YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خیلی بیش از این خواهد تاره بازی شروع نشده
529 رو من دارم اپدیت هم گردم 3.5 گیگ نشد! %-(
کرش میکنه در استارت لامصب
من بعید می دونم بازی ها از 8 عسته فراتر برن تازه همه هسته ها که 100 نمی شن برای همین سری دکستاپ همیشه بهتر فریم می ده.

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
دوستانی که مشکل کرش دارن رو نسخه آخر

مشکل از اینه که تو این آپدیت مصرف رم چند برابر شده و مثلا SMO تا 25GB مصرف میکنه

راه چاره هم اینه که Pagefile رو بزرگتر کنید جوری که Pagefile+ram چیزی حدود 30 گیگ بشه... مشکل کرش با این کار حل میشه

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
بله فیلم اگر ببینید 60 سوپر استیبل هست تا اینجای بازی هم خودم رفتم.
من با ورژن 547 ارلی اکسس تست کردم
قبل اینکه به منو برسه کرش میکنه
مولتی کور هم زدم فایل 60fps هم ریختم
بازی هم آپدیته 1.0.5
فایل keys هم کپی شده
ولی بازم مشکل داره

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
تنظیماتش چه طوریاست؟
من ایمولاتور رو دان کردم بعد فایل های کی رو دان کردم ریختم سر جاشون همین.کار دیگه ای نیازه؟
من دانکی کونگ رو اجرا کردم تو منو 15 فریم بود ولی وارد بازی نشد.بعدش دیگه کلا اصلا بازی رو لود نمیکنه.سوپر ماریو رو هم اجرا کردم تو کات سین ها 10 فریمه تو بازی 15 فریم.رزولوشن هم 1280 هستش.سیستمم بدک نیست cpu من amd 9590 هستش گرافیک 980ti و رم هم 16

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
تنظیماتش چه طوریاست؟
من ایمولاتور رو دان کردم بعد فایل های کی رو دان کردم ریختم سر جاشون همین.کار دیگه ای نیازه؟
من دانکی کونگ رو اجرا کردم تو منو 15 فریم بود ولی وارد بازی نشد.بعدش دیگه کلا اصلا بازی رو لود نمیکنه.سوپر ماریو رو هم اجرا کردم تو کات سین ها 10 فریمه تو بازی 15 فریم.رزولوشن هم 1280 هستش.سیستمم بدک نیست cpu من amd 9590 هستش گرافیک 980ti و رم هم 16
والا تو یوتیوب همه کراشو اجرا میکنن به راحتی
من با ورژن رسمی رفتم تو بازی 15 فریمه
با ارلی اکسس که اصلا همون لودینگ اول کرش میکته و خارج میشه

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
والا تو یوتیوب همه کراشو اجرا میکنن به راحتی
من با ورژن رسمی رفتم تو بازی 15 فریمه
با ارلی اکسس که اصلا همون لودینگ اول کرش میکته و خارج میشه
ای بابا پس یه جایی یه تنظیمی هستش.مولتی کور , فایل 60fps رو از کجا باید انجام داد؟

آخرین ویرایش:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
جریان این نصب nand داخل ایمولاتور چیه؟؟؟چی رو و کجا نصب میکنه.من کلی کلنجار رفتم بالاخره سوپر ماریو 30 فریم میگیرم از 4 هسته استفاده میکنه اونم 20 درصد گرافیک رو هم 20 درصد و رم هم 5-6 گیگ مصرف میکنه

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شیدر کش ها رو ایمولاتور موقع اجرا پاک میکنه.باید چیکار کرد؟

هر نسخه شیدر کش مختص خودش رو داره هر چند نسخه دیگه به هم نمی خورن 518 تا 547 کیه بر فرض

خوب cpu خیلی مهمه amd ها که کلا توی همه ی شبیه سازها بدتر فریم می دن بارها هم گفتم گیمر باید اینتل بخره من با نسخه تک هسته ای هم ماریو راحت 4k 60 می گرفتم.

• Like
Reactions: need to fight

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
هر نسخه شیدر کش مختص خودش رو داره هر چند نسخه دیگه به هم نمی خورن 518 تا 547 کیه بر فرض

خوب cpu خیلی مهمه amd ها که کلا توی همه ی شبیه سازها بدتر فریم می دن بارها هم گفتم گیمر باید اینتل بخره من با نسخه تک هسته ای هم ماریو راحت 4k 60 می گرفتم.
یکم بازی کردم شیدر ها نوشته شد 60 فریم میده برا همین دمبال شیدرم که کلا 60 بگیرم.تو شبیه ساز pcsx که amd به خاطر فرکانس بالا بهتر بود چون فرکانس های پردازنده های amd معمولا بالان.اون زمانم که این cpu رو گرفتم خدایی چیزی جلو دارش نبود .حساب کن 8 سال پیش این سی پی یو رو زد البته اینتل xeon یه مدلش قوی تر از این بود که 4 برابر این قیمت داشت.ولی همین الان تو gta v عالی جواب میده حتی تو یوتیوب مقایسه کردن برای کارت 1080 ti هم حتی گلوگاه نمیشه.البته کلا من برای بازی نگرفتم من برای رندر تو مایا و مکس گرفتم.الان من از کجا شیدر بگیرم؟من نسخه ای که تو شاتل گذاشته بودن رو دانلود کردم شیدری هم که گرفتم عددهاش یکی بود ولی پاک شد.

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
یکم بازی کردم شیدر ها نوشته شد 60 فریم میده برا همین دمبال شیدرم که کلا 60 بگیرم.تو شبیه ساز pcsx که amd به خاطر فرکانس بالا بهتر بود چون فرکانس های پردازنده های amd معمولا بالان.اون زمانم که این cpu رو گرفتم خدایی چیزی جلو دارش نبود .حساب کن 8 سال پیش این سی پی یو رو زد البته اینتل xeon یه مدلش قوی تر از این بود که 4 برابر این قیمت داشت.ولی همین الان تو gta v عالی جواب میده حتی تو یوتیوب مقایسه کردن برای کارت 1080 ti هم حتی گلوگاه نمیشه.البته کلا من برای بازی نگرفتم من برای رندر تو مایا و مکس گرفتم.الان من از کجا شیدر بگیرم؟من نسخه ای که تو شاتل گذاشته بودن رو دانلود کردم شیدری هم که گرفتم عددهاش یکی بود ولی پاک شد.
شما کراشو تست کردی؟
کدوم ورژنو داری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر