تعداد بازیکنان بازی Forza Horizon 5 به بیش از یک میلیون نفر رسیده است

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
طبق آمار درون بازی Forza Horizon 5، بیش از یک میلیون نفر این عنوان ریسینگ را قبل از انتشار رسمی تجربه کرده‌اند.

بازی Forza Horizon 5

این آمار توسط جدول Hall of Fame بازی مشخص شده است که پیشرفت بازیکنان را ثبت می‌کند و با توجه به آن، میتوان گفت که بیش از یک میلیون نفر نسخه Premium بازی را خریداری کرده‌اند. لازم به ذکر است که نسخه استاندارد بازی Forza Horizon 5 در روز سه شنبه بر روی سرویس Xbox Game Pass عرضه خواهد شد.

نسخه Premium بازی با قیمت صد دلار در دسترس قرار دارد و مشترکین گیم پس میتوانند آن را با قیمت چهل و پنج دلار خریداری کنند که این بدین معنا است که درآمدی بین چهل و پنج میلیون تا یک صد میلیون دلار نصیب مایکروسافت شده است. حالا باید دید با عرضه نسخه استاندارد بازی تعداد بازیکنان به چه تعدادی خواهد رسید. برای مقایسه، بهتر است بدانید که بازی Forza Horizon 4 در هفته اول عرضه توسط دو میلیون بازیکن تجربه شد.

بازی Forza Horizon 5 در تاریخ هجدهم آبان بر روی کنسول‌های ایکس باکس سریز ایکس، ایکس باکس سریز اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و در روز عرضه بر روی سرویس Xbox Game Pass قرار میگیرد. همچنین شما می‌توانید حداقل سیستم موردنیاز برای اجرای Forza Horzion 5 را در بازی‌سنتر بخوانید.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
آخرین آمار که stallion داده برا دیشب

2021-11-08_17-38-41.jpg

ولی یه نکته هست
1 میلیون نسخه 100 دلاری که ماکسیمم هست میشه 100 میلیون دلار
1 میلیون 45 دلار میشه 45 میلیون
پس میشه 45 تا 100 میلیون . نه 36 تا 75 .درصد خرید استیم رو نداریم که بشه پورسانت استیمو کم کنیم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
2021-11-10_23-52-48.jpg

بیش از 4.5 میلیون پلیر در روز اول فورزا رو بازی کردند. 3 برابر بیشتر از پایر همزمانی که فورزا 4 تجربه کرد.
در استیم هم 74 هزار پلیر همزمان ثبت شده. تو بین بازیای ماکرو، هیلو مستر چیف با 161 هزار بهترینه و بعدش هم فورزا 5 هست ,

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
تو این مدل سرشماری هرکسی که فقط یک بار هم لاگین کرده باشه به بازی ، جزو آمار حساب میشه.
گیم پس حدود ۲۰ میلیون مشترک داره همشون فقط یه بار لاگین کنن میشه ۲۰ میلیون پلیر تجربه کرده!
واقعا روش آماردهی دهن پرکنیه و فقط بازی با اعداده

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
تو این مدل سرشماری هرکسی که فقط یک بار هم لاگین کرده باشه به بازی ، جزو آمار حساب میشه.
گیم پس حدود ۲۰ میلیون مشترک داره همشون فقط یه بار لاگین کنن میشه ۲۰ میلیون پلیر تجربه کرده!
یعنی به عده رو اجیر کردن که گیم پس بخرن بعد بازی رو دانلود کنن یه بار واردش بشن ولی بهترین انحصاری کنسولشون رو بازی نکنن؟
استراتژی جالبیه.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
آره کلا یک سری خوشحال داریم نشستن 100 گیگ بازی رو دانلود کردن یه بار برن توش درجا بیان بیرون پاکش کنن. هدفشونم فقط این بوده که آمار سر شماری بره بالا.
اصلا خود مشترکین گیم پس هم صرفا گیم پس خریدن آمار سرشماری بره بالا.
خریداران کنسول Xbox هم صرفا Xbox خریدن آمار سر شماری بره بالا.
کسایی هم که ویندوز می خرن نصب می کنن رو سیستم اشون واسه اینه که آمار سر شماری بره بالا.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
pngaaa.com-2421695.png Chrono-20'30.png

رسوایی دیگر برای ماکروسافت و آمریکا

کارگروه آمارهای ماکروسافت مستقر در بازیسنتر، به آمارهای بازی فورزا 5 درجه دهن پرکن و ابکی دادند
این کارگروه تحلیلگر که به آمارهای ارائه شده، درجات دهن پرکن، پا پر کن، چشم و دو تا بنا گوش و مرغ شکم پر و ..... میدهند، به بازی فورزا درجه دهن پرکن دادند
پس از این اتفاقات سهام مایکروسافت با سقوطی بی سابقه روبرو شد و ممکن است بزودی ماکروسافت، اعلام ورشکستگی کند.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,160
نام
سبحان
دوستان عزیز لطفا به ترول غذا ندین
این روزا (از وقتی هورایزون ۵ لانچ شده) شاهد ترول و خوشمزگی یک سری از این دوستان هستیم
یکی میاد میگه ایکس باکس بن میشه پس نخرید یکی میاد میگه بازی با آمار و ارقام
یکی میاد میگه motion blur
سابقه این افراد هم گویای همه چیز هست
پس لطفا به ترول غذا ندین،هرچی کمتر توجه کنید کمتر شاهد پست های این چنینی هستیم

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
یعنی به عده رو اجیر کردن که گیم پس بخرن بعد بازی رو دانلود کنن یه بار واردش بشن ولی بهترین انحصاری کنسولشون رو بازی نکنن؟
استراتژی جالبیه.
1636623363969.png
آره کلا یک سری خوشحال داریم نشستن 100 گیگ بازی رو دانلود کردن یه بار برن توش درجا بیان بیرون پاکش کنن. هدفشونم فقط این بوده که آمار سر شماری بره بالا.
اصلا خود مشترکین گیم پس هم صرفا گیم پس خریدن آمار سرشماری بره بالا.
خریداران کنسول Xbox هم صرفا Xbox خریدن آمار سر شماری بره بالا.
کسایی هم که ویندوز می خرن نصب می کنن رو سیستم اشون واسه اینه که آمار سر شماری بره بالا.
چند دقیقه طول می کشه این achievement باز بشه ؟
1636624655589.png

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
696

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
اقا این دیوانه واره- من دیروز ساعت 3 رفتم خونه از 4 نشستم پای بازی ساعت 1و ربع کم شب بود دیگه چشمام درد میکرد بستم این هیولا رو بعد جالبه دارم هنوز 4 رو هم بازی میکنم!! و هواریزن 1 رو هم بای میکنم. دو سه رو نابود کردم . یک نسخه 360 روی بکوارد اونم دیسک اوجی تهیه شد اینهانس شده و وحشتناکه گرافیکش و از خیلی از ماشین سواری های مدرن چیزی کم نداره -

اما پنج چه چلنج هایی چه سیستم پاداشی مرتب ریوارد میده که ترغیب بشید برای گشت گذار، چه موسیقی چه کاستومایزیشنی چه گرافیکی - حتما برید در بخش صدا بزارید تنظیمات رو روی حالت تمرکز روی صدای خودرو - واقعا صدا برداری رو دستش ندیدم .

بعد بحث فیزیک و‌ وزن رو حتی از چهار هم بهتر کرده اند و این در حالی است که چهار در عین ارکید بودن بینهایت واقع گرایانه بود ! کنترلر توی دستتون خیلی حس خوبی به میده وقتی پیچ ها رو می برید یا در گردنه ها دریفت میزنید حس کنترلر عالی است .
برای مثال وقتی خودرو یک فورد رپتر باشه حس سنگینی وزن خودرو رو براحتی متوجه میشید بعد اگر همون لحظه سوییچ کنید به یک خودروی سبک وزن رالی سریع متوجه میشید تغییر وزن رو و حتی فید بک خودرو با سطح‌مسیر بسته به وزنش متفاوته.

ترسیم مسافت پنج هم دیوانه واره-بافت های محیطی در حد شوتر های اپن ورلد مدرن هستند تکسچر ماشین ها و ... و ... واقعا 10-10 و باید بگم من فن فورزا هستم وهمیشه افتخار کردم به این موضوع ولی بعضی مواقع دیگه فن بودن فایده نداره باید همانطور که پلی گراند خودش رو وقف این سری کرده و سرگرم کننده ترین بازی ریسینگ ورزشی تاریخ رو ساخته باید به بازی و اونها احترام گذاشت .

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
خب بخوای اینجوری نگاه کنی جالب ترش اینه که وقتی 20 میلیون نفر میتونن به رایگان بازی رو در اختیار داشته باشن ، به قول شما فقط 2-3 میلیون نفرشون بازی رو دانلود میکن! (سوای ۱-۲ میلیون نفری که بازی رو خریدن)
بیشتر گل به خودیه که...
حالا شما شاید به مفت باشه کوفت باشه اعتقاد داشته باشی ولی هر شخصی یک سبک هایی رو دوست داره و همون هارو بازی می کنه. خود من به شخصه کلا ریسینگ باز نیستم.
بعدم همه ملت بی کار نیستن یک بازی میاد درجا بزنن دانلود شه بازی کنن وگرنه همه بازی ها کل فروششون همون Day 1 بود بعدش هیچی نمی فروختن.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
فروشش و یوزر بیسش بیشتر از خیلی از انحصاری دیگه نسل شده 😁😁
اینم که وقتی که من میخوام هورایزن پنج رو ۸کا بازی کنم ::

،🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
View attachment SVID_20211111_190739_1.mp4

هنوز خیلی ها عظمت هورایزن رو درک نکرده اند تا باور کنند این‌گرافیکه
16366458878072256184744898796994.jpg