YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,659
بالاخره LDN(Local Wireless) به Yuzu هم اضافه شد :D (تو Ryujinx بیلد جدا میخواست که خیلی هم آپدیت براش نمیدن، ولی Yuzu داخل بیلد EA 2945 ـه)

1662973043910.png

Netplay رو با Yuzu به زودی شاهد خواهیم بود :>(امیدوارم زودتر به بیلد Mainline هم اضافه بشه اینطوری کم پلیر داره :D)

1662973078284.png

از همه مهمتر اینکه نیازی به Hamachi نیست و خودش مثل Dolphin قابلیت Room Browser و ساختن Public Room داره(گویا برای Public ساختن باید اکانت بسازین :D)

Compatibilty بازی های تست شده:

اینم لینک دانلود آخرین بیلد :D :

Yuzu EA 2945

پ.ن: امیدوارم با نت ایران اوکی باشه، Dolphin رو با چند نفر تست کردم خیلی بگیر نگیر داره، احتمالا مشکل از پورت باشه

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
میگم key و فریمور جدید رو از کدوم لینک میگیرید؟
ممنون میشم اگر لینک ثابتش رو بگذارید
قبل سوال یک سرچ کوچیک تو تاپیک بزنی مطمئنا به جوابت میرسی.
خب پس 100 درصد ورژن فریموری که نصب داری زیر 12 هست.

ببین برای اجرای بازیها روی Yuzu شما به غیر از خود Yuzu به 2تا فایل سیستمی هم نیاز داری:
فایل prod.keys
و فریمور که همون سیستم عامل سوییچ هست و الان آخرین نسخش 14.1.2 هست.

برای دانلود این 2تا هم میتونی از برنامه EmuSAK استفاده کنی ، خودش دانلود و تو پوشه مورد نظر کپی پیست میکنه.
این برنامه برای شبیه ساز Ryujinx هم کار میکنه.

برای آخرین نسخه Yuzu هم که بالاتر @NHM لینکش رو گذاشت ، هرچند روز سر بزن و جدیدترین نسخه رو دانلود کن.
GitHub - Kryptuq/Yuzu-Early-Access-files: Yuzu EA's here
=====

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
قبل سوال یک سرچ کوچیک تو تاپیک بزنی مطمئنا به جوابت میرسی.
دوست گرامی توی تاپیک چند صفحه قبل لینک key رو دیدم. منظورم نسخه جدید بود. شاید به قدر کافی دقیق نگاه نکردم ولی متوجه لینک ثابت مثل اون لینک که برای early access بود رو برای کلید و فریمور ندیدم. به همین علت پرسیدم. دقیقا همین پستی که زحمت کشیدین رو منظورم هست. الان متوجه شدم
سپاسگزارم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.d.makan

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,659
دوست گرامی توی تاپیک چند صفحه قبل لینک key رو دیدم. منظورم نسخه جدید بود. شاید به قدر کافی دقیق نگاه نکردم ولی متوجه لینک ثابت مثل اون لینک که برای early access بود رو برای کلید و فریمور ندیدم. به همین علت پرسیدم
به صورت لینک ثابت والا نمیشه گذاشت، چون نینتندو سر کپی رایت میترکونه باید بگردی سایت/لینک جدید پیدا کنی :D

ولی همون برنامه EmuSAK که ماکان بالا گفته گزینه دانلود داره

1663276607155.png

اول از بالا شبیه ساز مورد نظر رو انتخاب میکنی، بعد رو Download Firmware و Download Keys کلیک میکنی خودش تو مکان دیفالت کپی میکنه

1663276655418.png

تا حالا هم ندیدم آخرین ورژن رو نذاشته باشه تو EmuSAK :D

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
به صورت لینک ثابت والا نمیشه گذاشت، چون نینتندو سر کپی رایت میترکونه باید بگردی سایت/لینک جدید پیدا کنی :D

ولی همون برنامه EmuSAK که ماکان بالا گفته گزینه دانلود داره

View attachment 272718

اول از بالا شبیه ساز مورد نظر رو انتخاب میکنی، بعد رو Download Firmware و Download Keys کلیک میکنی خودش تو مکان دیفالت کپی میکنه

View attachment 272719

تا حالا هم ندیدم آخرین ورژن رو نذاشته باشه تو EmuSAK :D
بسیار عالی. یه دنیا ممنون از شما و ماکان عزیز

• Like
  • Love
Reactions: m.d.makan and NHM

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
دوستان rtx 3050 بیشتر به درد این شبیه ساز میخوره یا xt 6600 یا فرقشون در کل کمه؟؟ درمورد شبیه ساز ps3 چطور؟
قصد ارتقا گرافیک دارم و چون نصف بیشتر! استفاده ش برای شبیه سازیه اینجام میپرسم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
دوستان rtx 3050 بیشتر به درد این شبیه ساز میخوره یا xt 6600 یا فرقشون در کل کمه؟؟ درمورد شبیه ساز ps3 چطور؟
قصد ارتقا گرافیک دارم و چون نصف بیشتر! استفاده ش برای شبیه سازیه اینجام میپرسم.
برا شبیه ساز شما CPU قوی میخواید تا گرافیک

• Like
Reactions: NHM

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
CPU دارم کاملا هم کفایت میکنه... سیستم جدید کلا بستم فقط گرافیک نداره
پس با این حساب اگه صرفا واسه شبیه ساز میخواید همون 3050 کفایت میکنه (حداقل واسه رزولویشن 1080-1440) اگه بالاتر بخواید xt 6600 که 30 درصد قوی تر از 3050 ـه

• Like
Reactions: Cait Sith and NHM

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان چند سوال داشتم
1- می خواستم بدونم کیفیت نمایش بازی ها در روی این امولاتور در حداکثر حالت برابر یا بیشتر از خود نینتندو هست یا نه ؟ ( رزولوشن و FPS )
2- بالاترین کارت گرافیکی که همه بازی های نینتندو سوییچ رو روی حداکثر رزولوشن و FPS بتونی بازی کنی چی هست ؟ ( از سری NVIDIA )
3- بازی های نینتندو که در آینده میان هم براحتی با همین امولاتور اجرا میشن ؟

ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Z-fan

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,659
1- می خواستم بدونم کیفیت نمایش بازی ها در روی این امولاتور در حداکثر حالت برابر یا بیشتر از خود نینتندو هست یا نه ؟ ( رزولوشن و FPS )
تا 6 برابر Native میتونه رندر کنه :D :

1663585439621.png

در مورد فریم، مثل خود سوییچ عمل میکنه ولی برای بعضی بازی ها ملت پچ 60FPS میدن

2- بالاترین کارت گرافیکی که همه بازی های نینتندو سوییچ رو روی حداکثر رزولوشن و FPS بتونی بازی کنی چی هست ؟ ( از سری NVIDIA )
فکر کنم 3060 برای 2160p همه بازی ها جواب باشه

ولی خوب در درجه اول واسه Emulation باید CPU قوی داشته باشی

3- بازی های نینتندو که در آینده میان هم براحتی با همین امولاتور اجرا میشن ؟
نمیشه پیش بینی کرد، ولی Yuzu با سرعت خیلی زیاد آپدیت میده، پس اگر بازی معروف و مهمی باشه قطعا روش کار میکنن تا قابل بازی بشه :D

یه نکته هست که ممکنه رو بازی های آینده سوییچ قفل Denuvo بذارن ممکنه تو کار مشکل ایجاد کنه :-"

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
تا 6 برابر Native میتونه رندر کنه :D :

View attachment 273316

در مورد فریم، مثل خود سوییچ عمل میکنه ولی برای بعضی بازی ها ملت پچ 60FPS میدن

فکر کنم 3060 برای 2160p همه بازی ها جواب باشه

ولی خوب در درجه اول واسه Emulation باید CPU قوی داشته باشی

نمیشه پیش بینی کرد، ولی Yuzu با سرعت خیلی زیاد آپدیت میده، پس اگر بازی معروف و مهمی باشه قطعا روش کار میکنن تا قابل بازی بشه :D

یه نکته هست که ممکنه رو بازی های آینده سوییچ قفل Denuvo بذارن ممکنه تو کار مشکل ایجاد کنه :-"
ممنوتن از توضیحاتت
cpu من I7 12700 هست و تازه ارتقا دادم رم هم 16 گیگ هست فقط گرافیک هنوز نخریدم که می خواستم ببینم چه کارتی برام کافیه

بازی bayonetta 3 که جدید داره میاد بنظرتون این قفل Denuvo رو داره ؟ و بازی های قدیمی که کاری به این قفل ندارن یا اونام به مشکل می خورن ؟

و سوال آخر اینکه سایت مرجع برای دانلود بازی های نینتندو معرفی مفرمایید ؟ ( دنبال بازی bayonetta 1 هستم پیدا نکردم )

• Like
Reactions: NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,659
ممنوتن از توضیحاتت
cpu من I7 12700 هست و تازه ارتقا دادم رم هم 16 گیگ هست فقط گرافیک هنوز نخریدم که می خواستم ببینم چه کارتی برام کافیه

بازی bayonetta 3 که جدید داره میاد بنظرتون این قفل Denuvo رو داره ؟ و بازی های قدیمی که کاری به این قفل ندارن یا اونام به مشکل می خورن ؟

و سوال آخر اینکه سایت مرجع برای دانلود بازی های نینتندو معرفی مفرمایید ؟ ( دنبال بازی bayonetta 1 هستم پیدا نکردم )
خواهش میکنم :D

12700 عالیه، رزولوشن و ریفرش ریت مانیتورت چیه؟

بنظرم همون 3060 عالیه مانیتور 1440p داشته باشی مینیمم 5 سال گرافیک جدید برای بازی PC نمیخوای :D تازه DLSS هم هرروز داره بهتر میشه و مشکل فریم نخواهی داشت

برای 4K(2160p) بهتره 3070 به بالا بخری

Bayonetta 3 ریلیز بزرگیه و احتمالش زیاد Denuvo بذارن، ولی چون تا حالا هیچ بازی سوییچ این قفل رو نداشته معلوم نیست چقدر رو جلوگیری از شبیه سازی تأثیر میذاره

سایت ایرانی نمیشناسم(یه Novinspot بود که متاسفانه دیگه وجود نداره)، از این Repack های آماده هم دانلود نکن که من یبار نصب کردم نمیشد ROM رو جدا ازش استخراج کرد :D

هر بازی خواستی تو گوگل اسمش رو + کلمه ROM و Download بزن چندتا لینک اولی که میاره 99% معتبرن :D

مثلا https://romspure.cc سایت خوبیه

Bayoentta 1 رو سوییچ نیست، ولی خبر خوب اینکه واسه PC هست :>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر