YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,922
داداش gt710 بنظرم اصلا گرافیک نیست فقط پورت مانیتوره !
اگر صرفا پردازنده و مادربرد میخوای که گرافیک داخلی خوبی داشته باشه ryzen5 3400g بگیر نزدیک 4500 قیمتشه
مادربرد هم یک مدل b450 بسته به بودجه خودت انتخاب کن
اگر دنبال گرافیک مجزا هستی دیگه ارزون ترین گرافیک روز 1030 هستش نزدیک 3300 پولشه که قدرتش نزدیک همون گرافیک داخلی Amd هستشو هزینه الکی هستش
برای استفاده از گرافیک داخلی یادت باشه حتما رم سیستمت دوتایی باشه تا حداکثر قدرت پردازنده رو بتونی استفاده کنی حالا یا 2 تا چهار گیگ یا دو تا هشت گیگ
مرسی
ولی همون gt710 که گفتید شده سه میلیون
حساب کردم با همین apu ها هم سیستم بستن حول و حوش بیست تومن آب میخوره. از اونور میخوام ps5 هم بخرم تا سال دیگه و نمیشه انقدر هزینه کنم
همون بعدا خود سوییچ رو بگیرم بهتره به نظرم.
فوقش لایت میگیرم.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
مرسی
ولی همون gt710 که گفتید شده سه میلیون
حساب کردم با همین apu ها هم سیستم بستن حول و حوش بیست تومن آب میخوره. از اونور میخوام ps5 هم بخرم تا سال دیگه و نمیشه انقدر هزینه کنم
همون بعدا خود سوییچ رو بگیرم بهتره به نظرم.
فوقش لایت میگیرم.
داداش چون گرون شده دلیل نمیشه خوب باشه
پردازنده بخواهید بخرید در حد ryzen 3400g باید نزدیک 3 تومن پول بدید + 710 میشه نزدیک 5600 در صورتی که پردازنده r5 قدرت گرافیکش اندازه gt1030 هست
شما با ده تومن میتونید کیس ببندید خواستید خصوصی پیغام بدید راهنمایی کنم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مرسی
بعد فعال شدن این آپشن هنوزم گرافیک با رم شش گیگ یا بیشتر میخواد یا نه؟ ?
این گرافیکی که میخواد و تو سیستم پیشنهادیشم زده (Nvidia GeForce GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 470 8GB) یکم عجیبه چون ps4 که شبیه سازی نمیکنه. یه چیزی در همون Wii U.
من با 960 gtx دو گیگ راحت Cemu رو استفاده میکردم. این حداقل 1060 6gb میخواد خیلی ستمه.
خوب cemu خیلی قدیمی تره ضمنا قدرت سوییچ 1 ترافلاپسه دستگاه قدرتمندیه تازه شبیه ساز باید حداقل دوبلش سیستم داشته باشید چون قراره کدها شبیه سازی بشن و این پروسه خیلی سنگین ترش می کنه
کارت های amd برای این شبیه ساز کلا مرخصن من با rx 580 8gb با فرکانس 1430 نتونستم درست ازش فریم بگیرم حتما باید 1060 به بالا باشه 1070 براش خیلی مناسبه
ضمنا حداقل 16 گیگ رمم می خواد 32 پیشنهادیشه چون برای من می ره بالای 16 گیگ
پردازنده هم باید خیلی خوب باشه

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اینم اجرای راحت و کامل ماریو جدید چقدر الحاقی جدید bowser fury هم جذاب هست ف یلتر شکن لازم دارید لینک دانلودم زیرش هست کانالم سابسکرایب کنید هر پیشرفت یا نکته به درد بخوری پیدا کنم یا رخ بده اپدیت می کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر