YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
خب دیشب xenoblade 3 دانلود و برای تست حدود 20 دقیقه ای بازی کردم.
با ولکان نمیشه اجرا کرد و کرش میکنه.
اما با opengl با رزولوشن بالا و فریم بالای 30 میشه بازی کرد و فقط کمی استاتر پیش میاد.

کاملا قابل بازی هست.
تا یوزو ورژن جدیدتر بده و سوییچ کنیم روی ولکان.
مود 60 فریم هم بدن که دیگه چه شود.

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
خب پس 100 درصد ورژن فریموری که نصب داری زیر 12 هست.

ببین برای اجرای بازیها روی Yuzu شما به غیر از خود Yuzu به 2تا فایل سیستمی هم نیاز داری:
فایل prod.keys
و فریمور که همون سیستم عامل سوییچ هست و الان آخرین نسخش 14.1.2 هست.

برای دانلود این 2تا هم میتونی از برنامه EmuSAK استفاده کنی ، خودش دانلود و تو پوشه مورد نظر کپی پیست میکنه.
این برنامه برای شبیه ساز Ryujinx هم کار میکنه.

برای آخرین نسخه Yuzu هم که بالاتر @NHM لینکش رو گذاشت ، هرچند روز سر بزن و جدیدترین نسخه رو دانلود کن.
GitHub - Kryptuq/Yuzu-Early-Access-files: Yuzu EA's here
=====
تامااام
ایولا
بعد آپدیت فریمور با همون بیلد 990 یوزو بازی دیتکت شد پس یعنی فایل رام من مشکل نداشت و مشکل همون فریمور بود مرسی
ولی بعد اجرا صفحه سیاه می مونه همونطور

آخرین ویرایش:

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
خب دیشب xenoblade 3 دانلود و برای تست حدود 20 دقیقه ای بازی کردم.
با ولکان نمیشه اجرا کرد و کرش میکنه.
اما با opengl با رزولوشن بالا و فریم بالای 30 میشه بازی کرد و فقط کمی استاتر پیش میاد.

کاملا قابل بازی هست.
تا یوزو ورژن جدیدتر بده و سوییچ کنیم روی ولکان.
مود 60 فریم هم بدن که دیگه چه شود.

من دارم دانلود می کنم فقط نمی دونم چجوریاست که توی بخش Compatibility بازی ها یک چیزی می زنه بعضی اوقات تجربه گیمرها یک چیز دیگه میگه yuzu یا برخی شبیه سازهای دیگه میگن فقط intro هست ولی ملت میگن بازی کردن و تامام (توی یوتیوب کلی مثال دیگه هم هست) فکر کنم احتمالا سیستم ها فرق داره ! درباره xenoblade 3 هم فعلا چیزی در سایت yuzu ثبت نشده که چجوریاست !

تامااام
ایولا
بعد آپدیت فریمور با همون بیلد 990 یوزو بازی دیتکت شد پس یعنی فایل رام من مشکل نداشت و مشکل همون فریمور بود مرسی
ولی بعد اجرا صفحه سیاه می مونه همونطور

آخرین نسخه ارلی اکسس رو نصب کن حله :D فقط مشکل بعدی این هست که برخی نواحی تو بازی زرد هست فکر کنم باید واستیم برای آپدیتی چیزی بلکه بدند

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
من صبح با فریمور قدیمی و یوزو قدیمی نتونستم اجرا کنم ولی دیگه دل رو زدیم به دریا سیستم عامل رو 10 کردم رفت وارد بازی شد ولی تا الان دو بار منو بدون هیچ پیغامی چیزی انداخته بیرون در واقع برنامه یوزو کلا بسته میشه بدون هیچ پیغامی

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
من صبح با فریمور قدیمی و یوزو قدیمی نتونستم اجرا کنم ولی دیگه دل رو زدیم به دریا سیستم عامل رو 10 کردم رفت وارد بازی شد ولی تا الان دو بار منو بدون هیچ پیغامی چیزی انداخته بیرون در واقع برنامه یوزو کلا بسته میشه بدون هیچ پیغامی
تو اون درایوی که یوزو نصب هست، به virtual memmory حداقل 10 گیگ بده.
تو یوتوب سرچ کن کار آسونیه.

• Like
Reactions: Faruk

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
تو اون درایوی که یوزو نصب هست، به virtual memmory حداقل 10 گیگ بده.
تو یوتوب سرچ کن کار آسونیه.
حل شد توی تنظیمات بجای OpenGL رفته بود روی وولکان که فکر کنم اون برنامه EMUsak باعث شده بود که درستش کردم حله مشکلی نداشت رفتم فایت هم زدم
والا برا من فایر امبلم باز کلاسیک این 3 محصول اخیر که توسط تکمو کوئی توسعه داده شده اسباب خنده شده
نمی دونم ولی شاید بهتر بود از همون نسخه واریورز که تکمو کوئی وارد عرصه شد کلا اتیکت فایر امبلم رو برمیداشتند فایر امبلم توی اون 27 سال عمرش یعنی ار سال 1990 تا 2017 کلا یه سبک مشخص داشت تاکتیکال RPG و المان های استراتژیک الان بازی یه بازی هک ان اسلش با الماه های RPG شده سبکش البته شایدم اینا از آزادی اینو میخوان دی: شاید ملت الان دوس دارن فایر امبلم به همین شکل باشه ولی خب کلا کنفیکون شد سبک استاندارد همیشگیش
ولی خب سرگرم کننده اس
مرسی از راهنمایی های دوستان که در نهایت تونستم بعد نزدیک یک ماه بازی رو اجرا کنم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
آخرین ورژن عادی یوزو چی هست؟ اون بالا چه عددی زده ینی؟
مال من 1056 هست مطمئن نیستم آپدیت باشه
احتمالا ورژن اصلی رو نصب داری.
اون رو بنداز دور و پاکش کن ، ورژنهای بروز Early Access دانلود کن.
از لینک Github پست آخر صفحه قبل همیشه آخرین نسخه رو دانلود کن.

• Like
Reactions: Persia Tech and NHM

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
احتمالا ورژن اصلی رو نصب داری.
اون رو بنداز دور و پاکش کن ، ورژنهای بروز Early Access دانلود کن.
از لینک Github پست آخر صفحه قبل همیشه آخرین نسخه رو دانلود کن.
ارلی اکسس که دارم میخوام ورژن اصلی هم داشته باشم که استیبل تره (هست واقعا؟!)
اینا ام انقد طولش میدن تو اضافه کردن ویژگی ها که ملت برن ارلی اکسس بخرن
مثلا بخش کمپین اسمش الان دوماهه درست شده تو ارلی اکسس ولی نمیارنش رو اصلی
یا خیلی بازیهای دیگه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
ارلی اکسس که دارم میخوام ورژن اصلی هم داشته باشم که استیبل تره (هست واقعا؟!)
اینا ام انقد طولش میدن تو اضافه کردن ویژگی ها که ملت برن ارلی اکسس بخرن
مثلا بخش کمپین اسمش الان دوماهه درست شده تو ارلی اکسس ولی نمیارنش رو اصلی
یا خیلی بازیهای دیگه
نه بابا کسی از اون استفاده نمیکنه ، تو ویژگیهای جدیدی که میاد همیشه عقبتر هست و همونطور که گفتی چندماه طول میکشه تا با نسخه های بروز همسان بشه.
دیگه وقتی اینطوری دارن بروزش میکنن که بازیهارو روز عرضه (حتی قبل عرضه :p) میشه بازی کرد، حق هم دارن که ساپورت بشن.

• Like
Reactions: NHM

GHOST2012

کاربر سایت
Jul 23, 2014
162
نام
مجید نصر اصفهانی

noorihamid99

سلام ببخشید دیر جواب میدم چون دوستان گفتند توی این تاپیک بگم اومدم اینجا
برای دسته من خودم رفتم و تمامی دکمه ها رو تنظیم کردم و بدون هیچ مشکلی بازی کردم به صورت پیش فرض دکمه هارو شناسایی نمی کنه.

Dark_Souls

والا من اجرا کردم خیلی هم عالی اجرا شدم فقط باید بازی رو روی opengl اجرا کنی روی vulcann به خاطر مشکلات کش شیدر بازی یا کرش میکنه یا اجرا نمیشه.
من الان دارم از نسخه 2882 استفاده میکنم بدون هیچ مشکلی بازی ها اجرا میشه.
امشب هم بازی Fire Emblem Warriors Three Hopes رو اجرا کردم که اصلا به صورت فوق العاده ای بدون نصب هیچ مادی بازی به صورت 60 فریم اجرا شد. بازی توی کات سین ها 30 فریم میشه ولی داخل بازی تماما 60 فریم هست.
اینم عکس از لیست بازیهایی که الان دارم اجرا میکنم.
در ضمن توی شبیه ساز ryujinx متاسفانه بازی نه روی vulkan و نه روی opengl اجرا نمیشه صفحه لودینگ بازی میاد و روی این صفحه میمونه.
yuzu.png

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
در ضمن توی شبیه ساز ryujinx متاسفانه بازی نه روی vulkan و نه روی opengl اجرا نمیشه صفحه لودینگ بازی میاد و روی این صفحه میمونه.
View attachment 266776
برای اجرا در Riyujinx از قسمت File برو به فولدر بازی و اجراش کن.

GHOST2012

کاربر سایت
Jul 23, 2014
162
نام
مجید نصر اصفهانی
برای اجرا در Riyujinx از قسمت File برو به فولدر بازی و اجراش کن.
اینکار رو کردم لودینگ رد شد و وارد منو بازی شد ولی بعد از اینکه new game رو انتخاب میکنم دوباره روی صفحه لودینگ میمونه و رد نمیشه.
اینم بگم که شبیه ساز فیریز نمی کنه و 30 فریم رو هم نشون میده فقط همین جوری اینجا گیر میکنه.
بعد یه سوال الان چه فرقی بین اینکه فایل رو مستقیم اجرا کنم یا اینکه از توی لیست اجرا کنم هست؟ این مشکل خود شبیه ساز هست که بازی رو از طریق انتخاب اجرا میکنه ولی از توی لیست نه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
بعد یه سوال الان چه فرقی بین اینکه فایل رو مستقیم اجرا کنم یا اینکه از توی لیست اجرا کنم هست؟ این مشکل خود شبیه ساز هست که بازی رو از طریق انتخاب اجرا میکنه ولی از توی لیست نه
آره مشکل از خودش هست.
به درایوی که برنامه درش نصب هست Vram حداقل 10 گیگ اختصاص دادی؟

GHOST2012

کاربر سایت
Jul 23, 2014
162
نام
مجید نصر اصفهانی
آره مشکل از خودش هست.
به درایوی که برنامه درش نصب هست Vram حداقل 10 گیگ اختصاص دادی؟
نه اختصاص ندادم چون مشکلی توی اجرای هیچ کدوم از بازی ها تا حالا نداشتم و نرم افزار ها هم کرش نمیکنه برای همین دست بهش نزدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر