YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
کلا ربطی نداره هر شیدری کشی برای 1 بازه از نسخه ها کار می کنه cmu هم این شکلیه اما قدیمیه همچنان می پرسه می ذاره استفاده کنی این اما نه
میدونم برای یه بازه ای هستش برای همینم سوال پرسیدم که میشه نیگر داشت یا نه مثل هون cmu که مثل این که فعلا نمیشه و ایمولاتور فعلا کار داره.اینم یه ویدو کوتاه گرفتم از ماریو 60 فریم که البته cpu رو 20 درصد و فقط از 4 هستش استفاده میکنه:
yuzu 265 _ SUPER MARIO ODYSSEY . 2020-05-26 11-14-27

• Like
Reactions: che-jaleb

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
میدونم برای یه بازه ای هستش برای همینم سوال پرسیدم که میشه نیگر داشت یا نه مثل هون cmu که مثل این که فعلا نمیشه و ایمولاتور فعلا کار داره.اینم یه ویدو کوتاه گرفتم از ماریو 60 فریم که البته cpu رو 20 درصد و فقط از 4 هستش استفاده میکنه:
yuzu 265 _ SUPER MARIO ODYSSEY . 2020-05-26 11-14-27

شما روی سوپر ماریو ادیسه مشکل صدا نداشتی ؟
من 60 فریم راحت میگیرم (حتی با یم هسته) ولی صدای خوبی ندارم

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
شما روی سوپر ماریو ادیسه مشکل صدا نداشتی ؟
من 60 فریم راحت میگیرم (حتی با یم هسته) ولی صدای خوبی ندارم
چه طور با یه هسته کار میکنید مگه ایمولاتور خودش رو چند هسته نیست؟؟؟یا نکنه منم رو یه هسته هستم؟؟؟نه مشکل صدا ندارم.البته تو کات سین ها یکم صدا کشیده میشه ولی داخل بازی صدا خوبه.
نسخه ایمولاتور من 265 هستش

آخرین ویرایش:

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
چه طور با یه هسته کار میکنید مگه ایمولاتور خودش رو چند هسته نیست؟؟؟یا نکنه منم رو یه هسته هستم؟؟؟نه مشکل صدا ندارم.البته تو کات سین ها یکم صدا کشیده میشه ولی داخل بازی صدا خوبه

نسخه معمولی تک هسته هست. و نسخه EA هم انتخاب داره مولتی یا تک.

صدا شما توی اول بازی که بروزر داره ماریو را میزنه اکی هست ؟
اونجا برای من قطع و وصل میشه.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
نسخه معمولی تک هسته هست. و نسخه EA هم انتخاب داره مولتی یا تک.

صدا شما توی اول بازی که بروزر داره ماریو را میزنه اکی هست ؟
اونجا برای من قطع و وصل میشه.
:)):)):)):)):))
تا حالا فکر میکردم چند هسته ای هست برازر رو بستم نرم افزارهای دیگه و فیلم گرفتن و ... رو هم بستم منم که تک هسته ای استفاده میکنم.چه خوب فریم میده با تک هسته.اونم که از کل توان هسته استفاده میکرد خیلی عالی میشد.برای منم اولش میاد بالا اسم بازی رو گفتنی اسم رو میکشه.نسخه ea پولیه؟هک شدش نیست؟

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
:)):)):)):)):))
تا حالا فکر میکردم چند هسته ای هست برازر رو بستم نرم افزارهای دیگه و فیلم گرفتن و ... رو هم بستم منم که تک هسته ای استفاده میکنم.چه خوب فریم میده با تک هسته.اونم که از کل توان هسته استفاده میکرد خیلی عالی میشد.برای منم اولش میاد بالا اسم بازی رو گفتنی اسم رو میکشه.نسخه ea پولیه؟هک شدش نیست؟

توی همین تاپیک لینک هست.

برای ماریو خیلی فرق نمیکنه تک هسته و چند هسته.

البته توی همون کات سین ها مخصوصا همون اول صداش قطع و وصل میشه.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
توی همین تاپیک لینک هست.

برای ماریو خیلی فرق نمیکنه تک هسته و چند هسته.

البته توی همون کات سین ها مخصوصا همون اول صداش قطع و وصل میشه.
من دانکی کونگ رو تست کردم کات سین صفحه مشکی میشه و موقع شروع بازی بازی دیگه اجرا نمیشه.سوپر ماریو بروس هم تو لانچ میمونه.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
هر نسخه شیدر کش مختص خودش رو داره هر چند نسخه دیگه به هم نمی خورن 518 تا 547 کیه بر فرض

خوب cpu خیلی مهمه amd ها که کلا توی همه ی شبیه سازها بدتر فریم می دن بارها هم گفتم گیمر باید اینتل بخره من با نسخه تک هسته ای هم ماریو راحت 4k 60 می گرفتم.
مطمئنی؟ من یه نسخه شیدرکش برای Astral Chain دارم که مدت‌هاست داره کار می‌کنه. ورژن رو هم عوض کردم و دوباره ریختم و کار می‌کرد.
روی CEMU هم یه شیدرکش داشتم که اونم از نسخه‌های اولیه دانلود کرده بودمش و الان با ۱.۱۷ هم تست کردم و کار می‌کرد.
این برای OpenGL‌بود. برای Vulkan هم که کلا شیدرکش‌ها Transferable نیستن.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مطمئنی؟ من یه نسخه شیدرکش برای Astral Chain دارم که مدت‌هاست داره کار می‌کنه. ورژن رو هم عوض کردم و دوباره ریختم و کار می‌کرد.
روی CEMU هم یه شیدرکش داشتم که اونم از نسخه‌های اولیه دانلود کرده بودمش و الان با ۱.۱۷ هم تست کردم و کار می‌کرد.
اره بستگی داره روی بازی کار کنن یا تغییرات داشته باشه می شه cemu هم 1 پیغام می ده شما حتما زدی از همون قبلی استفاده کن فقط 1 بار می پرسه.

• Like
Reactions: Paradise Lost

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
برای من ماریو اودیسه اجرا میشه شصت فریم ولی کراش اصلا
نمیدونم چه کنم دیگه
دوستانی که اجرا کردن بگن با کدوم ورژن و چه تنظیماتی موفق شدن

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم

سلام بر استکبار دونو^:)^ پرفعالیت شدی:D
==========================================
ASTRAL CHAIN
Xenoblade Chronicles 2
Bayonetta 2
Fire Emblem: Three Houses
The Legend of Zelda: Breath of the Wild

میگم من از کل بازی های سوئیچ فقط به این چند تا علاقه دارم میخواستم ببینم کسی تست کرده ببینه وضعیت اجراشون چطوره یا هنوز زوده براشون؟
همینطور یه حداقل مشخصات با نرم افزارهای مورد نیاز میدین که من ببینم با سیستمم میتونم اجراش کنم یا نه؟
ممنون

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,226
سلام بر استکبار دونو^:)^ پرفعالیت شدی:D
==========================================
ASTRAL CHAIN
Xenoblade Chronicles 2
Bayonetta 2
Fire Emblem: Three Houses
The Legend of Zelda: Breath of the Wild

میگم من از کل بازی های سوئیچ فقط به این چند تا علاقه دارم میخواستم ببینم کسی تست کرده ببینه وضعیت اجراشون چطوره یا هنوز زوده براشون؟
همینطور یه حداقل مشخصات با نرم افزارهای مورد نیاز میدین که من ببینم با سیستمم میتونم اجراش کنم یا نه؟
ممنون
برای زلدا و بیونتا 2 شبیه ساز WiiU خیلی بهتره و عالی اجراشون میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر