YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
سلام بازی astral chain با این شبیه ساز در چه وضعیته کسی امتحان کرده؟
من با ورژن‌های قدیمیش بازی کردم. مقداری باگ گرافیکی داشت که قابل تحمل بود. صدای بازی افتضاح بود. وضع فریم هم خوبه. بازی ۳۰ فریمه و اینجا هم ۳۰ اجرا میشه.

توی چند مرحله‌ای که من بازی کردم مشکل خاصی نبود.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
آپشن استفاده از سایر هسته های cpu رو بهش اضافه کردن؟
تا الان شبیه سازش به نظر خیلی متکی به کارت گرافیکه... اونم فقط ترجیحا nvidia... اگه کورهای دیگه cpu رو اضافه کنن و بار پردازش بیفته رو دوش cpu خوب میشه و کساییم که گرافیک amd دارن میتونن برن سمتش

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
آپشن استفاده از سایر هسته های cpu رو بهش اضافه کردن؟
تا الان شبیه سازش به نظر خیلی متکی به کارت گرافیکه... اونم فقط ترجیحا nvidia... اگه کورهای دیگه cpu رو اضافه کنن و بار پردازش بیفته رو دوش cpu خوب میشه و کساییم که گرافیک amd دارن میتونن برن سمتش

چند ماهه این آپشن را داریم
با amd هم خوب کار میکنه

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
چند ماهه این آپشن را داریم
با amd هم خوب کار میکنه
مرسی
بعد فعال شدن این آپشن هنوزم گرافیک با رم شش گیگ یا بیشتر میخواد یا نه؟ ?
این گرافیکی که میخواد و تو سیستم پیشنهادیشم زده (Nvidia GeForce GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 470 8GB) یکم عجیبه چون ps4 که شبیه سازی نمیکنه. یه چیزی در همون Wii U.
من با 960 gtx دو گیگ راحت Cemu رو استفاده میکردم. این حداقل 1060 6gb میخواد خیلی ستمه.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
مرسی
بعد فعال شدن این آپشن هنوزم گرافیک با رم شش گیگ یا بیشتر میخواد یا نه؟ ?
این گرافیکی که میخواد و تو سیستم پیشنهادیشم زده (Nvidia GeForce GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 470 8GB) یکم عجیبه چون ps4 که شبیه سازی نمیکنه. یه چیزی در همون Wii U.
من با 960 gtx دو گیگ راحت Cemu رو استفاده میکردم. این حداقل 1060 6gb میخواد خیلی ستمه.
نمی دونم تست کنید من 2070S هست (8گیگ) ولی اگر زده حتما میخواد
ولی بیشتر CPU میخواد.

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
نمی دونم تست کنید من 2070S هست (8گیگ) ولی اگر زده حتما میخواد
ولی بیشتر CPU میخواد.
بعید میدونم لپ تاپم بکشه.
بخوام سیستم ببندم مورد budget ای هست بشه بست با ده تومن اینطورا الان؟ مثلا apu های amd چون میگید دیگه با amd مشکل نداره. انگار سی پی یوهاشم تو شبیه ساز خیلی جوابن. کلا سی پی یو budget - مقرون به صرفه ای هست خیلی خوب رو این شبیه ساز جواب بده؟؟؟ i3 9100f مثلا؟ با گرافیک حداقلی مثل 710gt.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
بعید میدونم لپ تاپم بکشه.
بخوام سیستم ببندم مورد budget ای هست بشه بست با ده تومن اینطورا الان؟ مثلا apu های amd چون میگید دیگه با amd مشکل نداره. انگار سی پی یوهاشم تو شبیه ساز خیلی جوابن. کلا سی پی یو budget - مقرون به صرفه ای هست خیلی خوب رو این شبیه ساز جواب بده؟؟؟ i3 9100f مثلا؟ با گرافیک حداقلی مثل 710gt.
داداش gt710 بنظرم اصلا گرافیک نیست فقط پورت مانیتوره !
اگر صرفا پردازنده و مادربرد میخوای که گرافیک داخلی خوبی داشته باشه ryzen5 3400g بگیر نزدیک 4500 قیمتشه
مادربرد هم یک مدل b450 بسته به بودجه خودت انتخاب کن
اگر دنبال گرافیک مجزا هستی دیگه ارزون ترین گرافیک روز 1030 هستش نزدیک 3300 پولشه که قدرتش نزدیک همون گرافیک داخلی Amd هستشو هزینه الکی هستش
برای استفاده از گرافیک داخلی یادت باشه حتما رم سیستمت دوتایی باشه تا حداکثر قدرت پردازنده رو بتونی استفاده کنی حالا یا 2 تا چهار گیگ یا دو تا هشت گیگ

• Like
Reactions: s.1 and Cait Sith

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر