Xenia | Xbox 360 Emulator

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
سلام

maxresdefault.jpg

شبیه ساز Xenia اولین شبیه سازی هست که تونسته چندین عنوان بازی 360 رو اجرا کنه.این شبیه ساز در مراحل اول هست و بازیهای مثل Red Dead رو هم تونسته بالا بیاره(البته هنوز قابل بازی نیست).با توجه به تیم ژاپنی سازنده این شبیه ساز و پیشرفت چشم گیرشون به نظر میرسه در آینده ای نزدیک عناوینی مثل Gears Of War و Read Dead روی پی سی قابل بازی باشند.
سیستم مورد نیاز نرم افزار:
  • Windows 8.1 or Windows 10
  • 64-bit Intel Sandy Bridge or Haswell processor (supporting AVX or AVX2)
  • An OpenGL 4.5-compatible GPU from this list (NVIDIA recommended)
  • An XInput-compatible controller

لیست وضعیت بازی ها از نظر سازگاری
این پروزه و سیر پیشرفتش یاد آور PCSX2 شبیه ساز PS2 هست.به نظر میرسه به زودی بازیهای 360 رو روی PC انجام داد.

mahdiamd

کاربر سایت
Mar 9, 2017
41
سلام یک کلیپ داخل یوتوب هست که بازی dante infeo به خوبی نرم افزار اجرا می‌کنه
اما من با سیستم cpu fx 8300 x8 و گرافیک rx 460 4گیگ و ۸ گیگ رم همه چیز خوبه ولی وقتی بازی شروع میشه تصاویر مثل سایه اجرا میشه قبل از بازی تا ۶۰ فرم دارم بازی میشه ک د ولی تصاویر بازی کمی بهم ریخته مشکل از نرم افزار هست یا چیز دیگری است؟

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اما من با سیستم cpu fx 8300 x8 و گرافیک rx 460 4گیگ و ۸ گیگ رم همه چیز خوبه ولی وقتی بازی شروع میشه تصاویر مثل سایه اجرا میشه قبل از بازی تا ۶۰ فرم دارم بازی میشه ک د ولی تصاویر بازی کمی بهم ریخته مشکل از نرم افزار هست یا چیز دیگری است؟
Dante's Inferno رو با شبیه ساز PS3 اجرا کردن، RPCS3. نسبتا خوب اجرا می کنه. هر چند CPUـتون ضعیفه، یه I7 خفن می خواد فعلا این شبیه ساز. انتظار فریم بالا نداشته باشید.

mahdiamd

کاربر سایت
Mar 9, 2017
41

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
مثل اینکه شبیه ساز پیشرفت زیادی داشته و red dead رو اجرا کرده و لیست خیلی جلو رفته ولی متاسفانه هنوز شاهکارهای 360 یعنی چهارتا نسخه GoW رو اجرا نکرده و فقط تا منو اول میاره.

• Like
Reactions: raya2

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
مثل اینکه شبیه ساز پیشرفت زیادی داشته و red dead رو اجرا کرده و لیست خیلی جلو رفته ولی متاسفانه هنوز شاهکارهای 360 یعنی چهارتا نسخه GoW رو اجرا نکرده و فقط تا منو اول میاره.

خبر خیلی خوبی بود. بالاخره داره نوبت red dead میشه.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب. من با ورژن آخرِ (Git 04-04-2018) Xenia اومدم و 3 تا بازی کوچیک رو امتحان کردم ولی هیچکدومشو اجرا نکرد ولی تصور میکنم یه جای کارم اشتباهه!

کسی اینجا بلده کار با Xenia رو؟

مثل اینکه باید فایلهای بازی ها رو که فرمتشون انگار GOD هستو یه جورایی extract کرد ولی چجوری؟!! احتمالا x360 دارها باید بدونن...

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر