Yakuza: Like a Dragon

160842

بازی Yakuza 7: Like a Dragon در طول آخرین اپیزود از برنامه Inside Xbox برای Xbox معرفی شد. شماره هفتم یاکوزا در ماه ژانویه سال ۲۰۲۰ برای کنسول PS4 در ژاپن عرضه و تبدیل به پرفروش ترین عنوان در سری شده بود. حال امروز نوبت به سایر نقاط جهان رسیده و البته دارندگان کنسول Xbox هم برای اولین بار در کنار کنسول PlayStation قادر خواهند بود تا این عنوان را در روز عرضه آن در غرب تجربه کنند.

عنوان یاکوزا ۷ به عنوان یکی از عناوین لایچ کنسول Xbox Series X منتشر خواهد شد. همچنین از قابلیت Smart Delivery بهره می‌برد و بدین صورت با خرید نسخه Xbox One بازی، به نسخه Xbox Series X هم به صورت رایگان دسترسی خواهید داشت.

یاکوزا ۷ شما را در نقش Ichiban Kasuga قرار خواهد داد و برای اولین بار شخصیت Kazuma Kiryuu به عنوان شخصیت اصلی در این شماره حضور نخواهد داشت. از دیگر تغییرات بازی می‌توان به تغییر سبک مبارزات از یک عنوان beat em up به یک عنوان نقش آفرینی نوبتی اشاره کرد.

Yakuza 7: Like a Dragon برای PC و کنسول‌های Xbox One، PS4 در کنار PS5 و Xbox Series X منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
کلا این بازی کرکر خنده ست:))
خیلی بیشتر قبلی ها:D
البته حتما داستان اصلی جدیه مثل همیشه! ولی قبلا اگر فقط ساب استوری ها طنز بود، الان از سبک مبارزات و ایده های عجیبشون گرفته تا ... خبر همین خبر امروز... نحوه در آمد زایی بازی:D

Yakuza: Like a Dragon details vending machine rummaging, can collection, side quests, and Jay-san summon - Gematsu

از اون ایده های عجیبشون هم به همین سیستم سامن میشه اشاره کرد...که در اصل پول میدید و درخواست کمک میکنید:-"

• Like
Reactions: Soheil

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خب از اونجایی که من به شدت به سری اعتیاد پیدا کردم و شبانه روز در حال تمام کردن نسخه‌های مختلف سری هستم، تصمیم گرفتم یک تغییراتی برای این تاپیک ایجاد کنم و تا زمان عرضه هم سعی می‌کنم تا اطلاعات جدید را قرار بدم. (گویا کاربری که این تاپیکو ایجاد کرده، بن شده بود.)
یک نظر سنجی هم قرار دادم تا ببینیم کدوم شماره از همه محبوب تره.

البته من خودم هنوز همه شماره هارو تموم نکردم، اما تا زمان عرضه شماره هفتم، منم آماده میشم :D

آخرین ویرایش:

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
دوستان كسانى كه بازى كردم راهنمايى كنن لطفا

من چپتر ١٢ گير كردم ، ميگه سه ميليون ين بدست بيار واسه كمپينت .. از كجا بيارم اينهمه پولو ؟

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,152
نام
حامد
دوستان كسانى كه بازى كردم راهنمايى كنن لطفا

من چپتر ١٢ گير كردم ، ميگه سه ميليون ين بدست بيار واسه كمپينت .. از كجا بيارم اينهمه پولو ؟
حتما طول بازی کلی ظروف مختلف از جمله کاسه و بشقاب و اینا که از طلا و نقره هستند به دست آوردی. ببر اونارو بفروش
بشقاب طلا 1 میلیون ین هستش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
به عنوان اولین بازی که توی این سری تجربه میکنم، بازی خیلی لذت بخشی هست. کامبت و سیستم مبارزات خیلی فان و سرگرم کننده هست. هر چند من کلا اهل این سبک و بازی های jrpg نیستم و به غیر از چند تا نسخه فاینال فانتزی تجربه زیادی توی این سبک ندارم. داستان هم تا اینجا که بازی کردم واقعا خوبه و روی شخصیت پردازی ایچیبان و بقیه کارکترها خوب کار شده. مخصوصا ماموریت های داستانی فرعی واقعا جالب هستند و محتوای خوبی دارند. اگر بازی رو تموم کردم و فرصت شد حتما بقیه نسخه ها رو هم امتحان میکنم.

فرستاده شده از POCO X3 Pro من با Tapatalk

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
برا پول دراوردن مدیریت شرکت از همه بیشتر جوابه، هر کدوم از shareholder meeting ها در حد نیم میلیون پول میده.
بازی هم واقعا فوق العاده اس، اخرین بازی که اینجوری میخکوب شده بودم پاش رددد ۲ بود

Sent from my SM-A305F using Tapatalk

• Like
Reactions: Dante _Sparda

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر