها مثل تکن5 و متالگیر 3 به هیچ وجه اجرا نمیشدن.....

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
درود،
آقا احسان من دو مدل ps2 دارم،یکی 50004 و اون یکی 90004،پارسال به همین روش کپی خورشون کردم،اما چند تا مشکل داشت،یکیش این بود که مدل 90004 دیسک های رایتی رو نمیخوند و مدل 50004 هم لنزش

افتضاح بود،منم با یه روش ابتکاری و با استفاده از سی دی کدبریکر ،که چند تا برنامه ی دیگه هم توش بود تونستم،mcboot رو نصب کنم،اما مشکل اصلیم این بود که هیچکدوم از دو دستگام نمیتونسن بازیها رو اجرا کنن،

منم دلیلشو نمیدونستم،تا اینکه با یه فلش usb3 مشکلم حل شد،من با همین روش gow2و pes2012 رو تونستم بدون هیچ مشکلی اجرا کنم،اما بعضی بازیها مثل تکن5 و متالگیر 3 به هیچ وجه اجرا نمیشدن.....

آرش جان مرسی کمک بزرگ و خوبی بود

حتما خیلی ها با استفاده از این نکته ای که متوجه شدی میتونن مشکل اجرا بازیارو حل کنن

ممنون که اومدی گفتی

البته usb خود ps2 قدیمیه و نسخه 1.1 ه و من دنبال راهیم بشه آپدیتش کرد به usb نسخه 2

البته این روش هک قدر نیست همه بازی هارو اجرا کنه و بعضی بازی هارو اجرا میکنه و برای اون دست از بازی هایی که اجرا نمیشن چند نرم افزار هک دیگه هم هست که میشه با اونا اجرا کرد و امکانش هست با اونا اجرا بشه

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش
آرش جان مرسی کمک بزرگ و خوبی بود

حتما خیلی ها با استفاده از این نکته ای که متوجه شدی میتونن مشکل اجرا بازیارو حل کنن

ممنون که اومدی گفتی

البته usb خود ps2 قدیمیه و نسخه 1.1 ه و من دنبال راهیم بشه آپدیتش کرد به usb نسخه 2

البته این روش هک قدر نیست همه بازی هارو اجرا کنه و بعضی بازی هارو اجرا میکنه و برای اون دست از بازی هایی که اجرا نمیشن چند نرم افزار هک دیگه هم هست که میشه با اونا اجرا کرد و امکانش هست با اونا اجرا بشه

خواهش میکنم ،دست خودتم خیلی خیلی درد نکنه....

اینم سیو آماده شده،mcboot برای دوستانی که لنزشون ضعیفه ،میتونن این فایل رو دانلود و با برنامه uelf به مموری انتقال بدن....

fmbc
برای راهنماییهای بیشتر هم میتونید به این وبلاگ سر بزنید...

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خواهش میکنم ،دست خودتم خیلی خیلی درد نکنه....

اینم سیو آماده شده،mcboot برای دوستانی که لنزشون ضعیفه ،میتونن این فایل رو دانلود و با برنامه uelf به مموری انتقال بدن....

fmbc
برای راهنماییهای بیشتر هم میتونید به این وبلاگ سر بزنید...

مرسی آرش جان دستت درد نکنه

این وبلاگم دیدم واقعا کامل و خوبه و همه چی داره

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
کاش آموزشت رو همراه با تصویر میزاشتی....یکم طولانیه :d
یادمه قبلا اینکار رو کردم خیلی دردسر داره....باید اول بازی رو به isoتبدیل کنیم بعد با یه نرم افزار دیگه بریزیم توی فلش که تبدیل میشه به یه فایل چندتکه........و فقط هم یه بازی باید توی فلش باشه.......من بازی kingdom hearts رو امتحان کردم منوی بازی اومد ولی تا بازی میخواست شروع بشه گیر میکرد..........همون بهتره بازی های ps2 رو با شبیه ساز روی کامپیوتر اجرا کنیم بیخیال دستگاه.............یه بار هم نرم افزار اجرای بازی های ps1 رو روش ریختم که از راه فلش اجرا کنه بازی خیلی کند و بی کیفیت اجرا میشد روی ps2

you2

کاربر سایت
Jun 3, 2015
2
فلش خور کردن ps2

سلام.ورژن جدید free mc boot (ورژن2015)روی ps2 مدل 90004 به طور کامل نصب میشه؟؟ یعنی یک بار که نصب کنی بازم باید واسه اجرای بازیا سی دی بوت رو داخل دستگاه بذاریم یا همون بار اول کافیه

- - -ویرایش - - -

سلام.میشه با این روش بافلش فیلم هم نگا کرد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام.ورژن جدید free mc boot (ورژن2015)روی ps2 مدل 90004 به طور کامل نصب میشه؟؟ یعنی یک بار که نصب کنی بازم باید واسه اجرای بازیا سی دی بوت رو داخل دستگاه بذاریم یا همون بار اول کافیه

- - -ویرایش - - -

سلام.میشه با این روش بافلش فیلم هم نگا کرد

سلام - هر ورژنش بیاد فرقی نداره برای اجرا روی سری 90000 هزار باید دیسک بوت استفاده شده که کلا هم 20 ثانیه دیسک ببشتر لازم نیست پس به لنز فشار نمیاد

برنامه اجا فیلم از همین روش هک نرم افزاری اجرا کنی فسلم و موزیک و ..... میتونی اجرا کنی

you2

کاربر سایت
Jun 3, 2015
2
سلام - هر ورژنش بیاد فرقی نداره برای اجرا روی سری 90000 هزار باید دیسک بوت استفاده شده که کلا هم 20 ثانیه دیسک ببشتر لازم نیست پس به لنز فشار نمیاد

برنامه اجا فیلم از همین روش هک نرم افزاری اجرا کنی فسلم و موزیک و ..... میتونی اجرا کنی

ممنون از راهنمایی تون

• Like

nagi

کاربر سایت
Nov 23, 2007
11
اگه امکان دارد نحوه ریختن برنامه usb advance داخل مموری کارت سونی( که برای اجرای باری از روی هارد می باشد من داخل سی دی دارم ولی لنزم خراب نمی خوانه )را هم توضیح دهید با تشکر​

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر