YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
@Lordheadshot
من دیشب CTR دانلود کردم، بصورت دیفالت آوردم بالا، هیچ مشکل صدایی ندارم.
خیلی خوب همه چی اجرا میشه، با مود 60 فریم.
آخرین آپدیت خود بازی 1.0.15 هست اونو نصب کردی؟

آخرین ورژن Yuzu EA دانلود کن.
از اینجا بگیر، همشه آخرین ورژن میزاره، الان 2004 هست.
GitHub - Kryptuq/Yuzu-Early-Access-files: Yuzu EA's here
صفحه رو که باز کردی اون سمت راست نوشته Latest، همیشه چک کن و آخرین نسخه رو دانلود کن.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
این مشکل رو منم دارم، تیک 60 فریم رو از تنظیمات برداشتم و بازی رو 30 فریم روونه ولی بازم صداش مشکل داره
البته این زیاد برام مسئله ای نیست مشکل اصلیم فریز شدن بازیه، طوری که یه بازی 5 رانده رو نمیتونم کامل کنم و بازی فریز میشه و مجبور به ریستارتش میشم

سیستم:
core i3 7100
1050 ti
ram 16G

نبایذ فریز داشته باشید
من از اول هیچ فریز و کرشی با این بازی نداشتم

Lordheadshot

کاربر سایت
Aug 10, 2020
5
@Lordheadshot

صفحه رو که باز کردی اون سمت راست نوشته Latest، همیشه چک کن و آخرین نسخه رو دانلود کن.
دمت گرم تست میکنم بهت میگم

Lordheadshot

کاربر سایت
Aug 10, 2020
5
@Lordheadshot

عزیز میشه تنظیمات بهم بدی بازم لگ دارم و هیچی از تنظیماتش نمیفهمم

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
نمیدونم این شبیه ساز چقدر پیشرفت کرده، ولی چند ماه قبل Super Mario Odyssey رو دانلود کردم همش دراپ اف پی اس بود و صدا ها ناهماهنگ بود، امروز یک نسخه دیگه ای رو ازش دانلود گرم تقریبا مشکلات بازی به زیر صفر رسیده و صد در صد قابل بازی هستش

این زلداهای جدید رو هم دانلود کردم 17 فریم میدادن و سایه ها خیلی مشکل داشتن، امیدوارم تو اینده هم مثل شبیه ساز WII U پیشرفت زیادی کنند، الان من دارم The Legend of Zelda - Breath of the Wild رو 60 فریم 4K بازی میکنم واقعا اینقدر زیباست...
خیلی جالبه که این شبیه ساز بازی رو ده برابر نسخه سویچ بهتر نشون میده و بهتر فریم میده...

Attachments

• IMG_20210908_134607.jpg
    IMG_20210908_134607.jpg
    714.6 KB · مشاهده: 51

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
نمیدونم این شبیه ساز چقدر پیشرفت کرده، ولی چند ماه قبل Super Mario Odyssey رو دانلود کردم همش دراپ اف پی اس بود و صدا ها ناهماهنگ بود، امروز یک نسخه دیگه ای رو ازش دانلود گرم تقریبا مشکلات بازی به زیر صفر رسیده و صد در صد قابل بازی هستش

این زلداهای جدید رو هم دانلود کردم 17 فریم میدادن و سایه ها خیلی مشکل داشتن، امیدوارم تو اینده هم مثل شبیه ساز WII U پیشرفت زیادی کنند، الان من دارم The Legend of Zelda - Breath of the Wild رو 60 فریم 4K بازی میکنم واقعا اینقدر زیباست...
خیلی جالبه که این شبیه ساز بازی رو ده برابر نسخه سویچ بهتر نشون میده و بهتر فریم میده...

زلدا روی CEMU رو می‌شه به صورت یه بازی Native برای PC بهش نگاه کرد. از بس که خوب و روون اجرا می‌شه. جدای از این که کلاً Wii U سخت‎افزار خیلی ضعیف‌تری داره و امولیت کردنش راحت‌تره، خیلی‌ها شک دارن که کدنویس‌های CEMU به سورس کدهای Wii U دسترسی و دارن و بهمین دلیله که شبیه‌سازشون تا این حد بی‌نقصه و اُپن سورس هم نیست. در کل به نظرم CEMU حتی از دلفین هم روون‌تره. یه چیز عجیبه. تنها شبیه‌سازیه که وقتی بازی می‌کنم احساس می‌کنم بازی مخصوص خود PC طراحی شده. تقریباً تمام بازی‌های اصلی رو هم بدون نقص می‌شه رو یه سیستم معمولی اجرا کرد.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
خبر خوش اینکه متروید جدید نیومده با یوزو سازگاری کامل داره و گویا می شه بدون مشکل تا اخرش رفت

این شبیه ساز یک سور به همه ی شبیه سازها زده:D

GUEST_059236e4-e115-4825-8814-b67e2d5b1010

لینک دانلود بازی:
Download - Send.cm

لینک اخرین یوزو ارلی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر