YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
امیدوارم برا pc زودتر بیاد.

می تونید shader cashe بازی رو آپلود کنید؟

طبق شایعه جدید نهایت تا 2 ماه اینده میاد گرافیک سوییچش خیلی افت کرده pc بیاد 60 فریمم می شه ارزش صبر کردن داره این بازی شیدر کش نداره یا من نتونستم پیدا کنم فعلا شیدر کش هاش خیلی کمن چون نسخه های جدیدم دیگه نمی شناسن صبر می کنن تا به 1 جایی خوبی برسه بعد بدن.
فعلا crash nitro kart که هیچ کس نمی دونه وجود داره با شبیه ساز ps2 یا دلفین بزنید تا اینم بیاد.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
یک خبر فوق العاده
yuzu در آپدیت عمومی بعدی از مولتی کور پشتیبانی میکنه.
یعنی با یک سی پی ی. متوسط هم میتونید فریم کامل بگیرید.

توی تستی که من دیدم با i5-4690 و گرافیک 1060gtx همه بازیهای سازگار با بیشترین فریم اجرا می شدند.

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
604
نام
احمد رضا
کاش حالا که یک آپدیت درست و حسابی اومده یکی بیاد کامل از اول تمام مراحل اجرا، سایت دانلود بازی، نحوه کپی و ... رو توضیح بده.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یعنی سرعت پیشرفت این شبیه ساز قشنگ منو یاد شبیه ساز فوق العاده دلفین می ندازه.
بازی های CRASH CTR با LUIGI 3 هم با نرخ فریم 60 ثابت تقریبا البته قابل اجرا شدن SPLATOON 2 هم تقریبا قابل بازی شده SUPER SMASH هم 30 ثابت اجرا می شه باید افرین گفت به برنامه نویس های این شبیه ساز که با C++ چه می کنن من خودم C++ که درس می دم این برنامه هم مثال می زنم چون C++ جز معدود درس هایی دانشگاهی که به روز هست.

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
Yuzu Early Access 524

برای 2 روز پیش

نسخه پولی همراه با پشتیبانی از مولتی کور خودم دانلود و استفاده دارم میکنم
برید حالش رو ببرید

Download Yuzu Early Access 524

این هم
prod.keys

Download prod keys

این هم
title.keys
Download title keys

فقط کلی تبلیغات داره تا بتونید دانلود کنید و چند بار صحفه باز میشه تا بتونید دانلودش کنید

اگر کسی حوصله اش رو داشت جای دیگه لینک ها رو کپی کنه

--------------------------------------------------------------------------------------
راهنمای نصب و اجراش هم در لینک زیر هست
حتما اون دو تا فایل Keys در بالا و همچنین فریم ور سویچ رو دانلود کنید تا بازیها درست اجرا بشن

https://github.com/PrincessAkira/road-to-yuzu-without-switch#files

دانلود فریمور سویچ
switch-firmware – Google Drive

بر روی witch-firmware‏s در بالای صحفه راست کلیک کنید بر روی منوی باز شده گزینه بارگیری رو کلیک کنید تا دانلود بشه

آخرین ویرایش:

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
یک خبر فوق العاده
yuzu در آپدیت عمومی بعدی از مولتی کور پشتیبانی میکنه.
یعنی با یک سی پی ی. متوسط هم میتونید فریم کامل بگیرید.
پشتیبانی از مالتی-کور چیزی نیستش که با یک آپدیت اضافه بشه، نیاز به اصلاح کدها از پایه داره، باید کل برنامه از اول نوشته بشه. اگه این فیچر با یه آپدیت اضافه شده باشه، روش حساب نکنید، عمیق نیست و کارایی خاصی نخواهد داشت.

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
Yuzu Early Access 524

برای 2 روز پیش

نسخه پولی همراه با پشتیبانی از مولتی کور خودم دانلود و استفاده دارم میکنم
برید حالش رو ببرید

Download Yuzu Early Access 524

این هم
prod.keys

Download prod keys

این هم
title.keys
Download title keys

فقط کلی تبلیغات داره تا بتونید دانلود کنید و چند بار صحفه باز میشه تا بتونید دانلودش کنید

اگر کسی حوصله اش رو داشت جای دیگه لینک ها رو کپی کنه

--------------------------------------------------------------------------------------
راهنمای نصب و اجراش هم در لینک زیر هست
حتما اون دو تا فایل Keys در بالا و همچنین فریم ور سویچ رو دانلود کنید تا بازیها درست اجرا بشن

https://github.com/PrincessAkira/road-to-yuzu-without-switch#files

دانلود فریمور سویچ
switch-firmware – Google Drive

بر روی witch-firmware‏s در بالای صحفه راست کلیک کنید بر روی منوی باز شده گزینه بارگیری رو کلیک کنید تا دانلود بشه
این که توی سایت خودش لینکهای دانلودش هست. مگه لینکهاش مشکلی داره؟ کار نمیکنه؟

• Like
Reactions: che-jaleb

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
پشتیبانی از مالتی-کور چیزی نیستش که با یک آپدیت اضافه بشه، نیاز به اصلاح کدها از پایه داره، باید کل برنامه از اول نوشته بشه. اگه این فیچر با یه آپدیت اضافه شده باشه، روش حساب نکنید، عمیق نیست و کارایی خاصی نخواهد داشت.
متوجه نمیشم چه طور نمیشه با یه آپدیت اضافه‌اش کنن؟:D الان اضافه کردن و شده. همون طور که CEMU هم این قابلیت بهش اضافه شده.
به گفته خودشون تحقیق و توسعه و پیاده سازی این قابلیت حدود یک سال طول کشیده و نتیجه‌اش شده این.
و البته بهبود کارایی ملموسی داره.
یوزو یه نسخه ویژه برای حامیان مالی داره که اسمش Early Access ـه و قابلیت‌های جدید اول روی اون میاد و بعد یه مدت به صورت عمومی منتشر میشه. البته نمی‌دونم اختلاف زمانیش چه قدره.
الان هم ورژن 529 EA موجوده.

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
کدها از پایه اصلاح شدن
اینجا تو سایت Yuzu خودشون کامل توضیح دادن
New Feature Release - Prometheus · yuzu

خیر این نسخه موجود نیست در سایت و پولی هست همونطور که m.a.t گفت

تفاوت اخرین نسخه رسمی در سایت و نسخه پولی Early Access

Attachments

• yuzu.jpg
    yuzu.jpg
    76.2 KB · مشاهده: 23

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
متوجه نمیشم چه طور نمیشه با یه آپدیت اضافه‌اش کنن؟:D الان اضافه کردن و شده. همون طور که CEMU هم این قابلیت بهش اضافه شده.
به گفته خودشون تحقیق و توسعه و پیاده سازی این قابلیت حدود یک سال طول کشیده و نتیجه‌اش شده این.
و البته بهبود کارایی ملموسی داره.
همانطور که دوستمان هم گفت، برنامه رو از اول کد نویسی کردن و توی سایتش هم به این موضوع اشاره کرده، حالا به اسم آپدیت ریلیزش کردن ولی در واقع کدها از اول بازنویسی شده.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
همانطور که دوستمان هم گفت، برنامه رو از اول کد نویسی کردن و توی سایتش هم به این موضوع اشاره کرده، حالا به اسم آپدیت ریلیزش کردن ولی در واقع کدها از اول بازنویسی شده.
کدها بازنویسی شده یعنی چی؟ یعنی کل برنامه رو از اول نوشتن یا یه ماژولی رو؟ کل کد شبیه ساز روی گیت‌هابشون هست و کامیت مربوط به این هم هست.

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
کدها بازنویسی شده یعنی چی؟ یعنی کل برنامه رو از اول نوشتن یا یه ماژولی رو؟ کل کد شبیه ساز روی گیت‌هابشون هست و کامیت مربوط به این هم هست.
من برنامه نویس نیستم که جزئیاتشو بدونم ولی خود برنامه نویسها میگن اضافه شدنِ پشتیبانی از مالتی کور نیاز به اصلاحات بنیادین داره و با یه پچ یا آپدیت معمولی انجام نمیشه. در ضمن کد هایی که پروسه رو میبره روی چند هسته، کد های سنگین و پیچیده ای هست، نوشتنش کار هر کسی نیست. این مطلب رو توی انجمن pcsx2 خونده بودم.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من برنامه نویس نیستم که جزئیاتشو بدونم ولی خود برنامه نویسها میگن اضافه شدنِ پشتیبانی از مالتی کور نیاز به اصلاحات بنیادین داره و با یه پچ یا آپدیت معمولی انجام نمیشه. در ضمن کد هایی که پروسه رو میبره روی چند هسته، کد های سنگین و پیچیده ای هست، نوشتنش کار هر کسی نیست. این مطلب رو توی انجمن pcsx2 خونده بودم.

بله و برنامه نویس های YUZU مشابه اب خوردن(البته قطعا سرویس شدن) بهش اضافه ش کردن بدجوری خوب کار می کنه حتی مشابه CEMU باعث فریز بعضی از بازی ها هم نمی شه با اینکه اول راهم هست.
دیگه الان شبیه ساز به جایی رسیده که برید باهاش عشق کنید من کرش 2 ساعتی بازی کردم 4K تقریبا 60 ثابت خیلیم حال داد نسخه PS4 دارن 30 فریم می رن بعد ما 60 می زنیم:D
استفاده از MULTI CORE باعث می شه شیدر کش ها هم سریع تر ساخته بشن و لگ کلی هم کاهش پیدا کنه.
در حال حاضر همه ی بازی های انحصاریش به جز SPLATOON قابل بازی تا اخرش هستن بدون مشکل اساسی البته همچنا سیستم قوی لازم داره اگه نخواید افت فریم یا رز NATIVE بازی کنید.
خلاصه که داستان دلفین تکرار شده و جایی که دستگاه کاملا زنده هست و اوج فروشش شبیه سازش قابلیت اجرای کلی از بازی هاش پیدا کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر