Yoshinori Ono به بیمارستان منتقل شد!!!!!

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
ono.jpg

Yoshinori Onoسازنده سری بازی Street fighter و عنوان تازه عرضه شده SF X Tekken امروز به بیمارستان در توکیو منتقل شد هنوز هیچ اخباری در مورد سلامتی آقای Ono اعلام نشده و Capcom در سایت خودش اعلام کرد بعد از Promot بازی در Asia ایشون به دلیل مریضی که دچار شدن به بیمارستان منتقل شدن کپکام برای ایشون ارزش بالایی قائل هست و آرزوی سلامتی برای ایشون دارد!!
منبع

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
یکی از کار درست ترین آدم ها تو کپکام و کلا تو سبک فایتینگ همینه . انقدر آدم باحال و شادیه . کلا خوشحال میزنه :D امیدوارم زود حالش خوب بشه .

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
خدا کنه حالش خوب شه. نمیدونم کپکام این نسل چش شده؟!؟ فکر کنم نفرین شینجی میکامی گریبانشونو گرفته! کلا بعد تعطیلی Clover Studio خیلی افت کیفی داشته ..... بهترین بازی های این نسل کپکام رسما همین Fightingهاشه...

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
Yoshinori Onoسازنده سری بازی Street fighter و عنوان تازه عرضه شده SF X Tekken
Ono San تهیه کننده سری SF4 و SFxTK ـه نه سازنده. سازنده(یا بهتره بگیم Battle Designer) فردی ـست به نام Neo G که رو آثاری مثل SF3 Third Strike و Capcom vs SNK کار کرده و فک کنم رو SFxTK هم دخیل بوده
امیدوارم اوضاعش چندان وخیم نباشه و برگرده به میادین و ساخته شدن Darkstalkers رو تایید کنه!

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
Ono San تهیه کننده سری SF4 و SFxTK ـه نه سازنده. سازنده(یا بهتره بگیم Battle Designer) فردی ـست به نام Neo G که رو آثاری مثل SF3 Third Strike و Capcom vs SNK کار کرده و فک کنم رو SFxTK هم دخیل بوده
امیدوارم اوضاعش چندان وخیم نباشه و برگرده به میادین و ساخته شدن Darkstalkers رو تایید کنه!

کلا زده بود تو منبع ما هم نوشتیم ولی میدونم شماره 4 رو ono ساخته !
واقعا خبر مهمی بود!.... ایشالاه زودتر بمیره و خرمای مفت بخوریم ...یارو عجب لپای گل منگولی هم داره...چاق خرفت .:-&
ایشون یکی از بهترین ها هستن تو این نسل واقعا بعدم ono کجاش چاقه :d نمیدونی حرف نزن عزیز من

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
ای داد من از SF خیلی خوشم میومد ای بابا انشالله که خوب میشه،نگفتن هم بیماری چی بوده حداقل وخامت اوضاع رو بفهمیم
کاش بمیره
میدونم نیت بدی نداشتی اما آرزوی مرگ کسی رو نکن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر