امتیازات The Quarry

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
The Quarry
99.jpg

Developer: Supermassive Games
Publisher: 2K Games
Platform: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X
Jun 10, 2022

🔹️🔹️🔹️
Meta

20220619_235630.jpg
Ps5
78
20220619_235711.jpg
Xbox Series x
84
20220619_235651.jpg

🔹️🔹️🔹️
open
79
20220619_235227.jpg
🔹️🔹️🔹️
GameGrin 10/10
GamingTrend 9.5/10
Gamepur 9.5/10
GameSpot 9/10
Shacknews 9/10
God is a Geek 9/10
Wccftech 9/10
AusGamers 9/10
FingerGuns 9/10
VG247 8/10
IGN Spain 8/10
Game Rant 8/10
Twinfinite 8/10
TrustedReviews 8/10
TrustedReviews 8/10
GameSpew 8/10
Dexerto 8/10
GameWatcher 7/10
Hardcore Gamer 7/10
Checkpoint Gaming 7/10

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
متا از 51 نقد 81 شده که بهترین امتیاز این سری از بازی ها برای این شرکت هست گویا بعد از زباله قبلی درس گرفتن یک چیز خوب ساختن هر چند مشکلات انیمیشن و راه رفتن و کنترل بد بازی همچنان پا بر جاست

• Like
Reactions: Taha75 and hitman68

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
متا از 51 نقد 81 شده که بهترین امتیاز این سری از بازی ها برای این شرکت هست گویا بعد از زباله قبلی درس گرفتن یک چیز خوب ساختن هر چند مشکلات انیمیشن و راه رفتن و کنترل بد بازی همچنان پا بر جاست
زباله قبلی منظورت کدومه؟ :D چون آخرین بازیشون House of Ashes با اینکه متاش 74 شد جز محبوب ترین بازیایی شد که ساختن، نقداش 89 درصد Very Positive رو استیم و فروش خوبی هم کرد فک کنم.
در کل از اون Man of Medan که معمولی بود به اینور فقط پیشرفت کردن بنظرم، این فک نمیکردم خوب در بیاد با توجه به اینکه موضوع خیلی کلیشه ایی داره، گرفتن متای بالای 80 واسه این سبک بازیا واقعا کار سختیه بنظرم.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,520
زباله قبلی منظورت کدومه؟ :D چون آخرین بازیشون House of Ashes با اینکه متاش 74 شد جز محبوب ترین بازیایی شد که ساختن، نقداش 89 درصد Very Positive رو استیم و فروش خوبی هم کرد فک کنم.
در کل از اون Man of Medan که معمولی بود به اینور فقط پیشرفت کردن بنظرم، این فک نمیکردم خوب در بیاد با توجه به اینکه موضوع خیلی کلیشه ایی داره، گرفتن متای بالای 80 واسه این سبک بازیا واقعا کار سختیه بنظرم.
این آمارا تا وقتی خودت House of Ashes رو بازی نکرده باشی مترومعیار درستی برای سنجشش نیست، بازی از هر نظر زبالست، بازی حتی اجازه نمی ده بازیکن کمی کنترل کارکترها رو به دست بگیره و پس از چند قدم مدام کات سین باید ببینی، عملا حس تعامل با محیط رو از بین می بره و به قدری کسالت آوره که لم داده بودم با یک دست بازی رو انجام می دادم! اصول اولیه این بازی ها بر نحوه تعامل با کارکترهاست، ولی توی همین قسمت جدا از اینکه حرفی برای گفتن نداره و منزجر کنندست، به قدری کارکترها مخصوصا ریچل مدل و شخصیت پردازیشون تک بعدی و تو دیواره که فراموش میکنی داری یک بازی تعاملی رو انجام می دی و سربه نیست شدنشون برات هیچ اهمیتی نداره، توهینه اگه بگم بازی داستان داشت، حالا داستان هیچی، در همون نمایش ترسو دلهره هم ناموفقه بازی، مشکل اصلیشون اینه که از اشتباهات قبلیشون درس نمی گیرن، اینا بعد از اپیزود دوم سری، باید پروندشو می بستن و بجای اینکه انرژیشون رو بذارن سر موردی که هیچ نتیجه مثبتی در پی نداشته، می رفتن سراغ فرمول موفق گذشتشون که الان پس از مدت ها دوباره باهاش نتیجه گرفتن

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
این آمارا تا وقتی خودت House of Ashes رو بازی نکرده باشی مترومعیار درستی برای سنجشش نیست، بازی از هر نظر زبالست، بازی حتی اجازه نمی ده بازیکن کمی کنترل کارکترها رو به دست بگیره و پس از چند قدم مدام کات سین باید ببینی، عملا حس تعامل با محیط رو از بین می بره و به قدری کسالت آوره که لم داده بودم با یک دست بازی رو انجام می دادم! اصول اولیه این بازی ها بر نحوه تعامل با کارکترهاست، ولی توی همین قسمت جدا از اینکه حرفی برای گفتن نداره و منزجر کنندست، به قدری کارکترها مخصوصا ریچل مدل و شخصیت پردازیشون تک بعدی و تو دیواره که فراموش میکنی داری یک بازی تعاملی رو انجام می دی و سربه نیست شدنشون برات هیچ اهمیتی نداره، توهینه اگه بگم بازی داستان داشت، حالا داستان هیچی، در همون نمایش ترسو دلهره هم ناموفقه بازی
والا من تمومش کردم اتفاقا خوشمم اومد :D نمیگم عالیو اینا بود اما خوب بود و اصلا خسته کننده نشد برام، اگه به دید یک سریال interactive بهش نگاه کنی خیلی نباید انتظار عجیب ازش داشت از نظر دست باز گذاشتن و کاتسینا، من به شخصه داستانشو دوس داشتم و ایدش بنظرم خیلی خوب بود، در مورد شخصیت ریچل موافقم اما مثلا سلیم شخصیت دوس داشتنیی داشت و بقیشونم بنظرم بد نبودن، این چیزایی که گفتی تو همه اپیزوداش هست تو The Quarry هم با توجه به چند دقیقه ای که ازش دیدم همین سیستم رو تقریبا ادامه داده پس با اینکه امتیازای خوبی گرفته بازم پیشنهاد نمیکنم بری سمتش.
در مورد آمار هم اتفاقا استیم بنظرم کاملا معیار خوبیه برای سنجش گیم، چی بهتر از نظر پلیرا؟ متا چه خاصیت داره تا موقعی که پلیر راضی نباشه؟ استیم خوبیش اینه کسایی که نقد میزارن بازی کردن و مثل یوزر اسکور متا نیست که فن بویا بریزن 0 یا 10 بدن و امتیازاش به هم بریزه و نشه یک برداشت درست ازش کرد، استیم تعداد رایاشم به قدری زیاد هست که بشه یک دو دوتا چهار تا کرد فهمید عموم مردم لذت بردن از بازی یا نه.
حالا حتی استیمم در نظر نگیری متا 72 با هیچ معیاری زباله به حساب نمیاد.

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,520
والا من تمومش کردم اتفاقا خوشمم اومد :D نمیگم عالیو اینا بود اما خوب بود، اگه به دید یک سریال interactive بهش نگاه کنی خیلی نباید انتظار عجیب ازش داشت از نظر دست باز گذاشتن و کاتسینا، من به شخصه داستانشو دوس داشتم و ایدش بنظرم خیلی خوب بود، در مورد شخصیت ریچل موافقم اما مثلا سلیم شخصیت دوس داشتنیی داشت و بقیشونم بنظرم بد نبودن، این چیزایی که گفتی تو همه اپیزوداش هست تو The Quarry هم احتمالا همین سیستمو ادامه میدن پس با اینکه امتیازای خوبی گرفته بازم پیشنهاد نمیکنم بری سمتش.
در مورد آمار هم اتفاقا استیم بنظرم کاملا معیار خوبیه برای سنجش گیم، چی بهتر از نظر پلیرا؟ متا چه خاصیت داره تا موقعی که پلیر راضی نباشه؟ استیم خوبیش اینه کسایی که نقد میزارن بازی کردن و مثل یوزر اسکور متا نیست که فن بویا بریزن 0 یا 10 بدن و امتیازاش به هم بریزه و نشه یک برداشت درست ازش کرد، تعداد رایاشم به قدری زیاد هست که بشه یک دو دوتا چهار تا کرد فهمید عموم مردم لذت بردن از بازی یا نه.
وقتی یوزر اسکور اهمیت پیدا میکنه که منطقی پشتش باشه، الان خود شما حرفای من رو با دلیل نقض نمی کنی و حتی قبول هم داری، اینجا فروم گیمه و کاربرای اینجا نظراتشون بر اساس تجربیاتشونه نه آمار یوزر اسکورها، با توجه به گندکاریای سری کسی انتظاری از این مجموعه نداره، اینکه در حد معقول هم نتونست انتظارات رو برآورده کنه ربطی به سریالی شدن بازی نداره، وقتی Until Dawn رو بازی کرده باشی به افت شدید استودیو در این مجموعه بیشتر پی می بری، اگه The Quarry بازی خوبی باشه، مثل UD میام تعریفشو می کنم، تعریف من بر اساس مواردیه که تجربه میکنم و براش توضیح میارم، شما هنوز The Quarry رو خودت تجربه نکردی و به من پیشنهاد می دی تجربش نکنم، دلیل هم صرفا در این می بینی که من House of Ashes رو زباله می دونم، وقتی بازی در متا امتیازات بالایی گرفته، حتما نکته های مثبتی داشته که نسبت به سری انقدر بهش توجه شده، اون منتقدی که به بازی های قبلی 4 و 6 داده، نیومده بگه این بازی مناسب من نیست چون House of Ashes زباله بوده و باید بهش دوباره 4یا 6 بدم، اون چیزی رو که تجربه می کنه نقد می کنه

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
The Dark Pictures Anthology House of Ashes
کاراکترهای نچسب داستان ابکی گرافیک هنری پایین تر از نسخه های قبلی حتی گیم پلیش هم افت کرده
من همه نسخه های این بازی رو تموم کردم و این نسخه واقعا پسرفت بود نگاهی به تاپیک امتیازات همین جا هم بندازید همه ناراضین
به نظرم بهترین کارشون until dawn بوده گذشته از این نسخه که بازی نکردم هم انیمیشن هاش بهتر بود هم گرافیکش هم داستانش هم هنر پیشه های معروف خوبی توشون بودن احتمالا به خاطر پشتیبانی سونی بوده کلا انیمیشن ها مخصوصا برای صورتش یک حالت غیر طبیعی داره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
وقتی یوزر اسکور اهمیت پیدا میکنه که منطقی پشتش باشه، الان خود شما حرفای من رو با دلیل نقض نمی کنی و حتی قبول هم داری، اینجا فروم گیمه و کاربرای اینجا نظراتشون بر اساس تجربیاتشونه نه آمار یوزر اسکورها، با توجه به گندکاریای سری کسی انتظاری از این مجموعه نداره، اینکه در حد معقول هم نتونست انتظارات رو برآورده کنه ربطی به سریالی شدن بازی نداره، وقتی Until Dawn رو بازی کرده باشی به افت شدید استودیو در این مجموعه بیشتر پی می بری، اگه The Quarry بازی خوبی باشه، مثل UD میام تعریفشو می کنم، تعریف من بر اساس مواردیه که تجربه میکنم و براش توضیح میارم، شما هنوز The Quarry رو خودت تجربه نکردی و به من پیشنهاد می دی تجربش نکنم، دلیل هم صرفا در این می بینی که من House of Ashes رو زباله می دونم، وقتی بازی در متا امتیازات بالایی گرفته، حتما نکته های مثبتی داشته که نسبت به سری انقدر بهش توجه شده، اون منتقدی که به بازی های قبلی 4 و 6 داده، نیومده بگه این بازی مناسب من نیست چون House of Ashes زباله بوده و باید بهش دوباره 4یا 6 بدم، اون چیزی رو که تجربه می کنه نقد می کنه
الان فرق یوزر اسکور یا نظر یکی تو فروم چیه؟ سیستم ریتینگ استیم خیلی سادس، تو بازی رو میخری بازی میکنی خوشت اومد و ارزش پولی که دادی رو داشت ریکامند میکنی اگه فک میکنی ارزش نداشت میزنی Do not recommend نقدشم میزاری زیرش، منم این چیزایی که گفتم بر اساس تجربه خودم بود اگه حتی متا و یوزر اسکورش قرمز میبود نظرم فرقی نمیکرد (موقعیم که بازی رو تموم کردم نمیدونستم وضع نمراتش چه شکلی هست اصلا) مشکل اینجاست جوری با قطعیت میگی بازی در همه موارد زبالست انگار مثلا CrossFireX ـه که بشه راحت گفت هیچکس با بازی حال نکرده آشغال محض :D قطعا مشکلی هم نداره فک کنی بازی آشغاله چون نظر شخصیته ولی قبول کن وقتی اینطوری در مورد بازی نظر میدی یک حالت تهاجمی داره و انگار میخوای بازخواست کنی بقیه رو که چون من فک میکنم بازی زبالس پس بقیه باید دلیل قانع کننده بیارن که چرا از بازی خوششون اومده.
در مورد Until Dawn ـم حرفی نزدم که چقد ضعیف تر شده کاراشون صرفا نظرم در مورد همین بازی بود، The Quarry هم واسه این میگم که تو پست قبلت گفتی با کاتسینا و نحوه تعامل با محیط مشکل داری که خب این قضیه تو کل سری بود، تو اون چند دقیقه گیمپلیی هم که دادن بیرون بنظر نمیومد به فرمولش دست زده باشن حتی کنترل پلیر و انیمیشنا هم کپی The Dark picture بود حالا باید صبر کرد و دید کلیت بازی چجوری شده، وگرنه منم منکر این قضیه نمیشم که قطعا بهتر عمل کردن که 8 نمره نسبت به بازی قبلیشون متاش رفته بالا. (البته نمیدونم چطور با 8 نمره اختلاف میشه گفت از زباله رسیدن به فرمول موفق قدیمشون ولی خب :D)

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,520
الان فرق یوزر اسکور یا نظر یکی تو فروم چیه؟ سیستم ریتینگ استیم خیلی سادس، تو بازی رو میخری بازی میکنی خوشت اومد و ارزش پولی که دادی رو داشت ریکامند میکنی اگه فک میکنی ارزش نداشت میزنی Do not recommend نقدشم میزاری زیرش، منم این چیزایی که گفتم بر اساس تجربه خودم بود اگه حتی متا و یوزر اسکورش قرمز میبود نظرم فرقی نمیکرد (موقعیم که بازی رو تموم کردم نمیدونستم وضع نمراتش چه شکلی هست اصلا) مشکل اینجاست جوری با قطعیت میگی بازی در همه موارد زبالست انگار مثلا CrossFireX ـه که بشه راحت گفت هیچکس با بازی حال نکرده آشغال محض :D قطعا مشکلی هم نداره فک کنی بازی آشغاله چون نظر شخصیته ولی قبول کن وقتی اینطوری در مورد بازی نظر میدی یک حالت تهاجمی داره و انگار میخوای بازخواست کنی بقیه رو که چون من فک میکنم بازی زبالس پس بقیه باید دلیل قانع کننده بیارن که چرا از بازی خوششون اومده.
در مورد Until Dawn ـم حرفی نزدم و صرفا نظرم در مورد همین بازی بود، The Quarry هم واسه این میگم که تو پست قبلت گفتی با کاتسینا و نحوه تعامل با محیط مشکل داری که خب این قضیه تو کل سری بود، تو اون چند دقیقه گیمپلیی هم که دادن بیرون بنظر نمیومد به فرمولش دست زده باشن حتی کنترل پلیر و انیمیشنا هم کپی The Dark picture بود حالا باید صبر کرد و دید کلیت بازی چجوری شده، وگرنه منم منکر این قضیه نمیشم که قطعا بهتر عمل کردن که 8 نمره نسبت به بازی قبلیشون متاش رفته بالا. (البته نمیدونم چطور با 8 نمره اختلاف میشه گفت از زباله رسیدن به فرمول موفق قدیمشون ولی خب :D)
همینکه می گی بازی اگه حتی متا یا یوزرش قرمز می شد باز هم نظرم این بود، این همون قطعیتیه که هیچ منطقی پشتش نیست، باز هم می گم نظر شخصی وقتی اهمیت داره که منطقی پشتش باشه، با بازی حال کردی خیلی هم عالی، اینکه در خیلی موارد بازی از استانداردهایی که خود استودیو تعریف کرده بسیار عقبتره فکته، الان CrossFireX چه ربطی به House of Ashes داره :D مقیاست بر اساس زباله بودن هم باشه باید با این سبک مقایسه بشه،فکر نمی کنم بر کسی پوشیده باشه که عاشق بازی های اینتراکتیودرامام، یعنی همون روزی که اکثرا دیوید کیج رو می کوبیدن من از سبک کارش دفاع می کردم، این سری جای دفاعی نداره وگرنه خودم اولین کسی بودم که تمام قد ازش دفاع میکردم با دلیل

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
همینکه می گی بازی اگه حتی متا یا یوزرش قرمز می شد باز هم نظرم این بود، این همون قطعیتیه که هیچ منطقی پشتش نیست، باز هم می گم نظر شخصی وقتی اهمیت داره که منطقی پشتش باشه، با بازی حال کردی خیلی هم عالی، اینکه در خیلی موارد بازی از استانداردهایی که خود استودیو تعریف کرده بسیار عقبتره فکته، الان CrossFireX چه ربطی به House of Ashes داره :D مقیاست بر اساس زباله بودن هم باشه باید با این سبک مقایسه بشه،فکر نمی کنم بر کسی پوشیده باشه که عاشق بازی های اینتراکتیودرامام، یعنی همون روزی که اکثرا دیوید کیج رو می کوبیدن من از سبک کارش دفاع می کردم
فک کنم اشتباه متوجه شدی:D منظورم این بود نظرم نسبت به بازی خالص بوده و یوزر اسکور مثبت یا منفی روش تاثیر نداشته، نه که بگم گور بابای نمرات منفی من فقط میفهمم :D
خب اشاره ای به این نکردی که داری با هم سبکاش مقایسه میکنی من فقط زباله رو دیدم :-" وگرنه منم مثل خودت عاشق این سبک از بازی هستم و دیوید کیجا رو هم قورت دادم :D اگه بخوای با اینا مقایسه کنی که آره، برا منم میره ته لیست.

زیادی آف تاپیک شد:

Game Revolution: 8.5/10
Supermassive Games’ return to AAA manages to exceed the high bar set by Until Dawn.
Launcher (The Washington Post): 7.5/10
Guardian: 8/10
GameByte: 9/10
Gamersky: 8.6/10
Power Unlimited: 8/10
Atomix: 8/10

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر