YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
یعنی الان بایونتا 2 رو میشه پلی داد؟
شاید حتی بهتر از خود سوئیچ اجرا میکنه.
البته من با Cemu بازی کردم و باید بگم فوق العاده خوب اجرا شد، با Yuzu تست نکردم اما اصولا بازیهای WiiU با Cemu پرفورمنس خیلی خیلی بهتری دارن.
مثل BOW.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
بلاخره zelda skyward sword اومد.گذاشتم دانلود فردا تست میکنم ببینم جواب میده با شبیه ساز یا نه.اگر خواستید بگیرید تورنتش اینجا موجود هست.
یه تست تو youtube گذاشتن.
مثل اینکه نسخه های جدید ارلی اکسس Yuzu یک تکنیک جدید براش اومده که خیلی بهتر بازیهارو اجرا میکنه.
با اون تست کن.
خوب بود بگو ما هم بگیریم.
Yuzu 1875

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,624
مثل اینکه نسخه های جدید ارلی اکسس Yuzu یک تکنیک جدید براش اومده که خیلی بهتر بازیهارو اجرا میکنه.
با اون تست کن.
خوب بود بگو ما هم بگیریم.
Yuzu 1875
ممنون حتما تست میکنم.reddit گفتن 60 فریم عالی جواب میده تو بازی.فقط title screen و menu بازی مشکل فریم و گرافیکی داره که نهایت با یه آپدیت حل میشه.اینجور که بنظر میاد داخل بازی خیلی خوب اجرا میشه :x البته با سیستم خفنی تست کردن :D ولی بهتره صبر کنیم تا فردا فیک درنیان.
ou87h3b9h8b71.png

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
ممنون حتما تست میکنم.reddit گفتن 60 فریم عالی جواب میده تو بازی.فقط title screen و menu بازی مشکل فریم و گرافیکی داره که نهایت با یه آپدیت حل میشه.اینجور که بنظر میاد داخل بازی خیلی خوب اجرا میشه :x البته با سیستم خفنی تست کردن :D ولی بهتره صبر کنیم تا فردا فیک درنیان.
View attachment 216961
من الان بازیش کردم همه چیز عالیه یکم توی دموش مشکل تکسچر داشت اما خود بازی خوب بود

البته متاسفانه چرخش دوربین با انالوگ دوم نداره باید حتما دکمه L نگه دارید
1878 EA

برای کسایی هم که vram کمی دارن گزینه کش اشغال جمع کن بزنن که بیش از 4 گیگ نره

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,624
من الان بازیش کردم همه چیز عالیه یکم توی دموش مشکل تکسچر داشت اما خود بازی خوب بود

1878 EA

منم تست کردم.از منو و title screen تا in-game فریم و همچی عالی بود.خیلی خوب فریم میده.RE village رو تموم کنم یسره میشینم پای زلدا 8->

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم

1878 EA

یکی از افتخارات زندگی من اینه که این بازی رو روی شبیه ساز wii و با دسته پلی ۲ بازی کردم. نداشتن چرخش دوربین با آنالوگ نسبت به اون هیچه:D

ولی جدی، این بازی صرفا جهت تبلیغ ویموت و موشن پلاس ساخته شده بود و بازی کردنش بدون اونا نزدیک به غیرممکن بود. چطور آوردنش به نسل بعد؟:D

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
bayonetta 2 رو کسی با yuzu جدیدا تست کرده؟
من یکسال پیش فک‌کنم با نسخه ی ۴۰۰-۵۰۰ش بدون مشکل تمومش کردم، بعید میدونم دیگه الان کلا مشکلی داشته باشه.
------------------
astral chain نمیخواد مشکل صدای کات سیناش درست شه؟:/

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
یکی از افتخارات زندگی من اینه که این بازی رو روی شبیه ساز wii و با دسته پلی ۲ بازی کردم. نداشتن چرخش دوربین با آنالوگ نسبت به اون هیچه:D

ولی جدی، این بازی صرفا جهت تبلیغ ویموت و موشن پلاس ساخته شده بود و بازی کردنش بدون اونا نزدیک به غیرممکن بود. چطور آوردنش به نسل بعد؟:D
شما چطوری با دسته ps2 بازی کردید؟:D اینم همونه

نسخه درتی دلفین برای همین کار بود اما عذاب 2 جهان بود برای همین من موشن پلاس مجدد خریدم دیدم بازم عذابه بیخیالش شدم با اینکه سیوم برای دلفین پورت کرده بودم ترجیح می دم الان از اول برم

• Like
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
شما چطوری با دسته ps2 بازی کردید؟:D اینم همونه

نسخه درتی دلفین برای همین کار بود اما عذاب 2 جهان بود برای همین من موشن پلاس مجدد خریدم دیدم بازم عذابه بیخیالش شدم با اینکه سیوم برای دلفین پورت کرده بودم ترجیح می دم الان از اول برم
من به سختی:))
سه مدل تنظیمات ساخته بودم برای حالت های مختلف، بازم کافی نبود. مخصوصا جاهایی که نیاز به سرعت عمل هم داشت به زور سیو لحظه ای رد میکردم:D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,624
من به سختی:))
سه مدل تنظیمات ساخته بودم برای حالت های مختلف، بازم کافی نبود. مخصوصا جاهایی که نیاز به سرعت عمل هم داشت به زور سیو لحظه ای رد میکردم:D
واقعا اعصاب پولادی داری :D همون اول بازی که پرواز میکنه رو پرنده باچندتا بیلد تست کردم اصلا نمیتونستم جهت پرواز رو کنترل کنم .

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
منم بعد می‌خواستم این رو با دلفین برم اما موشن کنترلر نداشتن باعث شد بی‌خیالش بشم و الان بعد از Botw بازی کردن، فکر نمی‌کنم بتونم باهاش کنار بیام.:D
چرا بازی خوبیه اما گرافیکش خیلی له تر از اونه

باید نسخه درتی یا کثیفش می گرفتید با هزار داستان با انالوگ دوم و موس بازیش می کردین خیلی ازار دهنده بود یک عدد از این دسته موشن چینی ها می خریدید با اینفرارد چینی بی سیم راحت بازی می کردید

• Like
Reactions: ce7en44 and m.a.t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر