YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
همون 3060 عالیه مانیتور 1440p داشته باشی مینیمم 5 سال گرافیک جدید برای بازی PC نمیخوای

خواهش میکنم :D

12700 عالیه، رزولوشن و ریفرش ریت مانیتورت چیه؟

بنظرم همون 3060 عالیه مانیتور 1440p داشته باشی مینیمم 5 سال گرافیک جدید برای بازی PC نمیخوای :D تازه DLSS هم هرروز داره بهتر میشه و مشکل فریم نخواهی داشت

برای 4K(2160p) بهتره 3070 به بالا بخری

Bayonetta 3 ریلیز بزرگیه و احتمالش زیاد Denuvo بذارن، ولی چون تا حالا هیچ بازی سوییچ این قفل رو نداشته معلوم نیست چقدر رو جلوگیری از شبیه سازی تأثیر میذاره

سایت ایرانی نمیشناسم(یه Novinspot بود که متاسفانه دیگه وجود نداره)، از این Repack های آماده هم دانلود نکن که من یبار نصب کردم نمیشد ROM رو جدا ازش استخراج کرد :D

هر بازی خواستی تو گوگل اسمش رو + کلمه ROM و Download بزن چندتا لینک اولی که میاره 99% معتبرن :D

مثلا https://romspure.cc سایت خوبیه

Bayoentta 1 رو سوییچ نیست، ولی خبر خوب اینکه واسه PC هست :>
مانیتور که جدید می خوام بگیرم این مانیتورم ایسوس full hd و 75 هرتز هست .
آخه دیدم همراه بازی فیزیکی bayoentta 2 نوشته کد شماره 1 اش هم موجوده گفتم شاید برای نینتندو سوییچ شماره 1 اش هم در دسترس باشه

بازم ممنون بابت راهنمایی

• Like
Reactions: NHM

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان یک سوال این فایل yuzu که باید دانلود کنم اسمش 128Bit-Yuzu-Installer.v0.2 هست ؟
و فقط key و firmware رو روی همین میریزم و چیز اضافه ای لازم نیست دیگه بریزم؟

ممنون

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
Yuzu EA 2965

دوستان یک سوال این فایل yuzu که باید دانلود کنم اسمش 128Bit-Yuzu-Installer.v0.2 هست ؟
و فقط key و firmware رو روی همین میریزم و چیز اضافه ای لازم نیست دیگه بریزم؟

ممنون

متفرقه نگیر، آخرین بیلد Early Access یوزو رو از اینجا دانلود کن:

Releases · Kryptuq/Yuzu-Early-Access-files

برای FW و Key هم Emusak رو دانلود کن:

https://github.com/CapitaineJSparro...SAK-win32-x64-2.1.9-installer-recommended.exe

تو این پست توضیح دادن چجوری کار میکنه:

YUZU | Nintendo Switch Emulator

مانیتور که جدید می خوام بگیرم این مانیتورم ایسوس full hd و 75 هرتز هست .
آخه دیدم همراه بازی فیزیکی bayoentta 2 نوشته کد شماره 1 اش هم موجوده گفتم شاید برای نینتندو سوییچ شماره 1 اش هم در دسترس باشه

بازم ممنون بابت راهنمایی

بنظرم یه 1400p ـه 27 اینچ 144Hz بخر لذت ببر :D بهترین بالانس کیفیت و قیمته

برای 2160p هم اینچ پایین جواب نیست هم از اونور باید GPU خیلی قوی بگیری

اگر Ultra-Wide دوست داری متاسفانه اطلاعی ازش ندارم نمیتونم کمک کنم :D

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
ممنوتن از توضیحاتت
cpu من I7 12700 هست و تازه ارتقا دادم رم هم 16 گیگ هست فقط گرافیک هنوز نخریدم که می خواستم ببینم چه کارتی برام کافیه

بازی bayonetta 3 که جدید داره میاد بنظرتون این قفل Denuvo رو داره ؟ و بازی های قدیمی که کاری به این قفل ندارن یا اونام به مشکل می خورن ؟

و سوال آخر اینکه سایت مرجع برای دانلود بازی های نینتندو معرفی مفرمایید ؟ ( دنبال بازی bayonetta 1 هستم پیدا نکردم )
من 3080ti strix oc می خوام بده قیمت عالی با 12700 عالی می شه

3060ti هم هست

• Like
Reactions: dooste.man83

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
ممنوتن از توضیحاتت
cpu من I7 12700 هست و تازه ارتقا دادم رم هم 16 گیگ هست فقط گرافیک هنوز نخریدم که می خواستم ببینم چه کارتی برام کافیه

بازی bayonetta 3 که جدید داره میاد بنظرتون این قفل Denuvo رو داره ؟ و بازی های قدیمی که کاری به این قفل ندارن یا اونام به مشکل می خورن ؟

و سوال آخر اینکه سایت مرجع برای دانلود بازی های نینتندو معرفی مفرمایید ؟ ( دنبال بازی bayonetta 1 هستم پیدا نکردم )
چندتا از بازیهاش رو در وبلاگم گذاشتم:

بازيهاي Nintendo Switch

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,643
بایونتا 3 اومده ؟ دنوو داره؟
تا نیم ساعت دیگه دانلودش تموم میشه تست میکنم.
منوی اول بازی میاد ولی نمیتونم جلوتر ببرم.احساس میکنم مشکل از تنظیماتمه یا یه چیزی.باید وقت بزارم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TOOL.

Extreme V5

کاربر سایت
Oct 28, 2022
104
نام
VahiD
دوستان با نسخه آخر ryujinx که امروز اومد و کمی تغییرات در تنظیمات برای من با رزولیشن 3x و aa ۸x کاملا قابل بازی شده.ولی باید چندتا چپتر جلوتر برم ببینم کرش میکنه یا نه.
دنبال دانلود بایونتا3 با پسوند NSP هستم . لینک دانلود مستقیم شو داری ممنون میشم قرار بدید

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان با نسخه آخر ryujinx که امروز اومد و کمی تغییرات در تنظیمات برای من با رزولیشن 3x و aa ۸x کاملا قابل بازی شده.ولی باید چندتا چپتر جلوتر برم ببینم کرش میکنه یا نه.
میشه لینک دانلود این برنامه رو با چیزایی که نیاز داره برای اجرای بازی بزارید
ممنون

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
این بایونتا 3 با yuzu همون اول بازی بعد لودینگ اونجایی که فلش بنفش رنگ میاد کیبورد رو شناسایی نمیکنه که بزنی بره توی بازی مشکلش چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر