PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
من دوتا chalice ساختم ولی تو هر دوتاش به لایه سوم که میرسم باسی که تو یه ساختمون بزرگ هست رو میکشم دیگه میخورم به بن بست. همینطوری باید باشه یا یه راهه مخفی چیزی وجود داره ؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
من دوتا chalice ساختم ولی تو هر دوتاش به لایه سوم که میرسم باسی که تو یه ساختمون بزرگ هست رو میکشم دیگه میخورم به بن بست. همینطوری باید باشه یا یه راهه مخفی چیزی وجود داره ؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

همينه ديگه هر چالياسى سه تا لايس.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اقا واسه ی خودمون داشتیم شکار میکردیم میرفتیم جلو که یهو کات سین شد و به باس فادر رسیدم :D ( توی یوتیوب دیده بودم طرف به یه باس دیگه رسید اولین بار! که گنده بکی بود... اصلا نمیدونم کدوم مسیر رو رفتم! تو فاضلاب رو رفتم ) زدم نصف جونش رو بردم کشت مارو... واسه ی امروز دیگه بسمه لامصب مخدره بازیش... این هانتر اکس حرف نداره مخصوصا وقتی بلندش میکنیم و Heavy Attack میدیم ...

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
اقا واسه ی خودمون داشتیم شکار میکردیم میرفتیم جلو که یهو کات سین شد و به باس فادر رسیدم :D ( توی یوتیوب دیده بودم طرف به یه باس دیگه رسید اولین بار! که گنده بکی بود... اصلا نمیدونم کدوم مسیر رو رفتم! تو فاضلاب رو رفتم ) زدم نصف جونش رو بردم کشت مارو... واسه ی امروز دیگه بسمه لامصب مخدره بازیش... این هانتر اکس حرف نداره مخصوصا وقتی بلندش میکنیم و Heavy Attack میدیم ...

در واقع اين باس اولين باس اصلى بازى هست و اونى كه شما ديدين كلريك بيست اولين باس فرعى بازى هست. اين باس به يه جعبه موسيقى حساسه.جعبه رو بگرديد توى محيط دقيقا نمى دونم كجا بايد از يه بچه بگريش.با اون جعبه خيلى راحت ميشه زدنش.

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
سلام می خواستم بپرسم مولتی پلیر هم نوشته داره این بازی . چجوریه مولتیش؟
یه سوال دیگه اینکه دشمنای تو بازی همه جک و جونورن یا انسانم هست؟:d

آخرین ویرایش:

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
ای بابا اینو چه جوری باید زد.نمی دونستم باس از تو ستونم میتونه رد شه.وقتی سمی میشه دیگه نمیشه کاریش کرد

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
ای بابا اینو چه جوری باید زد.نمی دونستم باس از تو ستونم میتونه رد شه.وقتی سمی میشه دیگه نمیشه کاریش کرد

وقتی سمی شدید از آیتم Antidote استفاده کنید تا دفع بشه.

اگر خیلی اذیت می کنه بزنش، ولی اگه بتونی بدون زدنش اونجا رو رد کنی، بعد از زدن blood starved beast میتونی باهاش رفیق بشی.

عزیز فکر کنم داری اشتباه می‌گی. بعد از کشتن اون باس برقیه دیگه کاریت نداره.

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
منظورت Blood starved beast هست آیا؟
بله درسته خودشه اصلا با هیچ روشی نمیشه زد هر کار کردم نشد.لولم هم نمیگم خجالت میکشم چون بالاست:dفقط مشکل جون دارم.
بعدشش لطف کنید بگید به غیر از این ۶ ۷ اسلحه ای که تو شاپ هست بازم بهشون اضافه میشه یا نه؟

- - -ویرایش - - -

كيو ميگى دقيقا؟

starved blood beast

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
بله درسته خودشه اصلا با هیچ روشی نمیشه زد هر کار کردم نشد.لولم هم نمیگم خجالت میکشم چون بالاست:dفقط مشکل جون دارم.
بعدشش لطف کنید بگید به غیر از این ۶ ۷ اسلحه ای که تو شاپ هست بازم بهشون اضافه میشه یا نه؟

- - -ویرایش - - -

starved blood beast

بازی سلاح کم نداره و اضافه میشه انواع و اقسام ولی هر سلاح متفاوت با اون یکی هست سلاح ها کاملا از هم دیگه متمایز هستن پس حواست باشه.

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا

- - -ویرایش - - -

starved blood beast

ببین د‌وست عزیز شما چرا از آلفرد کمک نمیگیرید واسه زدنش

من اول بار لول بالایی نداشتم نمیتونستم بزنمش ولی دو نفره با آلفرد زدیمش..:d اونم سخته باز ولی بهتر میشه زدش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر