سونی : فیلم Gran Turismo در حال ساخت است

PD

کاربر سایت
Mar 29, 2009
131
نام
Ali
20130527_gran_turismo_6.jpg

سونی تایید کرد که فیلم Gran Turismo در حال ساخت اما از دادن اطلاعات بیشتر خودداری کرد. سخنگویSCE انگلستان اینطور بیان کرد که : " اطلاعات اضافی دیگری در حال حاضر برای به اشتراک گذاری وجود ندارد."

این شایعه از دیروز شروع شد. وقتی که گزارشی مبنی بر اینکه تهیه کننده ی فیلم های The Social Network و Fifty Shades of Grey آقای Michael de Luca و Dana Brunetti کار ساخت فیلم را برعهده دارند، منتشرشد.همچنین گفته میشود که سونی، Elizabeth Cantillon ، Devon Franklin و Hannah Minghella را برای مدیریت کردن پروژه انتخاب کرده است.اما جز اینکه فیلم ساخته میشود هیچ اطلاعات دیگری تایید نشده است.

سری Gran Turismo تا الان 70 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است و نسخه ی ششم این بازی قرار است امسال برای PS3 وشاید هم برای PS4 عرضه شود.

منبع

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
شاید از اون بیچاره هایی که تو گاراژ روغن موتور تعویض میکنن فیلم بسازن:dشایدم بیان بگن که vetel از طریق GT عاشق F1 شده و بقیه ماجرا

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
@ benjohn
جدیدا انیمیشن Cars رو ندیدی؟ :-"
---
به عنوان یه GOW فن اصلا از فیلمش حمایت نمیکنم :-" جایی که کریتوس نه ظاهرش خودش باشه نه صداش، همون نباشه بهتره :-"
ميتونن از دوبلور كريتوس استفاده كنن تا جايي كه من ميدونم خودش بازيگر و تو سريال بازي ميكنه البت يه خورده سياه پوسته كه اونم با سرخاب سفيداب حل ميشه:d

images

Netvor

کاربر سایت
May 14, 2013
38
نام
اسم رو چی کار داری !!
خب شاید یه فیلم در مورد رانندگی بسازن اسمشو بزارن گرن توریزمو؟

پ نه پ میخوان فیلم علمی تخیلی بسازن اسمش بزارن GT.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
من موندم کجای بازی پتانسیل فیلم شدن داره؟:d
نمیدونم فیلم میشل وایان رو دیدید یا نه ولی این فیلم هم سبک همین گران توریسمو هستش ...

Code:
http://www.imdb.com/title/tt0307156/?ref_=sr_5
url

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
منم نظرم مثل آریاست، اصلا راه نداره از این بازی بشه فیلم ساخت

چرا نمیرن سراغ کیلزون ؟! قشنگ پتانسیل تبدیل شدن به یه فیلم اکشن هیجانی رو داره ...

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
[قرار باشه ریتم فیلمش هم مثل بازیش آروم باشه فکر کنم سر فیلم خوابمون ببره. یهی پیدا شه یه ایده بده که بشه با این بازی فیلم ساخت من که هرچی فکر می کنم هیچی به ذهنم نمی رسه

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
من دقیقا همین رو موندم! نظر سونی فن ها تو سایت و انجمن های مختلف رو میخوندم تقریبا خیلی هاشون نظرشون همین بود!
البته یکی از سونی فن های قدیمی میگفت شاید بخوان از روی مسابقات 24 ساعته و سختگی و دشواری های راننده ها و تیم ها بسازن!

اون میشه Document نه فیلم :D

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
معلومه از چی میخوان فیلم بسازن دیگه اگر یادتون باشه GT2 روی PsOne که میزاشتیم یه فیل مستند از مسابقات ماشین بود اولش نشون میداد با یه موزیک با حال نشون میداد (دلم تنگ شد براش) حتمی اینم از راننده های شرکت بزگ Polyphony هستش

دیگه که ببینیم چه طور ماشین های واقعی رو برسی ازمایش امتحان میکن و بازی رو میسازن که انقدر واقعی میشه این کار خیلی خیلی پرخرج هست حیف که ازش فیلمی نسازن..........:d

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
به جای این مسسخره بازی ها یه فیلم از برن اوت بسازند تا بیشتر از بازیش حال کنیم. خرجش زیاد نمی شه. یه چند تا ویرایشگر فیلم حرفه ای می خواد. EA از پس این کار بر میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر