YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr

nintendo_switch_yuzu_pc.jpg

شاید هنگامی که عنوان این تاپیک را بخوانید، فکر کنید که امکان ندارد و این پست یک دروغ است. باید بگوییم که کاملا در اشتباه هستید. کنسول Nintendo Switch یکی از سه کنسول نسل هشتم گیمینگ است. این کنسول یک کنسول هیبرید است. یعنی هم میتوان به عنوان یک کنسول خانگی از آن استفاده کرد، هم به عنوان یک کنسول دستی یا Hanheld. همچنین این کنسول از یک چیپ Tegra ساخت شرکت Nvidia بهره مند است که قدرت نسبتا بالایی دارد که برای یک کنسول دستی ایده آل است.

اما این کنسول نیز از تب شبیه سازی در رایانه های شخصی در امان نماند. تب شبیه سازی که قدمتش بسیار زیاد است که نه تنها شبیه سازی دیگر دستگاه ها بر روی رایانه های شخصی، که حتی شبیه سازی سیستم عامل های همان دستاه بر روی یک دیگر نیز اهمیت بالایی دارد.

شبیه ساز Yuzu قرار است کنسول Nintendo Switch را بر روی رایانه های شخصی شبیه سازی کند. این شبیه ساز توسط تیم سازنده شبیه ساز Citra، که شبیه ساز دیگر کنسول دستی نینتندو یعنی Nintendo 3DS است، ساخته شده است.
این شبیه ساز هم اکنون در حال ساخت است. فعلا از این شبیه ساز تنها میتوان برای مصارف آموزشی مانند مهندسی معکوس این کنسول و اجرای برنامه ها و بازی های Homebrew استفاده شود. به گفته سازندگان این شبیه ساز فعلا قادر به اجرای بازی های بزرگ این کنسول نیست.

این شبیه ساز یک شبیه ساز متن باز یا Open Source است که زیر لایسنس GPLv2 است. شما میتوانید به سورس های این شبیه ساز که در زبان C++ نوشته شده اند دسترسی داشته باشید.

Yuzu Emulator Home Page
: yuzu · yuzu
Yuzu Emulator Wiki : Home · yuzu
Yuzu Emulator GitHub Page : GitHub - yuzu-emu/yuzu: Nintendo Switch Emulator

Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
خوب خبر های خوبی به گوش میرسه شبیه ساز برای اولین بار 3D رو رندر کرده زلدا رو قشنگ میشه تو منو هاش چرخ زد بایونتا 2 هم قابل بازی با یـ سری مشکلات گرافیکی ! پیشرفت این امولاتور خیلی شدید بوده تا الان و به زودی باید شاهد نسخه ی پایدارش باشیم .....

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من الان اومدم چند تا بازی xci اجرا کنم ولی برای همشون ارور زیر رو نشون میده. انگار یه چیزی تو مایه های keyfile میخواد. کسی راه حل مشکلو میدونه؟

viewer.php

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
من الان اومدم چند تا بازی xci اجرا کنم ولی برای همشون ارور زیر رو نشون میده. انگار یه چیزی تو مایه های keyfile میخواد. کسی راه حل مشکلو میدونه؟

viewer.php
شما روی RyujiNX هم امتحان کنن ببین باز مشکل داری یا نه
پ.ن : RyujiNX دست کمی از Yuzu نداره و پیشرفتش در حد yuzu بوده تا الان

• Like
Reactions: raya2

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
بازی Super Marion Odyssey به شکل کامل ار اول تا آخر بر روی این شبیه ساز قابل اجرا است. وجود باگ های جزئی ممکن است اما می‌توان گفت که این بازی، اولین بازی بزرگ کنسول سوییچ است که روی PC به شکل کامل اجرا می‌شود.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
بازی Super Marion Odyssey به شکل کامل ار اول تا آخر بر روی این شبیه ساز قابل اجرا است. وجود باگ های جزئی ممکن است اما می‌توان گفت که این بازی، اولین بازی بزرگ کنسول سوییچ است که روی PC به شکل کامل اجرا می‌شود.

پرفرمنسش واقعا عالیه ! خیلی کم مصرف میکنه !

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
کسی تونسته خود نرم افزارو اجرا کنی انگار یکسری نرم افزار بیس می خاد.من ماریو اودیسه فرمت xci دارم ولی خود شبیه ساز مشکل داره تو اینترنتم اموزش ویدیویی خوبی ندیدم ؟؟؟!!!!

• Like
Reactions: 235matin235

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master

viewer.php
اره این کی و اینا چیه خوب چرا تو سایتش نزاشته؟ برا من ارروو 0008d میدهد! نکنه هنوز آزمایش هست و برا افرادیه که پول دادند

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
ممنونم اینو دیدم ولی این میگه مموری اس دی 32 گیگ و فایل انتقال از سوییچ و اینا اگر این جوره که دیگه شبیه ساز نشد برامون.
در دنیای شبیه سازی "رسمی" پایرت کردن بازی ها غیر قانونی هست و کاربر موظف هست از بازی هایی که خودش خریداری کرده و به شکل اوریجینال تهیه کرده ROM تهیه کنه. شما با فرمت های عادی بازی ها که قابل دانلود هستند هم میتونین بازی رو اجرا کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر