YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
اره زدم. فکر کنم مشکلم اینه فقط اون 2 تا فایل رو نصب کردم. این شیدر کش رو که دوستان میگن ندارم
شیدرکش رو از یوتیوب دانلود کن

بالاخره با ورژن 567 مشکل memory leak کراش برطرف شد و 60 فریم قابل بازی شد
فقط گرافیک بازی یجوریه انگار رزلوشن پایینه
روی 4k هم تنظیم کردم

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
دوستان یک سوال، این بازی های سوئیچ (مخصوصا Super Mario Odyssey) رو از کجا میشه دانلود کرد؟ جایی که لینک مستقیم باشه هست؟

بعد یک سوال دیگه، الآن کارایی که برای اجرای بازی باید انجام داد، یکی اضافه کردن اون Key هاست، یکی زدن تیک چندهسته ای و یکی هم دانلود Shader Cache و اضافه کردنش، درسته؟
--------------
پ.ن: الآن از یک پست دیگه انجمن فهمیدم شاتل لند داره Super Mario Odyssey رو. این نسخه هایی که گذاشته، درست هستن و کار می کنن و فرمتشون با فرمتی که این شبیه ساز می خواد یکیه؟ (نوشته نسخه NSP) آپدیت خاصی لازم نداره؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد

اینم کلیپ جدیدم بازی کرش به راحتی با شبیه ساز تموم شد شیدر کش کل بازی سیو بازی با مد 60 هم زیر پستم گذاشتم.
کلیپ شامل: اسپویل نیست و فقط بخشی از باس اخر بازی پلی دادم.
واسه شما گرافیک بازی خیلی خوبه
ولی مال من انگار رزلوشن پایینه
روی 4k هم گذاشتم
راه حل چیه بنظرت
تنظیمات گرافیکیو چجوری گذاشتی

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
بازی رو اپدیت کنید به اخرین نسخه
ورژن بازی من 1.0.15 هستش

اینم کلیپ جدیدم بازی کرش به راحتی با شبیه ساز تموم شد شیدر کش کل بازی سیو بازی با مد 60 هم زیر پستم گذاشتم.
کلیپ شامل: اسپویل نیست و فقط بخشی از باس اخر بازی پلی دادم.

لینک شیدرکش و سیو ها یکیه

آخرین ویرایش:

0993

کاربر سایت
Nov 19, 2017
10
سلام. هرکسی که ماریو رو تموم کرده یا روان اجراش کرده لطف کنه همون پوشه تنظیمات یوزو رو بذاره. یا لااقل فایل شیدرکش رو.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
بچه ها برای ماریو اودیسه در تنظیمات گرافیک تیک Use disk shader cache و Use asynchronous GPU emulation بزارید باشه ولی در قسمت ادونس همه تیک ها (VSync-30 fps- fast gpu) رو بردارید. API هم من رو Vulkan میزارم و از آخرین نسخه پولی هم استفاده کردم و شیدر خاصی هم نریختم. ورژن بازی هم 1.0.0 هستش و استیبل ترین ورژن هم همینه.
در ضمن Add-on های بازی هم بریزید خیلی بهتره که اینجا هست:
https://github.com/yuzu-emu/yuzu/wiki/Switch-Mods
هک 60 فریم هم یکی گذاشته بود صفحات قبل اونم خوبه
من خودم با همه اینها اکثر مراحل رو خیلی روون اجرا میکنم.
در ضمن موقع اجرای بازی حتما بقیه برنامه های دیگه رو ببندید و سیستمتون رو روی های پرفرمنس بزارید که یوزو هم بهتر اجرا بشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ورژن بازی من 1.0.15 هستش

لینک شیدرکش و سیو ها یکیه
ممنون فیکس شد شیدر کش opengl اضافه شد.
دقت کنید async با بقیه چیزا از زیر شبیه ساز روشن باشه dock mode هم باشه.
برای ماریو هم شیدر کش کاملش می ذارم به زودی با بهترین مدهاش

• Like
Reactions: Sampler

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
سلام.
دوستان یک سوال، این بازی های سوئیچ (مخصوصا Super Mario Odyssey) رو از کجا میشه دانلود کرد؟ جایی که لینک مستقیم باشه هست؟

بعد یک سوال دیگه، الآن کارایی که برای اجرای بازی باید انجام داد، یکی اضافه کردن اون Key هاست، یکی زدن تیک چندهسته ای و یکی هم دانلود Shader Cache و اضافه کردنش، درسته؟
--------------
پ.ن: الآن از یک پست دیگه انجمن فهمیدم شاتل لند داره Super Mario Odyssey رو. این نسخه هایی که گذاشته، درست هستن و کار می کنن و فرمتشون با فرمتی که این شبیه ساز می خواد یکیه؟ (نوشته نسخه NSP) آپدیت خاصی لازم نداره؟
من Astral chain و ماریو رو از همون سایت شاتلند دانلود کردم و جواب داد. لینکشون هم مستقیمه

اینجا کامل توضیح داده چیکار باید بکنی، فقط به جای دانلود ستاپ یوزو از همین فایلی که دوستان گذاشتن استفاده کن و key ها رو هم توی صفحات قبل میتونی پیدا کنی.
https://github.com/PrincessAkira/road-to-yuzu-without-switch#files
======================
کار میکنه. آپدیتش هم توی همون صفحه گذاشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر