YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
593
نام
Ramin
من بازی رو اصلا پیش نبردم ولی حداقل تو منو و Character Creation و کاتسین عالی عملکرد ماد 60 فریم :D

ممکنه بعضی المنت های بازی به فریم ریت متصل باشه ولی سرعت کلی بازی انگار ثابته

راستی ماد برای آپدیت 1.0.1 بازیه، شاید رو ورژن بیس کار نکنه :D

اگه تاحالا ماد نریختی، از لیست بازی های Yuzu رو Astral Chain کلیک راست کن بعد Open Mod Data Location:

View attachment 267349
بعد فولدر Static-60fps رو اونجا Paste کن :D
View attachment 267350
165 فریم نمیشه ؟ :D

اینو چی بزاریم بهتره ؟
Screenshot 2022-08-07 005435.png

• Like
Reactions: Z-fan and NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
165 فریم نمیشه ؟ :D

اینو چی بزاریم بهتره ؟
View attachment 267377
با این ماد نمیشه، اسمش هم نوشته STATIC 60 fps یعنی ثابته :D

ماد Variable یا Dynamic یا کلا +60 چیزی پیدا نکردم، فعلا به 60 فریم راضی باش :D :D: D

به اینا میگن interpolation filter، یه جورایی تعیین میکنه چجوری پیکسل ها بعد Scale شدن با هم ادغام بشن :D حقیقتش توضیحش سخته خودم هم 100% ـشو نمیدونم پس نمیگم :>

به جاش این ویدیو ببین :D ولی اصولا تو هر امولاتور این ستینگ دیدی دیفالت بذار(که همون Bilinear ـه معمولا)، اگه دیدی یه فیلتر تاره یا با ظاهرش حال نمیکنی میتونی تست کنی ببینی ظاهری با کدوم حال میکنی فقط Performance Hit هاشون باهم متفاوتن

جدیدا FSR هم به Yuzu و RPCS3 اضافه شده که یه تکنیک Upscaling ـه، اگه دیدی فریم کم میگیری این گزینه میتونه کمکت کنه ولی معمولا زیادی Sharp میکنه تصویر رو

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
593
نام
Ramin

Xenoblade Chronicles 3 مد ۲کا رو ریختم براش باز م تصویر نسبت به Astral Chain ماته. راهی نیست برای حل این مشکل؟؟؟؟​

فریم بازی هم روی ۳۰ قفله مد ۶۰ گیر نمیاد؟

• Like
Reactions: NHM and Z-fan

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637

Xenoblade Chronicles 3 مد ۲کا رو ریختم براش باز م تصویر نسبت به Astral Chain ماته. راهی نیست برای حل این مشکل؟؟؟؟​

فریم بازی هم روی ۳۰ قفله مد ۶۰ گیر نمیاد؟
نظری در مورد مات بودن ندارم :D

ولی ماد 60 فریم هست، یه ماد هم برای فیکس Brightness/Bloom دادن چند ساعت پیش(Vulkan)، جفتش رو Attach کردم :D

مقایسه ماد فیکس:

پ.ن: بازی رو ندارم پس خودم تست نکردم :> ولی باید 60 فریم کار کنه :D :D

Attachments

• 60fps-v1.1ps.zip
    339 bytes · مشاهده: 2
  • Vulkan_Workaround.rar
    527 bytes · مشاهده: 2

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
دوستان من آخرین نسخه yuzu ارلی یعنی 2895 رو دارم بازی xenoblade 3 کرش می کنه روی opengl و vul هم امتحان کردم ! علاوه بر اون stutter هم دارم
قبل از هرچیزی یک بار روی بازی راست کلیک کن و remove all pipeline cache رو بزن.

تنظیمات چی گذاشتی؟
حداقل 10 گیگ virtul memmory به اون درایوی که یوزو درش اجرا میشه اختصاص دادی؟
فریمورت 14.1.2 و فایل Keys آپدیت هست؟
خود بازی هم آپدیت 1.1 داده به حجم 70-60 مگ.
XENCHRO3-(USA)-NSwTcH-NSP-Update110-Ziperto.rar - MegaUp

============
جدای از اینها کرش کردن تو این بازی پیش میاد.
باید منتظر آپدیتهای یوزو بود اما استاتر/کرش اگه روی ولکان بازی کنی بیشتر پیش میاد.
API بزار روی Opengl.
یکی 2 صفحه اخیر بخون.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
آپدیت جدید پیشرفتای خوبی داشته
و تیم یوزو در حال گسترش و کارامد تر شدن هست

Progress Report July 2022 · yuzu

اینطوری پیش برن بعید نیست برث آف د وایلد روز اول اجرا بشه :D
فقط این :D
Capture.JPG

==================

Project Andio​

ویژگی خوب دیگه هم دوباره نویسی انجین صدای یوزو هست.

Project London​

و ساپورت مولتی پلیر برای Yuzu .
مثل Citra

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
نمی دونن چجوری می خوان جلوش بگیرن اما فکر نمی کنن اخر عمری اخه دیگه؟ همش یکسال از عمرش باقی مونده

نکته بعدی اینکه سوییچ به طور کامل هک شده چطوری می خوان جلوش بگیرن زمانی که کلید بازی ها به راحتی قابل استخراجه این یعنی پس بازی ها روی دستگاه های هکی هم دیگه نباید اجرا بشن
از بازی های مورد علاقه من فقط بایونتا 3 مونده اونم شبیه سازی بشه دیگه مهم نیست زلدا جدیدم قطعا برای سوییچ بعدی میاد با گرافیک بهتر بازی می کنیم
نینتدو احمق اگر گذاشته بود هک جدید به راهش ادامه می داد خیلی ها به جای شبیه ساز دستگاه می خریدن لاقل یک سودی براش داشت اما با بستن راه هک دستگاه و بعدم دستگیری عوامل مد چیپ جدید عملا همه به سمت شبیه ساز اومدن
از اونجایی که نینتندو سرویس های جذاب 2 رقیب دیگه هم نداره بازی هاشم اف خوبی نمی خورن کلا هکر جذب کنه

• Like
Reactions: dooste.man83

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
496
نام
علی
دوستان در بازی زنوبلید 3 من مقداری مشکل استاتر دارم و از اون مهم تر اینکه صدا یهو کامل قطع میشه و باید یوزو رو ریستارت کنم، چ کنم؟

مسئله بعدی هم این هست که گاهی اوقات احساس می کنم در بخش صدا یک چیزی کم هست یعنی مثلا باید افکت صوتی یا اهنگ خاصی در جایی از بازی پخش بشه اما نمیشه ... این یکی شاید از خود بازی باشه !

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
دوستان در بازی زنوبلید 3 من مقداری مشکل استاتر دارم و از اون مهم تر اینکه صدا یهو کامل قطع میشه و باید یوزو رو ریستارت کنم، چ کنم؟

مسئله بعدی هم این هست که گاهی اوقات احساس می کنم در بخش صدا یک چیزی کم هست یعنی مثلا باید افکت صوتی یا اهنگ خاصی در جایی از بازی پخش بشه اما نمیشه ... این یکی شاید از خود بازی باشه !
بخاطر اینکه از Vulkan استفاده نمیکنیم.
با OpenGl چون شیدر کش میکنه حین بازی ، این مسایل پیش میاد.

Vulkan که برای بازی پچ بشه دیگه از این مشکلات نداریم.

• Like
Reactions: Dark_Souls

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر