YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
مثل اینکه نسخه های جدید ارلی اکسس Yuzu یک تکنیک جدید براش اومده که خیلی بهتر بازیهارو اجرا میکنه.
با اون تست کن.
خوب بود بگو ما هم بگیریم.
Yuzu 1875
خب اون آپدیت بزرگی که میگفتم اسمش Project hades هست ، در واقع بخش دیکامپایل شیدرکش ها رو بازنویسی کردن.
در واقع بزرگترین و مهمترین آپدیت Yuzu بعد چندسال هست.
تفاوتهای ویژوال و بهینه بودن در اجرای بازیها و... کاملا تو این ویدئو از BSoD مشخص هست:

حتی بازیهایی که قبلا مشکلات رندر شدن داشتن، مخصوصا بازیهای که با آنریل انجین ساخته شده بودن و عملا قابل بازی نبودن ، الان کاملا و بدون مشکل قابل بازی هستن، اونهم با گرافیک و فریم عالی.

شاید از همه این مسایل مهمتر سرعت کش کردن شیدرها باشه که با این آپدیت ها بطور وحشتناکی سریعتر شده.

نکته مورد توجه اینکه فعلا برای cpuهای اینتل و کارتهای انویدیا بهینه تر هست و هنوز روی سیستم های AMD یکسری مسایل فیکس نشده.
البته مطمئنا مشکلات حل میشه ، چون هنوز دارن روی این تکنیک کار میکنن.
این آپدیت یکی 2 هفته ای هست که با نسخه های ارلی اکسس همین الان در دسترس هست ولی هنوز نهایی نشده.
Yuzu 1911

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
خب اون آپدیت بزرگی که میگفتم اسمش Project hades هست ، در واقع بخش دیکامپایل شیدرکش ها رو بازنویسی کردن.
تفاوتهای ویژوال و بهینه بودن در اجرای بازیها و... کاملا تو این ویدئو از BSoD مشخص هست:

حتی بازیهایی که قبلا مشکلات رندر شدن داشتن، مخصوصا بازیهای که با آنریل انجین ساخته شده بودن و عملا قابل بازی نبودن ، الان کاملا و بدون مشکل قابل بازی هستن، اونهم با گرافیک و فریم عالی.

شاید از همه این مسایل مهمتر سرعت کش کردن شیدرها باشه که با این آپدیت ها بطور وحشتناکی سریعتر شده.

نکته مورد توجه اینکه فعلا برای cpuهای اینتل و کارتهای انویدیا بهینه تر هست و هنوز روی سیستم های AMD یکسری مسایل فیکس نشده.
این آپدیت یکی 2 هفته ای هست که با نسخه های ارلی اکسس همین الان در دسترس هست ولی هنوز نهایی نشده.
Yuzu 1911
این hades عجب آپدیتی هست.
فکر کنم کم کم تمام بازیهای سوییچ قابل بازی شدن.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,623

Yuzu 1911
عجب فریمی میده انصافا.واقعا خسته نباشن.شبیه ساز درست کردن هلو.حداقل کمی از ناراحتی فروختن کنسولم کم میکنه.یه چندتا بازی تست کردم باورم نمیشد بازی ای که بزور فریم میداد الان رو ۶۰ قفله

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی

Yuzu 1911
الان بهتره بگذاریم رو open gl یا vulkan

اگه گذاشتیم رو open gl بگذاریم رو glsl یا glasm رو nvidia 1060 ?

• Like
Reactions: Sega_genesis

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
100 درصد vulcan
زینوبلید ۲ رو vulcan نورپردازی بازی کلا بهم میخوره، فکر کردم با این آپدیت حل شده اما کماکان خبری نیست.
سوپر ماریو 3d all stars اگه اجرا بشه خیلی خوب میشه. من رو سوییچ که قبلا داشتم خیلی بازی کردم سیوهاشو بکاپ گرفتم برای امولاتور، دیدم اجرا نمیشه خورد تو ذوقم!

• Like
Reactions: Sega_genesis

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
زینوبلید ۲ رو vulcan نورپردازی بازی کلا بهم میخوره، فکر کردم با این آپدیت حل شده اما کماکان خبری نیست.
سوپر ماریو 3d all stars اگه اجرا بشه خیلی خوب میشه. من رو سوییچ که قبلا داشتم خیلی بازی کردم سیوهاشو بکاپ گرفتم برای امولاتور، دیدم اجرا نمیشه خورد تو ذوقم!
من به بازی دسترسی ندارم، ولی تو یوتوب و جاهای دیگه همه میگن خیلی بهتر اجرا میشه، همین BSoD هم خیلی تعریف کرد که X2 واقعا بهتر اجرا میکنه.
میخوای یک سرچی بزن تنظیماتت ببین چی گذاشتی، بازیت اصلا آپدیت هست و...

چرا اسمش گذاشتن Hades ؟ همش با بازی اشتباه میگیرم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
روی کارتهای AMD ولکان بهتره
ولی روی کارتهای NVIDIA همون OPENGL هم خوبه و بعضی مواقع سازگاری بهتری داره
آره احتمالش هست ولی Vulkan دیگه اوپن سورس هست وانویدیا هم ساپورت خیلی خوبی داره.
من رو بازیهای جدید مخصوصا خیلی پرفورمنس بهتری باهاش میگیرم.
ولی همونطور که گفتی حتما استثنا هم هست.

• Like
Reactions: amir_amd

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
الان بهتره بگذاریم رو open gl یا vulkan

اگه گذاشتیم رو open gl بگذاریم رو glsl یا glasm رو nvidia 1060 ?
آپدیت Hades قرار هست برای ورژن های اصلی Yuzu هم منتشر بشه، ورژنهای جدید سری اصلی الان باید این آپدیت داشته باشن.
در غیر اینصورت با بیلد بعدی حتما میاد.
یک سری پیشنهاد و راهنمایی هم برای اجرای بهتر شبیه سازی ارائه شده.

قضیه به این صورت هست که:
  • Vulkan بخش ساخت شیدرش بروز شده و از لحاظ سرعت فریم ریت مقام دوم بین APIها داره، حتی برای انویدیا ، برای همین پیشنهاد میشه اول بازیهارو روی این API تست کنین.
برای تنظیمات openGl هم به اینصورت هست:
  • GLSL مقام اول از لحاظ فریم ریت داره ولی سرعت ساخت شیدر در اون از همه پایینتر هست.
  • SPIR-V که برای لینوکس هست و کاری نداریم.
  • GLASM که فقط برای انویدیا کار میکنه مقام دوم در ساخت شیدر داره ولی پرفورمنس داغونی داره ، بهتر اینه که ازش برای ساخت شیدر استفاده کرد و بعد سوییچ کنیم به GLSL.

همینطور یکسری پیشنهاد برای بهتر اجرا شدن سوییچ با آپدیتهای اخیر:
  • GPU Cache Garbage Collector فعال کردنش کمک میکنه، به غیر از بازی Mario Odyssey.
  • CPU accuracy روی Auto باشه،کمک میکنه که شبیه سازی بهتر صورت بگیره نسبت به حالتی که روی Unsafe هست.
  • مورد بعدی اینکه حتما درایور گرافیک آپدیت بشه.

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
عجب شبیه سازی هست این یوزو برای سوییچ

من ولکان ترجیح می دم هم فریم دهی بهتری داره هم اینکه شیدر کش ساختش انی هست مخصوصا برای انویدیا دارها یعنی استاتری نمی گیرید

اما اپن چی ال بهترین سازگاری رو داره اگر تکسچرها مشکل دار بود اول gpu high بذارید اگر فیکس نشد اپن جی ال

توی بازی های مطرح الان من بازی ندیدم که با ولکان درست اجرا نشه

الان فقط ماریو استار که اجرا نمی شه بعدشم مارول 3 هست که افت فریم داره الباقی عالی اجرا می شن فقط کاش پچ 60 فریم برای همه ی بازی ها بیاد

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,248
کسی کراش ریسینگ چهارنفره آفلاین بازی میکنه؟
روونه بازی تو این مود؟

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
این دقیقا سوال منم هست

میخوام کرش ریسینگ بازی کنم رو سیستمم ولی هیچی از این امولاتورا نمیدونم میشه بازی کرد؟ روونه؟ ( 30 فریم هم قبوله استاتری چیزی نداشته باشه)
اگه میشه لینکی چیزی در این مورد بدید من حتی نمیدونم از کجا بازی و امولاتور رو باید دانلود کنم و چه جوری بشناسونم (آموزشش منظورمه)

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
این دقیقا سوال منم هست

میخوام کرش ریسینگ بازی کنم رو سیستمم ولی هیچی از این امولاتورا نمیدونم میشه بازی کرد؟ روونه؟ ( 30 فریم هم قبوله استاتری چیزی نداشته باشه)
اگه میشه لینکی چیزی در این مورد بدید من حتی نمیدونم از کجا بازی و امولاتور رو باید دانلود کنم و چه جوری بشناسونم (آموزشش منظورمه)
بزن دانلود ctr برای سوییچ
بقیشم یوتیوب هست کاری نداره تنظیمات خاصی نداره

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر