YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
اقا چطوریه سازندش داره زلدا جدید با کرش راحت بازی می کنه برای من زلداش که صفحه سیاهه کرش هم فریمش خیلی بده ماریوشم خیلی لگ داره شیدر کشی هم براش پیدا نمی کنم 1 شخص پیگیر پیدا بشه ردیفش کنیم.

ببین این یارو خودش رو نمیدونم ولی تو سایتش بازی ها رو لیست کرده بود که از لحاظ کیفی چجوری اجرا میشن
مال ماریو اودیسه هنوز Bad نوشته بود روبروش
یه سری ها رو هم که کلا نوشته بود صرفا میاره بالا :D

من میگم، این شبیه سازه، تازه احتمالا آخرای دوره عمر سوییچ واقعا به بهره برداری برسه و نتیجه آدم حسابی بده

• Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ببین این یارو خودش رو نمیدونم ولی تو سایتش بازی ها رو لیست کرده بود که از لحاظ کیفی چجوری اجرا میشن
مال ماریو اودیسه هنوز Bad نوشته بود روبروش
یه سری ها رو هم که کلا نوشته بود صرفا میاره بالا :D

من میگم، این شبیه سازه، تازه احتمالا آخرای دوره عمر سوییچ واقعا به بهره برداری برسه و نتیجه آدم حسابی بده

نه من راحت ماریو دارم 60 فریم می گیرم mario ok هست سبزه 1 عده تا اخرشم رفتن فیلم هاش هست زلداشم الان فیکس کردم فقط دستم توی این بازی نمی شناسه باید 1 کاریش بکنم. arm هم great هست. اره فعلا که خیلی کار داره بعیده نینتندو هم بذاره الانا ردیفش کنه اما مشخصه که راحت می تونه ردیفش کنه.

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
شت درستش کردم باورم نمی شه داره 60 فریم ثابت اجرا می شه اگر از لگ هاش به خاطر نداشتن شیدر کش بگذریم خود بازی تقریبا روان بی مشکل اجرا می شه اولین باره شبیه ساز تا این حد جلو هست.
View attachment 119685
تنظیم خاصی انجام دادی؟
بازی تو پی سی من با 1070 و رایزن 1800 به شدت لگ داره(فریم از 3 تا 25-6 متغیره
صدا هم قطع و وصل میشه
ممنون می شم اگه راهنمایی کنی

• Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تنظیم خاصی انجام دادی؟
بازی تو پی سی من با 1070 و رایزن 1800 به شدت لگ داره(فریم از 3 تا 25-6 متغیره
صدا هم قطع و وصل میشه
ممنون می شم اگه راهنمایی کنی

برای شبیه سازها می دونم که اینتل خیلی بهتر عمل می کنه کلا سمت amd دیگه هیچ وقت نرید حتی الان که قیمت هاش عالی شده کلا thread optimazation اینل خیلی بهتره که برای گیم خوراکه برای رندر اینا برید سمت amd

برای صدا streght بزنید که صدا کش بیاد قطع نشه. بعدم بازی شیدر کش نداره هر چقدر بیشتر بازی کنید خودش کش می سازه براش باید یکم صبر کنید تا کش هاش بیاد تا گیر یا لگ نداشته باشه اما زلدا چون بازیش از بالا هست لگش خیلی کمتر از بقیه هست این کشه منه برای اوایل بازی فعلا ازش استفاده کنید. متاسفانه اپدیت های جدیدشم فریم بازی ها درش کم شده اما به جاش res بازی ها native شدن.
من کرش هم اجرا کردم 1 سری مراحلش صفحه سیاه هست هر چند برای بعضی ها این مشکل کمتر هست اما فریمش بین 20 تا 30 هست اینم بگم بازی کلا 30 فریم هست.
arms هم می شه 60 ثابت ازش گرفت و هیچ مشکلی نداره.

جهت اطلاع من 9900k دارم فرکانس 5 گیگاهرتز هر 8 هسته

Attachments

• 01006BB00C6F0000.rar
    1.1 MB · مشاهده: 42

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
برای شبیه سازها می دونم که اینتل خیلی بهتر عمل می کنه کلا سمت amd دیگه هیچ وقت نرید حتی الان که قیمت هاش عالی شده کلا thread optimazation اینل خیلی بهتره که برای گیم خوراکه برای رندر اینا برید سمت amd

برای صدا streght بزنید که صدا کش بیاد قطع نشه. بعدم بازی شیدر کش نداره هر چقدر بیشتر بازی کنید خودش کش می سازه براش باید یکم صبر کنید تا کش هاش بیاد تا گیر یا لگ نداشته باشه اما زلدا چون بازیش از بالا هست لگش خیلی کمتر از بقیه هست این کشه منه برای اوایل بازی فعلا ازش استفاده کنید. متاسفانه اپدیت های جدیدشم فریم بازی ها درش کم شده اما به جاش res بازی ها native شدن.
من کرش هم اجرا کردم 1 سری مراحلش صفحه سیاه هست هر چند برای بعضی ها این مشکل کمتر هست اما فریمش بین 20 تا 30 هست اینم بگم بازی کلا 30 فریم هست.
arms هم می شه 60 ثابت ازش گرفت و هیچ مشکلی نداره.

جهت اطلاع من 9900k دارم فرکانس 5 گیگاهرتز هر 8 هسته
البته جهت اطلاع بگم پردازنده های نسل جدید amd رو تمامی کسانی که امولاتور استفاده میکنند مخصوصا eta prime و bsod تایید کردند تا جایی حتی خود bsod پردازنده 8700k خودشو با 3700X AMD تعویض کرده

• Like
Reactions: Fratos

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
البته جهت اطلاع بگم پردازنده های نسل جدید amd رو تمامی کسانی که امولاتور استفاده میکنند مخصوصا eta prime و bsod تایید کردند تا جایی حتی خود bsod پردازنده 8700k خودشو با 3700X AMD تعویض کرده

حقیقت تا اخرین تست که همین قبلی بوده بازم با همین 8700 تستش کرده به هر حال اینتل فعلا در THREAD ها سر تره سرترم باقی می مونه تازه اینل 14 نانو هست AMD رفته 7 اینتل تازه می خواد سال دیگه بیاد 10 بعدم 7 اگر همین الان بیاد 7 که AMD باز نابود می شه فعلا داره باهاش بازی می کنه و این به نفع ما هست که قیمت ها داره شکسته می شه بلکه 1 حالیم به انویدیا بده اونم ارزون کنه اما همه ی حرفه ای ها یا اورکلاک بازها سرشونم بزنید سمت AMD نمی رن همین بهزاد اورکلاکر به من می گه مجانی هم بهم دادن قبول نکردم:D
لینک کلیدهها در سایت ها هست من زدم اینجا 9 مگه می گه سایزش زیاده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر