YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
نه منظورم اینه که با کدوم شیه ساز
چندماه دیگه میاد زلدا ۲
کدوم بهترن؟
اون که 2023 تاریخ خورده هنوزم تاریخ دقیق نداره چند ماه نیست 1 سال دیگس
قطعا یوزو بهتره گفتم که بالا این شبیه ساز کد نویسیش حرف نداره قطعا اون بازی هم بیاد سر یک ماه هماهنگش می کنن
حالا اون بازیم بذار بیاد از الان تو کفشی:D
فعلا با انحصاری های دیگش حال کن تا بیاد

After an announcement from Nintendo at the end of March, Breath of the Wild 2 is now expected to release in Spring 2023

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,766
نام
Masoud
سلام.
من یه سری بازی گذاشتم برا دانلود ، میخواستم ببینم همشون میشه بدون مشکل بازی کرد؟
Super Mario Odyssey
Animal Crossing: New Horizons
The Legend of Zelda Links Awakening
Metroid Dread
The Legend of Zelda: Skyward Sword HD
Kirby and the Forgotten Land
Astral Chain

gtx970 , 8gb ram , 4790K

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,234
سلام.
من یه سری بازی گذاشتم برا دانلود ، میخواستم ببینم همشون میشه بدون مشکل بازی کرد؟
Super Mario Odyssey
Animal Crossing: New Horizons
The Legend of Zelda Links Awakening
Metroid Dread
The Legend of Zelda: Skyward Sword HD
Kirby and the Forgotten Land
Astral Chain

gtx970 , 8gb ram , 4790K
اکثرشون خیلی خوب اجرا میشن بغیر استرال چین که حداقل رو سیستم من خیلی جفتک میزد و افت فریم زیاد داشت که البته اونم از اول تا آخر کاملا قابل بازیه.
البته اینم بگم رمت کمه ۱۶ داشته باشی خیلی بهتره

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
اون که 2023 تاریخ خورده هنوزم تاریخ دقیق نداره چند ماه نیست 1 سال دیگس
قطعا یوزو بهتره گفتم که بالا این شبیه ساز کد نویسیش حرف نداره قطعا اون بازی هم بیاد سر یک ماه هماهنگش می کنن
حالا اون بازیم بذار بیاد از الان تو کفشی:D
فعلا با انحصاری های دیگش حال کن تا بیاد

After an announcement from Nintendo at the end of March, Breath of the Wild 2 is now expected to release in Spring 2023
دیگه چیزی نمونده
قثط همین Astral Chain

• Smile
Reactions: Persia Tech

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
لینک اخرین ورژن
کلید
ممنون از لطفت
فقط من الان متوجه شدم نسخه آخر باید حتما open GL 4.6 داشته باشه کارت گرافیک

مال من OPEN GL 4.4 داره باید از نسخه قدیمی نرم افزار استفاده کنم یا از نرم افزار دیگه ای استفاده کنم یا کلا راهی برای اجرای بازی های نینتندو روی PC ندارم ؟
(( الان که می خوام هر بازی رو اجرا کنم روی نرم افزار فقط علامت ماوس میاد به صورت دایره میاد میچرخه ولی بازی اجرا نمیشه ))

آخرین ویرایش:
  • Like

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
ممنون از لطفت
فقط من الان متوجه شدم نسخه آخر باید حتما open GL 4.6 داشته باشه کارت گرافیک

مال من OPEN GL 4.4 داره باید از نسخه قدیمی نرم افزار استفاده کنم یا از نرم افزار دیگه ای استفاده کنم یا کلا راهی برای اجرای بازی های نینتندو روی PC ندارم ؟
(( الان که می خوام هر بازی رو اجرا کنم روی نرم افزار فقط علامت ماوس میاد به صورت دایره میاد میچرخه ولی بازی اجرا نمیشه ))
کارتت چیه؟ اگه سیستمت خیلی ضعیف باشه خوب اصلا نمی تونه بازی ها رو درست اجرا کنه
می تونی بذاریش روی ولکان که بهترم بازی ها رو اجرا می کنه اگر ساپورت می کنه

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
کارتت چیه؟ اگه سیستمت خیلی ضعیف باشه خوب اصلا نمی تونه بازی ها رو درست اجرا کنه
می تونی بذاریش روی ولکان که بهترم بازی ها رو اجرا می کنه اگر ساپورت می کنه
ممنون رفیق که وقت میزاری برای پاسخ :Rose:

من کارت گرافیکم AMD HD 6850 هست که OPEN GL 4.4 داره اما قدرتش از حداقل قدرت پردازشی بازی های نینتندو سوییج بالاتره اما ولکان رو بعید میدونم اصلا داشته باشه( چون توی تنظیمات برنامه YUZU روش که میرم کادر قسمت پایینش خالیه )
CPU =i7 4770K و رم هم 16 گیگ DDR3 هست و هارد هم سامسونگ SSD (500G)
همه قطعات بجز کارت گرافیک خوب هستن

با این حساب نمیدونم راهی هست بشه بالاخره بازی ها رو اجرا کنم یا نه؟

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
ممنون رفیق که وقت میزاری برای پاسخ :Rose:

من کارت گرافیکم AMD HD 6850 هست که OPEN GL 4.4 داره اما قدرتش از حداقل قدرت پردازشی بازی های نینتندو سوییج بالاتره اما ولکان رو بعید میدونم اصلا داشته باشه( چون توی تنظیمات برنامه YUZU روش که میرم کادر قسمت پایینش خالیه )
CPU =i7 4770K و رم هم 16 گیگ DDR3 هست و هارد هم سامسونگ SSD (500G)
همه قطعات بجز کارت گرافیک خوب هستن

با این حساب نمیدونم راهی هست بشه بالاخره بازی ها رو اجرا کنم یا نه؟
شما بهتره یک کارت 3050 بخری یا اگر نمی خواید هزینه کنید RX580 8 بخرید یکم صبر کنید 580 می تونید با 4 5 تومن بخرید دست دوم

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,411
کسی DLC ماریوکارت تونسته نصب کنه؟ همین Booster pack
برا من ارور میده فک کنم فریم ور خاصی میخواد

سر یک ماه هماهنگش می کنن
متاسفانه تضمینی وجود نداره چون مثلا همون BotW هم روی یوزو به خوبی Cemu اجرا نمیشد و برای خیلی ها باگ داشت
یا مثلا Hyrule Warriors من دارم میرم قابل بازی هست اما خیلی مشکل داره

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238

متاسفانه تضمینی وجود نداره چون مثلا همون BotW هم روی یوزو به خوبی Cemu اجرا نمیشد و برای خیلی ها باگ داشت
یا مثلا Hyrule Warriors من دارم میرم قابل بازی هست اما خیلی مشکل داره
نه من همه ی دی ال سی هاش با اخرین اپدیت نصب کردم هیچ مشکلی نداره دقت کنید اخرین اپدیت لازم داره به ترتیب اپدیت هاش نصب کنید بعد دی ال سی ها
زلدا وقتی شبیه ساز قبلی عالی اجراش می کنه دلیلی نداشت روش کار کنن اما بازی HYRULE من بازی کردم هیچ مشکلی نداشت برام هر چند این سبک بازی دیگه سوپر منسوخ هست و بسیار حوصله سر بره
تضمینی نداره اما بازی های خوبش همیشه سریع هماهنگ می شه من که هر بازی که خواستم به راحتی روش بازی کردم فقط MARVEL 3 افت فریم زیادی داشت که درستش کردن با 3 گانه ماریو که اونم درتسش کردن هر چند 3 گانه همون بهترم که درست نمی کردن بدترین پورت سال باید بهش لقب داد نکردن یک دستی روش بکشن

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,411
HYRULE من بازی کردم هیچ مشکلی نداشت برام هر چند این سبک بازی دیگه سوپر منسوخ هست و بسیار حوصله سر بره
رو چه تنظیماتی گذاشته بودی که خوب اجرا میشد؟ در ضمن اون بازی خوبیه من وقتی واردش شدم گفتم چقد معمولی هست ولی یه دو ساعت زمان دادم بهش دیدم چیز خفنی درست کردن البته خب پالیش بودنش در حد Botw نیست طبیعتا

اخرین اپدیت لازم داره به ترتیب اپدیت هاش نصب کنید بعد دی ال سی ها
خب من آخرین آپدیتی که دیدم نصبه برام (2.0.0) توی بازی هم ترک های Booster pack اومده فقط موقعی روش میزنم میگه DLC بخر.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
رو چه تنظیماتی گذاشته بودی که خوب اجرا میشد؟ در ضمن اون بازی خوبیه من وقتی واردش شدم گفتم چقد معمولی هست ولی یه دو ساعت زمان دادم بهش دیدم چیز خفنی درست کردن البته خب پالیش بودنش در حد Botw نیست طبیعتا

خب من آخرین آپدیتی که دیدم نصبه برام (2.0.0) توی بازی هم ترک های Booster pack اومده فقط موقعی روش میزنم میگه DLC بخر.
خوب اون بازی کپی داینستی هست که 9 تا نسخه ازش اومده واریر اوراچی هم ازش چنتا اومده دیگه خیلی تکراریه این سبک شاید شما قبلا این عناوین بازی نکردی

ببین باید اپدیت ها با دی ای سی ها توی PROPERTIES خود بازی بیادش تیکش خورده باشه مت از ولکان استفاده می کنم با چنتا گزینه برای انویدیا هست که باعث می شه سرعت عالی بشه اگه کارتت AMD هست شاید به خاطر اون کند باشه کلا همه ی شبیه سازها با اینتل NVIDIA بهتر فریم می دن

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,411
خوب اون بازی کپی داینستی هست که 9 تا نسخه ازش اومده واریر اوراچی هم ازش چنتا اومده دیگه خیلی تکراریه این سبک شاید شما قبلا این عناوین بازی نکردی
آره تاحالا اصن ندیده بودم این مبارزه گروهی :D

حل شد.
باید Keys یوزو رو آپدیت میکردم.
با EmuSak زدم فورا درست شد

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر