XBOX360 ORIGINAL GAMES FANS

The Kop

کاربر سایت
نام عجیبی داره ولی فعالیت بدرد بخوری هم داره...
با توجه به بن شدن های اخیر خیلی ها به بازی ارجینال حداقل تا زمانی که مطمئن بشن بن نمی شن روی آوردن...با توجه به قیمت های نا مناسب و سختی پیدا شدن بازی این تاپیک سعی در کمک کردن و مشاوره و یا حتی تعویض بازی بین اعضا داره ولی هدف اصلی مشاوره می باشد...
اسم تاپیک هم همین جوری تایین شده و این تاپیک یک گروه خاص یا کلوپ نیستند و فقط مشاوره می کنند...

از این به بعد در این تاپیک به مشاوره در مورد بازیهای ارجینال می پردازیم.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:
من امروز به یگانه زنگ زدم گفتش یک شنبه بازی های جدید را می یاره...
پیام هم شنبه می یاره...

دوستان منتظر معرفی مکان هایی که بازی ارجینال می فروشند هستم.لطفا اگر جایی را معرفی می کنید اطلاعات کامل بدید از جمله شماره،سایت و...

موفق باشید.

من اون اولا که هنوز 360 کپیخور نشده بود ی 2.3 تا از DC گرفتم..البته اون موقع بازیهاش خیلی محدود بود ولی الان سایته 360تم راه انداخته!(پیشرفت کرده)قکر کنم الان بازیهای خوبی داشته باشه..
سایتش که:DC-360.com
تلشم:44237672-44228670
آدرسم:نمیدونم ولی با پیک میاره

به به, از مدرسی اومده ها, دلمون تنگ شده بود دسته جمعی.

:groupwave:

به پیام گفتی؟ از دبی برات میتونه بازی بیاره.
پیام هستش ولی من COD5 را برای پنجشنبه یا جمعه می خوام...هر جوری که شده:دی
چون اصلا بازی ندارم;)اگر نشد پیام هستش...

دوستان منتظر کمک شما هستم؟;)

درود
امیر جون نظرم کار بسیار اشتباهی هست که بصورت رایگان تبلیغ بکنیم برای گرگهای مثل یگانه.
شما یا هرکسی بازی اورجینال 360 نیاز دارید باید تشریف ببرید توپخونه و فروشنده منصفی گیر بیارد که با قیمت توافقی براتون بیاره. در حالت عادی کمترکسی پیدا میشه که اورجینال 360 بیاره.

پ.ن. آدرس و شماره و فروشنده با من، همت کنید تا توپخونه برید
72.gif
.

درود
امیر جون نظرم کار بسیار اشتباهی هست که بصورت رایگان تبلیغ بکنیم برای گرگهای مثل یگانه.
شما یا هرکسی بازی اورجینال 360 نیاز دارید باید تشریف ببرید توپخونه و فروشنده منصفی گیر بیارد که با قیمت توافقی براتون بیاره. در حالت عادی کمترکسی پیدا میشه که اورجینال 360 بیاره.

پ.ن. آدرس و شماره و فروشنده با من، همت کنید تا توپخونه برید
72.gif
.
به به پروفسور فری اشنایخر:biggrin1:
داداش اگر برم توپخونه باید سفارش بدم از دبی بیارن...خوب پیام جان داره این کارو می کنه...ولی چون بازی ندارم می خوام فقط COD5 را از غیر منصف:biggrin1: بگیرم تا حداقل تا هفته بعد یک بازی داشته باشم...

منتظر کمک شما هستیم؟:biggrin1:

چه عجب این نووووووبم یه تای÷یک درست زد تو این سایت
دوستان عزیز من هفته ی دیگه دارم میرم دبی هر کی بازی ارجینال خواست بگه
هر کی میخواد بگه بعد از ظهر قیمت و شرایط خرید رو اعلام میکنم

من احتمالا از مکس گیم یا پیام می گیرم...

ببین من گفتم از مگس :biggrin1: گیم بگیر ولی این دو تا بولک و لولک خیلی ... هستنا
حواست باشه
بعد الان کسی بازی اورج 360 بدون سفارش و بیعانه نمیاره
مگه اینکه از اون عهد بوقیا مونده باشه
تو ام اینقد حول نزن 2 روز دیرتر بازی کنی نمیمیری که؟
یه زنگم به این فتحی تو توپخونه بزن ببین چیزی داره؟

ببین من گفتم از مگس :biggrin1: گیم بگیر ولی این دو تا بولک و لولک خیلی ... هستنا
حواست باشه
بعد الان کسی بازی اورج 360 بدون سفارش و بیعانه نمیاره
مگه اینکه از اون عهد بوقیا مونده باشه
تو ام اینقد حول نزن 2 روز دیرتر بازی کنی نمیمیری که؟
یه زنگم به این فتحی تو توپخونه بزن ببین چیزی داره؟
شماره؟:biggrin1:

درود
داداش اگر برم توپخونه باید سفارش بدم از دبی بیارن...خوب پیام جان داره این کارو می کنه...ولی چون بازی ندارم می خوام فقط COD5 را از غیر منصف:biggrin1: بگیرم تا حداقل تا هفته بعد یک بازی داشته باشم...
منتظر کمک شما هستیم؟:biggrin1:
قوانین سایت با پست تبلیغاتی و حتی تاپیک های که غیر مستقیم برای کسی تبلیغ باشه جلوگیری میکنه.
بعدش پیام ( یاهرکی) تا بره دوبی، تا بیاره، تا جنس رو ترخیص کنه، تا بفرسته، تا پست بیاره خدا میدونه چقدر طول میکشه ولی همین الان فروشنده های توپخونه که حداقل هفتی یکی دوباره واسه بازی های ps3 و psp و ... میرن دوبی (شاه عبدل العظیم شده دیگه) که اگر هم نرن اینقدر همکار دارن که بتونن برات جفت و جور کنن.
من احتمالا از مکس گیم یا پیام می گیرم...
درسته چند ساله باهاشون رفیقم ولی یک خط قرمز کُلُفت و قطور دور مگس گیم یا مگس گیم یا برادارن تاچیبانا یا لُلک و بُلک یا Pirate's of the Tehran بکش.

درود

قوانین سایت با پست تبلیغاتی و حتی تاپیک های که غیر مستقیم برای کسی تبلیغ باشه جلوگیری میکنه.
چه تبلیغی...تبلیغ برای فروشنده سایت؟ خیر من قرار نیست تبلیغ کنم فقط اینجا با هم درباره بازی های ارجینال مشاوره می کنیم و...;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or