Yakuza 5 هنوز هم باب طبع هواداران است.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
66679619748121515828.jpg

Yakuza 5 هنوز هم باب طبع هواداران است.

Yakuza 5 قرار است كه هفته ي آينده در ژاپن منتشر شود و عوامل اين بازي در كمپاني Sega همگي به صورت تمام وقت در حال تدارك زمينه هاي عرضه اين بازي به بازار ميباشند.
تهيه كننده ي اجرايي بازي Toshihiro Nagoshi وهمچنين تهيه كننده ي آن Masayoshi Yokoyama در مصاحبه ي قبل از انتشار بازي با مجله ي Famitsu در مورد تازه هاي اين عنوان صحبت كردند.
91802417086665519572.jpg

به عنوان پنجمين سري از بازي هاي Yakuza سازندگان بازي تجربيات زيادي در اين مدت كسب كرده اند ولي داستان در Yakuza 5 وسيع تر شده و همين امر عوامل را براي بهتر كردن اين عنوان نسبت به عناوين قبلي بيش ار پيش تحت فشار كاري قرار داده است.
و به جرات ميتوان گفت كه Yakuza 5 بزرگترين عنوان از اين سري بازي هاست كه تاكنون عرضه شده است .
Yokoyama گفت:
"راستش رابخواهيد من خودم 6ماه پيش شك داشتم كه ما بتوانيم بازيمان را با چنين وسعتي ,بدون هيچ مشكلي منتشركنيم حتي بعضي وقت ها به خودم ميگفتم يعني ممكنه كه بتوانيم همه ي بازي را در اين نسخه جا بدهيم؟ اما به لطف تلاش هاي همكارانمان در استوديو Sega اين اتفاق عملي شد.
به منظور هرچه لذت بخش تر شدن بازي وبراي هرچه روان تر شدنش ,ساخت اين عنوان با نظارت و وسواس بالايي دنبال ميشد.
يكي از بزرگترين موانع راه ما در ساخت اين عنوان اين بود كه بتوانيم راهي پيدا كنيم كه بوسيله ي آن زمان لود شدن بازي و منتظر ماندن بازيكنان را كاهش دهيم."

41984595834710287065.jpg

Yokoyama در ادامه عنوان كرد كه :
"هدف ما اين بار در ساخت بازي اين بود كه تا حد ممكن از زمان هاي لود شدن بازي بكاهيم چرا كه در صورت عملي شدن اين امر سرعت گيم پلي بازي تا حد زيادي افزايش پيدا ميكرد. در مقايسه با نسخه هاي پيشين Yakuza , در يك زمان مشخص ,شما در اين نسخه ميتوانيد ميزان بيشتري در بازي پيش برويد."
Nagoshi افزود:
"ما فكر ميكنيم كه با كاهش ميزان لود ها در بازي براي وقت مخاطبانمان ارزش بيشتري قائل شده ايم."

در كل عوامل به طور فشرده اي بر روي پروسه ي ساخت بازي كار كرده اند. به طوري كه Yokoyama خودش 72 ساعت تمام را صرف تست بازي كرده است. با اين احوالات پرسنل Sega تمام وقتشان را گذاشته اند تا سعي كنند تا حد ممكن , بازي براي مخاطبين لذت بخش باشد.

Nagoshi ميگويد كه:
بيش از هر چيز از هوادارانمان ميخواهم كه بازي را تا انتها ادامه دهند چرا كه به نظرمن هدف اصلي تمام ما اين بوده كه بازيكنان بازي را بصورت 100% به انتها برسانند.
عوامل ساخت بازي اعتقاد ويژه اي به اين عنوان دارند و ماهم اميدواريم كه هر آنچه در مورد اين بازي ديده و شنيده ايم را درآن تجربه كنيم. اما فعلاكه بايد تا هفته ي بعد صبر كنيم .

42573018819915773922.jpg

Nagoshi در پايان گفت:
"طرفداران سري بازي هاي Yakuza وقتي با اين عنوان مواجه شوند متوجه خواهند شد كه اين بازي نسبت به نسخه هاي قبلي تا چه حدي پيشرفت كرده و به نظر من براي اولين بار است كه شما با تهيه ي اين عنوان به خودتان خواهيد گفت كه"هيچوقت فكر نميكردم كه بازيهايي مثل اين وجود داشته باشد.
در آخر از طرفداران ميخواهم كه اين بار هم به ما اعتماد داشته و Yakuza 5 را امتحان كنند."

Yakuza 5 در 6 دسامبر در ژاپن منتشر خواهد شد وهنوز تاريخ انتشار نسخه ي غربي اين عنوان اعلام نشده است.

منبع

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
خیلی هم عالی ... دوست دارم کارهایی رو که موقع ساختشون خریداران و بازیکنان و رضایت و راحتیشون در نظر گرفته بشه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Hyped As Hell :x
فقط خداکنه بازی رو هرچه زودتر توی غرب عرضه کنند و نزارنش 4 ، 5 ماه بعد از نسخه ژاپنی :(
-----------
آخرای نسخه 4 یه صحنه داشت کازوما با دوتا دیگه از شخصیت های اصلی (اسمشون یادم نمیاد :D ) درگیر میشد ، اون تیکه اش فوق العاده بود >:d< مخصوصا که جفتشون رو زد داغون کرد و چیزی نمونده بود از تعجب شاخ در بیارن =))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خدا كنه زياد ديالوگ ميالوگ نداشته باشه يا حداقل بشه سريع ردشون كرد:d
بازيه جالبيه ولي واسه مني كه حوصله ديالوگ ندارم خوب نيست:d

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
سری بسیار زیبا و متفاوتیه شخصا به داستان ها , اتفاقات و عقاید شرق علاقه خاصی دارم مخصوصا به اجرای فنون رزمی در بازی ها !
در کنار این سری که کاملا به این موارد تعلق داره sleeping dogs هم عنوانی بود که تونست تا حدودی اون ها رو به اجرا بذاره.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
وای صبر کردن به شدت سخت شد با این حرفها :D شماره های قبلی به خودی خود عالی بود وای به حال اینکه یه تغییر اساسی هم توی این شماره دادن !!! :D آماده برای به آغوش مشیدن kamarocho و ژاپن >:d

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
خب ظاهرا این نسخه بدجوری ترکونده اینا هم هی ازش تعریف میکنن که ما بیشتر بسوزیم که فعلا نسخه ی غربی نداریم بازی کنیم :D
امیدوارم HD Collection نسخه های 1 و 2 رو هم هرچه سریع تر برسونن که یه تجدید خاطره ای بکنیم :D
خدا كنه زياد ديالوگ ميالوگ نداشته باشه يا حداقل بشه سريع ردشون كرد:d
بازيه جالبيه ولي واسه مني كه حوصله ديالوگ ندارم خوب نيست:d
مصطفی نسخه ی اول رو که بازی کردم به قدری باهاش حال کرده بودم که تو جمع رفقا هرجا میشستم ازش تعریف میکردم :D آخر بازی رو دادم به 2-3 تا از بچه ها بعد که نظرشون رو پرسیدم میگفتن بابا چقد دمو (اون موقع هنوز انقدر فرهنگ سازی نشده بود که بگن کات سین :D) و دیالوگ داره حوصلش رو نداریم بازی کنیم :|:D. الان اینو گفتی یاد اون موقع افتادم :D.
اصلا همه ی حال بازی به همون کات سین ها و دیالوگ هاشه. اگه حوصله به خرج بدی نهایت لذت رو ازش میبری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر