دانلود از تمام فایل شیرینگ ها Filesonic, Wupload, Hotfile, Uploaded.to, Turbobit.net,

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336

چهار روش برای دانلود از فایل شیرینگ ها

خوب همونطور که میدونید سرورهای زیادی تو دنیا هستند که اراعه خدمات میکنند و بر روی اون ها چیزی هایی مثل ویدئو و موزیک و هر چیز دیگه ای قرار میگیره و کاربران وقتی میخوان از اون ها دانلود کنند به خاطر تعدد زیادشون نمیتونند برای هر کودوم یک اکانت بخرند همچین دانلود های رایگان هم از سرعت پایینی برخوردارند و برای ما ایرانی ها که از سرعت دانلود بالایی برخوردار نیستیم بسیار مورد اهمیته در پایین به چندین روش دانلود از این فایل شیرینگ ها اشاره خواهیم کرد!! (شما با فرا گرفتن اموزش های زیر میتونید از سرورهایی مثل Filesonic, Wupload, Hotfile, Uploaded.to, Turbobit.net, Filesmonster, Alldebrid, Filefactory, Crocko, Oron, Rapidshare, Fileserve, Uploading و خیلی های دیگه دانلود رایگان داشته باشند!!

rapidleech.jpg

1- اولین روشی که برای دانلود از این سایت ها مورد استفاده قرار میگیره رپید لییچ ها هستند رپیدلیچ ها هاست هایی هستند که با برنامه نویسی خود وظیفه ی این رو دارن که سرور های مورد نظر مثل Filesonic,Wuploade,mediafire و هزاران سایت دیگر فایل های شما رو به سرور خود منتقل کنند و شما اون رو دانلود کنید ! رپیدلیچ ها معمولا دارای زمان و حجم محدودی برای دانلود هستند مثلا در پایین سایت نوشته شده که در طی 7 ساعت باید فایل دانلود بشه و حجمی که میتونید مستقیم کنید در روز 1 گیگ به طور مثال و اگر شما در این محدوده زمانی فایل خود رو دانلود نکنید ان فایل حذف خواهد شد !
شما برای پیدا کردن این جور سایت ها در گوگل میتونید از کلماتی چون rapid leech یا rapid leech download یا چنین واژه هایی استفاده کنید. رپید لیچ ها رو خودتون هم میتونید نصب کنید اما بر روی هاست های رایگان امکان ندارد چون هاست های رایگان اسکریپت را پشتیبانی نمیکنند!!
از نمونه های سایت های رپید لییچ میتوان به

frendzleech.com
که یکی از بهترین شرایط ممکنه یه رپید لییچ رایگان رو داره که زمان دانلودشم برای ایرانی ها مناسبه ! همونطور که در اخر سایت میبنید نوشته

File Size Limit: 2.00 GB
(که این به معنای حجمی هست که میتونید مستقیم کنید )

Auto-Delete: 8 Hours After Transload
و این زمانیست که بعد از مستقیم سازی فایل شما حذف خواهد شد

2- این روش یکی از جامع ترین و مفصل ترین مباحث دانلود هست که توسط هک کردن کوکی های فایل شیرینگ ها صورت میگیره که به طور کلی به شرح ان میپردازیم !

خوب شما برای اینکه بتونید یه فایل شیرینگ رو گول بزنید که یکی از یوزرهاشون هستید ابتدا باید یک مرورگر فایزفاکس داشته باشید چونما از طریق فایرفاکس میخوایم این کار رو انجام بدیم .

شما بعد از نصب یه مرورگر فایر فاکس باید مراحل زیر رو دونبال کنید که بتونید دانلود رایگان داشته باشید !

1- در فایرفاکس یه tab باز کنید و کلیک راست کرده و بر روی bokmark this page کیلیک کنید و در پنجره باز شده بر روی Done کلیک کنید
2- بعد از اون از بالا روی فایرفاکس بزنید بعد از لیست اخرین بوکمارک هاتون اخرین بوکمارکی رو که ثبت کردید روی اون کلیک راست کنید و سپس بر روی properties بزنید.
3- سپس در قسمت اسم بنویسید All-in-one سپس نوشته های Location رو حذف کنید و به جای اون متن زیر رو کپی کنید.

PHP:
  javascript:hf=location.hostname;if(hf=="depositfiles.com"||hf=="www.depositfiles.com"){coo="autologin";dom=".depositfiles.com";}else if(hf=="easy-share.com"||hf=="www.easy-share.com"){coo="PREMIUM";dom=".easy-share.com";}else if(hf=="filefactory.com"||hf=="www.filefactory.com"){coo="ff_membership";dom=".filefactory.com";}else if(hf=="alldebrid.com"||hf=="www.alldebrid.com"){coo="uid";dom=".alldebrid.com";}else if(hf=="alldebrid.org"||hf=="www.alldebrid.org"){coo="uid";dom=".alldebrid.org";}else if(hf=="fileserve.com"||hf=="www.fileserve.com"){coo="PHPSESSID";dom=".fileserve.com";}else if(hf=="filesonic.in"||hf=="www.filesonic.in"){coo="PHPSESSID";dom=".filesonic.in";}else if(hf=="filesonic.com"||hf=="www.filesonic.com"){coo="PHPSESSID";dom=".filesonic.com";}else if(hf=="hotfile.com"||hf=="www.hotfile.com"){coo="auth";dom=".hotfile.com";}else if(hf=="uploading.com"||hf=="www.uploading.com"){coo="remembered_user";dom=".uploading.com";}else if(hf=="megaupload.com"||hf=="www.megaupload.com"){coo="user";dom=".megaupload.com";}else if(hf=="megavideo.com"||hf=="www.megavideo.com"){coo="user";dom=".megavideo.com";}else if(hf=="rapidshare.com"||hf=="www.rapidshare.com"){coo="enc";dom=".rapidshare.com";}else if(hf=="netload.in"||hf=="www.netload.in"){coo="cookie_user";dom=".netload.in";}else if(hf=="4shared.com"||hf=="www.4shared.com"){coo="PHPSESSID";dom=".4shared.com";}else if(hf=="oron.com"||hf=="www.oron.com"){coo="xfss";dom=".oron.com";}else if(hf=="wupload.in"||hf=="www.wupload.in"){coo="PHPSESSID";dom=".wupload.in";}else if(hf=="wupload.com"||hf=="www.wupload.com"){coo="PHPSESSID";dom=".wupload.com";}else if(hf=="real-debrid.fr"||hf=="www.real-debrid.fr"){coo="auth";dom=".real-debrid.fr";}else if(hf=="real-debrid.com"||hf=="www.real-debrid.com"){coo="auth";dom=".real-debrid.com";}else if(hf=="uploadstation.com"||hf=="www.uploadstation.com"){coo="PHPSESSID";dom=".uploadstation.com";}else if(hf=="turbobit.net"||hf=="www.turbobit.net"){coo="kohanasession";dom=".turbobit.net";}else if(hf=="debridmax.com"||hf=="www.debridmax.com"){coo="PHPSESSID";dom=".www.debridmax.com";}else if(hf=="fast-debrid.com"||hf=="www.fast-debrid.com"){coo="PHPSESSID";dom=".www.fast-debrid.com";}else if(hf=="mega-debrid.eu"||hf=="www.mega-debrid.eu"){coo="PHPSESSID";dom=".www.mega-debrid.eu";}else if(hf=="uploaded.to"||hf=="www.uploaded.to"){coo="login";dom=".uploaded.to";}else{alert("Site not supported please try again!")+fonction.close;}c=prompt("Enter a cookie on "+hf+" Also visit http://premium-info.blogspot.com for more premium","");if(hf=="uploadstation.com"||hf=="www.uploadstation.com"){coo="PHPSESSID";ho=".uploadstation.com";}else if(hf=="turbobit.net"||hf=="www.turbobit.net"){coo="kohanasession";ho=".turbobit.net";}else if(hf=="debridmax.com"||hf=="www.debridmax.com"){coo="PHPSESSID";ho=".www.debridmax.com";}else if(hf=="fast-debrid.com"||hf=="www.fast-debrid.com"){coo="PHPSESSID";ho=".www.fast-debrid.com";}else if(hf=="mega-debrid.eu"||hf=="www.mega-debrid.eu"){coo="PHPSESSID";ho=".www.mega-debrid.eu";}if(c!==""||c!==null+fonction.close)if(c.length < 70 && hf=="uploaded.to"){coo="PHPSESSID";ho=".uploaded.to";}if(c!==""||c!==null+fonction.close){r=d=new Date();nd=new Date(d.getFullYear()+2,2 ,11);void(document.cookie=coo+"="+c+";domain="+dom+";path=/;"+(r?"expires="+nd:""));location.reload(true);}if(c!==""||c!==null+fonction.close){r=d=new Date();nd=new Date(d.getFullYear()+2,2 ,11);void(document.cookie=coo+"="+c+";host="+ho+";path=/;"+(r?"expires="+nd:""));location.reload(true);}

4- و حالا بر روی سیو کلیک کنید !
بعد از این که این کار رو انجام دادید میتونید به فایل شیرینگ هایی همچون filesonic.com یا هر سایت دیگه ای که کوکی ان را دارید برید و با انتخاب کردن این بوکمارک از لیست بوکمارک های خود و کپی کردن کوکی هک شده میتونید هم اپلود و هم دانلود از چنین سایتهایی داشته باشید .

و حالا چه طور کوکی فایل شیرنگ ها رو به دست بیارید .
در زیر به روش به دست اوردن کوکی ها و چگونگی هک انها میپردازیم !
خوب برای این کار ما برای شما یه نرم افزار داریم که میتونید اون رو در زیر دانلود کنید
http://www.mediafire.com/?0ehv999hng9xmk7
نحوه ی استفاده از این نرم افزار چگونه است ؟؟
شما بعد نصب کردن نرم افزار که این نرم افزار هر سری در حال کد عوض کرکدن هست اگر بر روی گزینه ی زیرش که get code هست یا یه همچین چیزی به صفحه ای منتقل خواهید شد که کد رو برای اجرای نرم افزار به شما میده ( که خود سایت سازنده هست )
......
این نرم افزار به دو صورت کار میکنه یکی تبدیل کوکی به صورت رندووم و دیگری با مشخص کردن سرور ! که روش دوم بهتره و پیشنهاد میشه چون روش اول ساعت ها زمان برای ترکیب حروف ها میبره !!
همچنین کلمه ای در نرم افزار وحود داره که اگر اشتباه نکنم Cookies string lenght هست !
شما برای این که بتونید در کوتاهترین زمان به بهترین نتیجه برسید باید طول کوکی رو مشخص کنید که هر سایتی طول کوکیش متفاوته که در ادامه میتونید خودتون از روی کوکی های هک شده ببینید که هر سایتی چه طول کوکی نیاز داره.
همچنین تمام کوکی هایی که به دست میاد قابل استفاده نیستند و شما باید کوکی های لیست خود رو چک کنید که کدام یک در سایت های شرینگ کار میکنند ! !
از انجایی که این کار بسیار زمان برست نرم افزاری دوباره از همون گروه هست به نام Cookies Cheker Program که به همان روش بالا راه اندازی میشود و شما میتونید اون رو از زیر دریافت کنید
http://www.mediafire.com/?6yp58b6xg4bb213
روش کار این نرم افزار هم اسونه شما باید کوکی هایی رو که توسط نرم افزار قبلی به دست اوردید در این نرم افزار وارد کنید و سپس روی استارت کلیک کنید! که در نتیجه کوکی هایی که کار میکنن جدا خواهند شد !!! (توجه داشته باشید که موقعی که بر روی استارت میزنید باید اسم سروری که کوکیش رو هک کردید از لیست انتخاب کنید و بعد روی استارت بزنید )
(توجه 2: اگر کوکی مربوط به فایل شرینگ هیلتر هست حتما باید از هیلترشکنی چیزی استفاده کنید که نرم افزار کوکی چیکر کارش رو درست انجام بده )
(از بدی های این روش اینه که شما باید فایلها رو حداکثر تو یه روز دانلود کنید چون کوکی بعد از چند ساعت از اعتبار میافته و شما باید دونبال یه کوکی دیگه بگردید !! )
این روش کاملا تست شدست و یه مدتی با این روش داستان ها داشتیم در زیر میتونید سرور هات فایل رو ببینید که به این روش هک شده ولی بد شانسی ما این بود که یه کاربر رایگان این بار به پستمون خورد ..

Untitle.jpg

شما با روش بالا میتونید سایت هایی چون Filesonic, Wupload, Hotfile, Uploaded.to, Turbobit.net, Filesmonster, Alldebrid, Filefactory, Crocko, Oron, Rapidshare, Fileserve, Uploading و خیلی های دیگه رو به روش بالا دور بزنید!
همچنین برای این که هر روز وقت زیادی رو صرف به دست اوردن کوکی ها نکنید میتونید به سایت زیر برید !
این سایت روزانه براتون کوکی قرار خواهد داد تا با روش بالا بتونید کار کنید هم اکنون در اخرین پستش اکانتی از اپلود. تو قرار داده که 28 گیگ ترافیک داره و شما میتونید از اون استفاده کنید !
http://premium-info.blogspot.com
با رفتن به این سایت لازم نیست مرحله ی هک که خیلی زمان بر هست رو انجام بدید و فقط برای اطمینان میتونید توسط نرم افزار کوکی چیکر کوکی ها رو تست کنید !
.....................

mipony_logo.png

3- روش دیگر استفاده از نرم افزار Mipony و هزاران نرم افزار در این زمینه است . بدی نرم افزار هایی همچون Mipony این است که قابلیت resume را دارا نمیباشند و این برای کاربران ایرانی خوشایند نیست و بیشتر به درد دانلود فایلهای کم حجم میخورد !
ولی از حق نگذریم این نرم افزار سرعت بالایی در دانلود دارد ولی وقتی قطع بشود یا این که دست شما بخورد و قطع شود باید 20 دقیقه صبرکنید که دانلود رو از نو شروع کنید!
شما میتونید این نرم افزار رو از زیر دریافت کنید
http://mihandownload.com/cat-81/cat_38/
نرم افزار پیچیدگی خاصی نداره و کاملا کارباهاش مشخصه !!
4- این روش یکی از ساده ترین و راحت ترین و دلنشین ترین این روش هاست
nish.gif
! (روشی که خودم استفاده میکنم )
من بعد از مو سفید کردن تو این مسائل به چیزی برخورد کردم که نظرم رو خیلی به خودش جذب کرد و اون مولتی شیر بود ! (یه چیزی شبیه لینک جنریتور)
مولتی شیر چیست ؟
سیستمی هست که توسط متخصصین ایرانی برنامه نویسی شده که شما با خرید اکانت های مولتی شیر میتونید لینک خودتون رو بهش بدید و در عرض یک دهم ثانیه به شما لینک بدون هیلتر و مستقیم و قابل ایست یا ادامه دار (resumeable) داده میشود و همچنین شما توسط این سایت میتونید از تورنت هم دانلود مستقیم و بدون درد سر داشته باشید ! اما این سایت اونقدرها گرون نیست !! (اولین چیزی که باعث شد من به این سیستم روی بیارم قیمت های مناسبش بود مثلا 6 گیگ 1هزارتومان , 40 گیگ 5 هزار تومان و... که در سایت اصلی که لینکش در اخر این قسمت هست میتونید ببینید ) از من ناخن خشک تر پیدا نمیکنید !! من در بار اولی که با این سایت مواجح شدم و تستش کردم واقعا لذت بردم از طرفی قیمت ها اونقدر وسوسه کننده بود که هرکسی رو وادار به پول خرج کردن میکرد من هم روش های طولانی بالا رو کنار گذاشتم و اومد سراغ مولتی شیر !
با داشتن مولتی شیر میتونید از سایت های زیر دانلود مستقیم و راحت داشته باشید!! (و خیلی های دیگه که دارن اضافه میکنن )
RapidShare.com
Vip-file
Oron.com
Megashares
Extabit.com
Share-Online
Freakshare
FilePost.com
2Shared.com
Zshare.net
BitShare.com
TurboBit.net
ShareFlare.net
DepositFiles
Crocko.com
Uploaded.to
LetitBit.net
iFile.it
FileJungle.com
Netload.in
FileApe.com
FileFactory
UploadStation
WUpload.com
Uploading.com
MediaFire.com
FileServe.com
HotFile.com

4Shared.com
دانلود بدون دردسر داشته باشید ! همچنین با افزونه هایی که این گروه برای این کار ساخته واقعا موضوع رو وسوه کننده تر میکنه به این صورت که اگر افزونه را در مرورگر های chrome و firefox و opera نصب کنید و بعد در سایت های که از این فایل شیرینگ ها استفاده میکنند برید با نشانه دار کردن تمام لینک ها که جزو لیست سرور ها هستند میتونید به صورت مستقیم دانلود کنید!!
در تصویر زیر شما لینک های هری پاتر پرت دوم رو میبنید که با کیفیت 6 گیگ قرار داده شده (دانلودش کردم
nish.gif
) اون فایل شیرینگ هایی که جزو لیسته لینک هاش توسط اون افزونه به سایت وصل شده
و خودبه خود تبدیل میشن !

58075288633010512558.jpg

که با یه کلیک بر روی اونها به این شکل در میان و این هم صفحه دانلود منیجر وسوسه کننده من
nish.gif
(فکر نکنید پز میدمو فلان و از این حرفا )

Unt.jpg

شما با رفتن به این ادرس (لطفا به خاطر مطلب هم که شده با هیچ لینکی جز همین لینک ثبت نام نکنید تا معرف من به حساب بیان البته من 330 گیگ خریدم (پز نبودا )
nish.gif
ولی خود دانید به هر حال) میتونید ثبت نام کنید و به صورت رایگان حجمی فکر کنم به اندازه 10 مگ رو تست کنید و بعد اقدام به خرید کنید ! برای این کار لینکتون رو در کادر وارد کنید و بر روی تبدیل کلیک کنید تا بتونید دانلود مستقیم کنید !

سوالی چیزی بود در مورد هک و کلا مشکلات مربوط به این پست میتونید سوال کنید !

آخرین ویرایش:

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
ممنون بابت تاپیک ، اطلاعات "قدیمی " اما خوبی بود . سرویس های " به قول شما مولتی شیر " یا debrid ، خیلی ساله که فعالن ، ایرانیا هم زحمت خاصی نکشیدن .. اسکریپت هاش آماده هست ..
موفق باشی .

harajserial

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1
ممنون بابت تاپیک ، اطلاعات "قدیمی " اما خوبی بود . سرویس های " به قول شما مولتی شیر " یا debrid ، خیلی ساله که فعالن ، ایرانیا هم زحمت خاصی نکشیدن .. اسکریپت هاش آماده هست ..
موفق باشی .

سلام دادا خسته نباشی
میشه لطف کنید برام پیام خصوصی بدید در مورد راه کار و کار کردن سیستم مولتی شیر و چگونگی راه اندازی و یک اسکریپت قوی مثل mul.ir رو از کجا پیدا کنم و چقدر هزینه داره لطفاً راهنمایی کنید ظاهراً شما وارد هستید در این زمینه من خودم تو رپید لیچ واردم ولی این سیستم مولتی شیر خیلی بهتره
منتظر راهنمایی هاتون هستم
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر