YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
بچه ها اپدیت 1.4.0 بازی luigi برای شما هم باعث کرش و افت فریم شدید می شه؟ من بدون اپدیت راحت 58 فریم ثابت می گیرم هیچ مشکلیم بازی نداره اما با اپدیتش بازی خراب می شه متاسفانه اپدیتش خیلی به درد بخوره

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
بچه ها اپدیت 1.4.0 بازی luigi برای شما هم باعث کرش و افت فریم شدید می شه؟ من بدون اپدیت راحت 58 فریم ثابت می گیرم هیچ مشکلیم بازی نداره اما با اپدیتش بازی خراب می شه متاسفانه اپدیتش خیلی به درد بخوره
مشکل پیدا کردم مربوط به سیستم فایل های خود شبیه ساز بود که در درایو سی ساخته می شه با یک نسخه سالم جایگزین کردم درست شد

• Like
Reactions: Z-fan

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
سلام دوستان من دیروز از romslab فایل nsp بازی فایر امبلم رو دانلود کردم
قبلا هم برای بازی دیگه ای دانلود کرده بودم که دیکریپت نبود ولی به کمک ابزار دیکریپتر این کار رو انجام داده بودم
ولی الان هر کاری می کنم ابزار دیکریپتر عمل نمی کنه می گم نکنه فایل 14 گیگابایتی که دانلود کردم اصلا فیک باشه؟
یه کمکی می کنید که مشکل کارم کجاس؟

یه مشکل اساسی وجود داره ابزار های دیکریپت اوکی هستند سایر رام ها رو دیکریپت می کنن ولی این رو نه
متاسفانه تنها جایی که توی نت فایل بازی رو روی هاست قوی آپلود کردن همین رامزلب بود که اینطوری از آب در اومد فایلش وگرنه سایت
https://nsw2u.in/fire-emblem-warriors-three-hopes-switch-nsp
قشنگ فایل های بازی رو بصورت دیکریپت گذاشته ولی روی هاست های رایگان آپلود شده که فیلترن و سرعت دانلود پایینی دارن هفته هاست که بازی جدید فایر امبلم ریلیز شده ولی ما فقط نگاه

آخرین ویرایش:
  • Like

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
سلام دوستان من دیروز از romslab فایل nsp بازی فایر امبلم رو دانلود کردم
قبلا هم برای بازی دیگه ای دانلود کرده بودم که دیکریپت نبود ولی به کمک ابزار دیکریپتر این کار رو انجام داده بودم
ولی الان هر کاری می کنم ابزار دیکریپتر عمل نمی کنه می گم نکنه فایل 14 گیگابایتی که دانلود کردم اصلا فیک باشه؟
یه کمکی می کنید که مشکل کارم کجاس؟

یه مشکل اساسی وجود داره ابزار های دیکریپت اوکی هستند سایر رام ها رو دیکریپت می کنن ولی این رو نه
متاسفانه تنها جایی که توی نت فایل بازی رو روی هاست قوی آپلود کردن همین رامزلب بود که اینطوری از آب در اومد فایلش وگرنه سایت
قشنگ فایل های بازی رو بصورت دیکریپت گذاشته ولی روی هاست های رایگان آپلود شده که فیلترن و سرعت دانلود پایینی دارن هفته هاست که بازی جدید فایر امبلم ریلیز شده ولی ما فقط نگاه
بستگی داره اگر فایل کراپتد شده باشه اره باید از اول دانلود کنید
حالا 2 حالت داره یا نت ناپایدار باعثش شده یا کلا سورس مشکل داره پیشنهادم اینکه از جایی دیگه ای دانلود کنید یا یک سورس دیگه
یک راه حلم هست که با وین رر بیاد کل فایل ها رو فیکس کنید ببینید درست می شه

بچه ها راستی برای لوییجی 3 مد 120 فریم هم اومده که فقط روی اپدیت اخریم 1.4.0 کار می کنه برای کسایی که سیستم خوبی دارن و همچنین مانیتور ریفرش ریت بالا دارن توصیه می شه سرعت بازی هم زیاد نمی شه

• Like
Reactions: Z-fan and Faruk

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
بستگی داره اگر فایل کراپتد شده باشه اره باید از اول دانلود کنید
حالا 2 حالت داره یا نت ناپایدار باعثش شده یا کلا سورس مشکل داره پیشنهادم اینکه از جایی دیگه ای دانلود کنید یا یک سورس دیگه
یک راه حلم هست که با وین رر بیاد کل فایل ها رو فیکس کنید ببینید درست می شه

بچه ها راستی برای لوییجی 3 مد 120 فریم هم اومده که فقط روی اپدیت اخریم 1.4.0 کار می کنه برای کسایی که سیستم خوبی دارن و همچنین مانیتور ریفرش ریت بالا دارن توصیه می شه سرعت بازی هم زیاد نمی شه
موضوع کراپت شدن حین دانلود تقریبا منفیه چون ذاتا فایلی که دانلود کردم RAR بود و موقع اکسترکت شدن بدون هیچگونه خطایی اکسترکت شد فایل پس اینکه در زمان دانلود مشکل براش پیش اومده باشه منتفیه
کراپت بودنش می تونه از خود فایل اصلی باشه یا اینکه اصلا اونطور که باید دامپ بشه درست دامپ نکرده فردی که اینکارو کرده و فایل خروجیش یا کراپت شده و یا اینکه با ابزارهای رایجی که کارشون دیکریپت کردن این جور رام ها هست با این رام سازگار نیستد هرچقدرم جسنجو کردم جایی رو پیدا نکردم که در این مورد بحث کنن در زمان دیکریپت Error خاصی میده
error.png

• Like

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
میشه توضیح بفرمایید چطور حل شد ؟ منم مشکل دارم
اره پدرم دراومد تا فهمیدم شما نسخه فیتگریلش بگیرید با اون بازی کنید یک انتشار جدید چند روز پیش داشته
اما اگر اصرار دارید روی نسخه اصلی خودتون درستش کنید فایل های فیتگریل با مال خودتون جایگزین کنید درست می شه
دقیقش می شه سیستم فایل ها باید اونا رو جایگزین کنید اگر سختتونه همش جایگزین کنید دی ال سی هم جدا نصب کنید یا نصب شدش هم توی فایل فیت هست هم نصب شدش هست هم نشدش
شاید با نصب فریمور اخری هم درست بشه اما من بدون فریمور اجراش می کنم چون الکی 2 گیگ فضای سی می گیره اما حدسم اینه با اونم درست بشه

• Like
Reactions: Z-fan and mahdysh

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224

Yuzu Switch Emulator Update Improves Audio Accuracy, Fixes Fire Emblem Warriors: Three Hopes​

- Use TSC clock rate from CPUID when available [#8543] * Slightly improve timing and booting time.
- Update some services to 14.0.0+. [#8544]
- Update SDL to pre-release 2.23.1. [#8525]
- Add TS to PTM services and stub nifm GetInternetConnectionStatus.

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
صرفا برای Three Hopes آپدیت داده یوزو جالبه
فقط مشکل اینجاس من هنوز موفق به دانلود رام این بازی نشدم هیج جایی که لینک مستقیم باشه نذاشته لینکهای غیر مستقیم قابللیت ریزیوم ندارن این باعث میشه وقتی اینترنت قطع میشه فایل از اول دانلود بشه حجمشم خب زیاده نزدیک 14 گیگه

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,079
نام
مــاکــان
فقط مشکل اینجاس من هنوز موفق به دانلود رام این بازی نشدم هیج جایی که لینک مستقیم باشه نذاشته لینکهای غیر مستقیم قابللیت ریزیوم ندارن این باعث میشه وقتی اینترنت قطع میشه فایل از اول دانلود بشه حجمشم خب زیاده نزدیک 14 گیگه
لینک که زیاد هست ، از اینجا دانلود کن:
سرور مگا آپ دانلود مستقیم هست.
نت که قطع شد و از ادامش نرفت ، رفرش دانلود آدرس بزن و دوباره اد کن ، از ادامش میره.

تورنت هم داره.
شاید سرعت دانلودش مثل لینک مستقیم نباشه ولی خب خیالت راحت که بدون مشکل میگیره.

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
صرفا برای اون بازی نبوده و هیچ موقع صرفا هم کار نمی کنه اما کدهای جدیدی که کشف می کنن در حقیقت باگ ها یا کمبودهای نرم افزار هست که ممکنه فقط توی برخی بازی ها نیاز بهشون باشه
الان مشکل صدا رو برخی بازی های دیگه هم داشتن یا مشکل TSC

• Like
Reactions: Faruk and m.a.t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر